Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

זה מזכיר לי את אחד הציטוטים האהובים עלי, דוד ביטן, שמתלונן שראשי שב"כ ומוסד נכנסים לתפקיד כימנים קיצונים, ויוצאים ממנו שמאלנים.

אולי צריך למנות את בנגביר לראש השב"כ ואת סמוטריץ' לראשות המוסד...

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4820112,00.html

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4626

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 44 דקות, יבגניפ כתב:

זה לא השאלה, אמר ליאור, אחרי שכתבתי שזו שאלה עם 4 סעיפים ופירט את ארבעתם. העיקר לכתוב משהו?

וכן, התשובה היא כן. הם יודעים.

כתבת:

לפני 17 שעות, יבגניפ כתב:

וכן אני מכיר מצביעי ליכוד שמרוצים מהתפקוד של ביבי ויודעים להסביר למה הם מצביעים לו.

ואני כתבתי, שזו לא השאלה, ואז פירטתי מה השאלה.

החלק של יודעים להסביר למה הם מצביעים לו, הוא לא חלק מהשאלה שלי. אני שאלתי אם הם יודעים להסביר ממה הם מרוצים בתפקוד שלו.

אתה יכול לפרט דוגמאות ממה הם מרוצים בתפקוד?

יש גם אפשרות אחרת, אתה יודע. היא עולה כאן לפעמים. פעם ביום בממוצע. 

מבחינת בוחרי ימין? הם רוצים ימין, הם בוחרים כי הם רוצים פעולות ימניות.

מכיר אנשים שבחרו בביבי כי הוא הבטיח תכף תכף לפנות את חאן אל אחמר, או לספח את בקעת הירדן (שתי הבטחות בחירות שלו).

מכיר אנשים שבחרו בבנט, כי הוא "10 מעלות ימינה" מנתניהו (ומנתניהו הם כבר נכוו).

אז זה דיי צפוי שאחרי שני אלה הם יבחרו "10 מעלות ימינה" מבנט, כלומר בציונות הדתית.

אתה מכוון לכך שאי אפשר בכלל לממש אג'נדה ימנית, אבל זה לא רלוונטי כשהבוחר שם פתק במעטפה.

בדיוק על זה ענה סלואורייד כבר 5-6 פעמים או יותר. אתה מנסה להמציא משתנה נעלם שלא קיים כדי להוכיח נקודה שאין לך איך להוכיח, והכל רגיל עם מעטפת של ״לוגיקה״.

לא הוא לא.

המחבלים מעזה ניסו להרוג *יהודים ישראלים* גם לפני עשרים שנה וגם היום. לפני 20 שנה זה התחלק לשניים - יהודים ישראלים שחיו בעזה ויהודים ישראלים שחיו בשטחי מדינת ישראל.

ליותר, ליהודים ישראליים שחיו בעזה, ליהודים ישראליים שחיו בעוטף עזה (זוכר שעפו רקטות לעוטף מדי פעם עוד לפני ההתנתקות?), ליהודים ישראליים שחיו באיזור חברון, ליהודים ישראליים שחיו באיזור יהודה, ליהודים ישראליים שחיו באיזור השומרון, ליהודים ישראליים שחיו בדרום, בצפון במרכז, בירושלים וכו' וכו'.

לא לכולם ההתנתקות הייתה רלוונטית.

היום זה לא מתחלק. מכאן, הסיבה היחידה להתעסק בשאלה העקומה שלך - כשהמספרים קיימים וססלואורייד הציג אותם - היא רק אם אתה חושב שיש שוני בערך חייהם של מתנחלים או חיילים שהיו בעזה אל מול מי שנמצא בתחומי ישראל. מכיוון שאתה לא - הצניחה האבסולוטית במספר היהודים שנהרגו מטרור של עזתים בעשור שאחרי ההתנתקות אמורה להספיק לך. אבל כמובן שהיא לא.  

אילו היה אפשר לקשור את הירידה במספרים להתנתקות - אתה צודק.

אבל אי אפשר, אפשר לקשור אותם למבצע חומת מגן.

והמספרים מוכיחים את זה אם לא מסתכלים בסקאלה של 5 שנים לפני ו-10 שנים אחרי, אלא שנה בשנה.

הירידה הדרסטית היא מ-2002 ל-2003 (חומת מגן) ומ-2003 ל-2004 (התבססות מחדש ביו"ש).

2005 היא רק המשך של המגמה שכבר הייתה (מה גם שביותר מחצי ממנה היו יישובים יהודיים בעזה עדיין).

אבל זה פשוט לא מסתדר עם האג'נדה. אז מעוותים את הנתונים, הסיבות, התוצאות וכו'.

כמובן שהנתונים היבשים לא יספיקו לנו (בפרספקטיבה של 5 שנים לפני ו-10 אחרי) כי אז אנחנו מפספסים לחלוטין את הסיבה לירידה - חומת מגן ושליטה מחדש של צה"ל ביו"ש כולל כניסה ליישובים לצורך מעצרים של פעילי טרור.

ואם אנחנו מפספסים את הסיבה לירידה, אנחנו יכולים משום מה להניח שדווקא התנתקות 2 מיו"ש תוריד עוד יותר את ההרוגים מפיגועים. כשבפועל זה יחזיר אותנו בדיוק ל-2000-2002 למצב של טרום חומת מגן, משמע לשיא הרוגים מפיגועים.

אתה כמובן יכול לשאול שאלות מסביב - האם המוטיבציה לפיגועים ירדה אחרי ההתנתקות? האם זה הפך ליותר קשה כי אין ישראלים בשטח ויותר קשה להגיע לעזה עם גבול יותר קשיח ממה שהיה ב-2002? האם משהו השתנה ביכולות הסיכול של כוחות הבטחון? אולי עוד דברים שאני לא חושב עליהם. אבל אז בכל מקרה תאלץ לקבל מספרים אובייקטיבים כעובדה ולצאת איתם לדרך. אבל זה קשה מדי אה?

אין לי בעיה עם מספרים אובייקטיביים, אבל כדאי שהם יהיו Breaked down כמה שאפשר, כי אחרת אתה רוצה להשיג פחות הרוגים ואתה תשיג דווקא יותר הרוגים.

לפני 27 דקות, David32 כתב:

קונספט מעניין כתירוץ ללמה הולכים לקיצוניות. לא נראה לי שזה ככה, אבל אם זה ההיגיון שלך - סבבצ'יק

זה לא תירוץ, זה התהליך שאני עברתי מ-2009 (ביבי) ועד 2021 (הציונות הדתית), כולל בנט וכו' בדרך.

נניח ואתה בחרת לפני שנתיים וקצת בליכוד, זה כבר נתון, זה קרה.

עכשיו אתה אומר "הבטיחו לי ימין, לא עשו ימין, הבטיחו סיפוח, לא קרה, הבטיחו פינוי חאן אל אחמר, לא קרה, הבטיחו זה וזה וזה וזה - כלום לא קרה" אג'נדה ימנית שהובטחה והתמוססה.

על סמך האג'נדה הזו אתה בחרת בליכוד, אתה עדיין רוצה שהאג'נדה הזו תקרה, אז אתה מבין שאם תבחר בליכוד זה לא יקרה (כי זה לא קרה בעבר, למה שיקרה בעתיד?).

אז מפה לאן תלך? ימינה או שמאלה?

לפני 10 דקות, פינדר כתב:

זה מזכיר לי את אחד הציטוטים האהובים עלי, דוד ביטן, שמתלונן שראשי שב"כ ומוסד נכנסים לתפקיד כימנים קיצונים, ויוצאים ממנו שמאלנים.

אולי צריך למנות את בנגביר לראש השב"כ ואת סמוטריץ' לראשות המוסד...

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4820112,00.html

החלק המשעשע הוא שאני לא מכיר איזה אג'נדה מדינית ביטחונית של ביטן עצמו...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא תירוץ, זה התהליך שאני עברתי מ-2009 (ביבי) ועד 2021 (הציונות הדתית), כולל בנט וכו' בדרך.

נניח ואתה בחרת לפני שנתיים וקצת בליכוד, זה כבר נתון, זה קרה.

עכשיו אתה אומר "הבטיחו לי ימין, לא עשו ימין, הבטיחו סיפוח, לא קרה, הבטיחו פינוי חאן אל אחמר, לא קרה, הבטיחו זה וזה וזה וזה - כלום לא קרה" אג'נדה ימנית שהובטחה והתמוססה.

על סמך האג'נדה הזו אתה בחרת בליכוד, אתה עדיין רוצה שהאג'נדה הזו תקרה, אז אתה מבין שאם תבחר בליכוד זה לא יקרה (כי זה לא קרה בעבר, למה שיקרה בעתיד?).

אז מפה לאן תלך? ימינה או שמאלה?

איפה הקו האדום אצלך? יעני מתי זה יהיה יותר מדי ימינה? (או שמאלה, פשוט במקרה שלך...)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

החלק של יודעים להסביר למה הם מצביעים לו, הוא לא חלק מהשאלה שלי.

קורא נבון כמוך עשוי להגיע במקרה למסקנה שאם הם יודעים למה הם מצביעים לו יכול להיות שזה מעיד על כך שהם מרוצים ויודעים להסביר למה. 

וכן אני יכול לפרט אבל אני לא רואה סיבה לעשות את זה כי זה יגרור אותי לויכוח פרוקסי על אנשים שלא רוצה לייצג וגם לא יכול. 

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מכוון לכך שאי אפשר בכלל לממש אג'נדה ימנית, אבל זה לא רלוונטי כשהבוחר שם פתק במעטפה.

האמת שזה דווקא כן. 

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אילו היה אפשר לקשור את הירידה במספרים להתנתקות - אתה צודק.

זו לא הטענה שהעלת מול סלוארייד. הטענה שלך היתה שאי אפשר לדבר על הירידה במספרים כי ״פיגועים ללא קשר להתנתקות״. (שיט מה עשיתי?! עכשיו עשרה עמודים שזו אותה הטענה בדיוק).

מה שאתה כותב עכשיו יותר רציונלי והגיוני. אני לא יודע אם ההתנתקות עומדת בפני עצמה כנקודת מפנה באניתיפדה השניה, למרות שיש המתייחסים אליה ככזו. אני מניח שהיא כזו יחד עם עם חומת מגן וכמובן בניית גבול קשיח יות ביו״ש (למרות המתנחלים שחיים שם ומגנים עלינו). 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, David32 כתב:

איפה הקו האדום אצלך? יעני מתי זה יהיה יותר מדי ימינה? (או שמאלה, פשוט במקרה שלך...)

לכל אחד יש קו אדום אחר.

אצלי למשל אם למאיר אטינגר הייתה מפלגה, לא הייתי בוחר בו בחיים, גם אם אני לא מרוצה ממי ששמאלה ממנו.

כמו התוכנית הכללית שלי, לאפשר מפלגות (כפועל יוצא של אזרחות/תושבות) רק למי שמסכים לעקרון הבסיסי של מדינת ישראל כמדינה יהודית, בית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל, כפי שבוטא במגילת העצמאות.

ולכן כל מי שלא מקבל את העקרון הבסיסי הזה צריך להיות מחוץ למדינה, ולכן כמובן שאני לא אבחר במפלגות או אנשים כאלה.

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

קורא נבון כמוך עשוי להגיע במקרה למסקנה שאם הם יודעים למה הם מצביעים לו יכול להיות שזה מעיד על כך שהם מרוצים ויודעים להסביר למה. 

אה, אנחנו מדברים על פוליטיקה שבטית שבה אנשים מצביעים לעבודה כי ההורים שלהם הצביעו למערך ולמפא"י, אנשים מצביעים לליכוד כי "רק ביגין".

אני בכוונה שאלתי שאלה מאוד מאוד ממוקדת, לך תדע, אולי הם יביאו איזה הברקה שלא חשבתי עליה ואני גם אשתכנע שביבי ימין ואצביע לו גם.

לפני 23 דקות, יבגניפ כתב:

וכן אני יכול לפרט אבל אני לא רואה סיבה לעשות את זה כי זה יגרור אותי לויכוח פרוקסי על אנשים שלא רוצה לייצג וגם לא יכול. 

לא ויכוח, אני סתם מחפש "סיבות להצביע לביבי", אולי פספסתי משהו. ליתר דיוק מחפש לשמוע עוד דעות.

אני גם ממש לא הולך להתווכח על זה, זה עניין של דעה.

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

האמת שזה דווקא כן. 

מבטיח לך שכימני, ששם פתקים, זה לא רלוונטי בעיניי כשאני בוחר איזה פתק לשים.

מן הסתם כי אני חולק על דעתך בנושא היכולת לממש את האג'נדה.

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

זו לא הטענה שהעלת מול סלוארייד. הטענה שלך היתה שאי אפשר לדבר על הירידה במספרים כי ״פיגועים ללא קשר להתנתקות״. (שיט מה עשיתי?! עכשיו עשרה עמודים שזו אותה הטענה בדיוק).

זו לא טענה שלי, הטענה המקורית - לא זוכר של מי, הייתה שההתנתקות גרמה לפחות הרוגים מפיגועים.

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

מה שאתה כותב עכשיו יותר רציונלי והגיוני. אני לא יודע אם ההתנתקות עומדת בפני עצמה כנקודת מפנה באניתיפדה השניה, למרות שיש המתייחסים אליה ככזו. אני מניח שהיא כזו יחד עם עם חומת מגן וכמובן בניית גבול קשיח יות ביו״ש (למרות המתנחלים שחיים שם ומגנים עלינו). 

מראש הטענה שלי הייתה שעם המספרים הללו, בחלוקה הזו, לא ניתן להוכיח את הטענה ההיא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכוונה שאלתי שאלה מאוד מאוד ממוקדת, לך תדע, אולי הם יביאו איזה הברקה שלא חשבתי עליה ואני גם אשתכנע שביבי ימין ואצביע לו גם.

תשאל אותם..

מן הסתם כי אני חולק על דעתך בנושא היכולת לממש את האג'נדה.

אז תמשיך להתאכזב.

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מראש הטענה שלי הייתה שעם המספרים הללו, בחלוקה הזו, לא ניתן להוכיח את הטענה ההיא.

תן לי להבטיח לך שאם לפני 5 עמודים היית כותב שלפני ההתנתקות היה גם את חומת מגן ומבצעים בתוך עזה, הדיון ביניכם היה יותר מוצלח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

תשאל אותם..

תפנה אותם אליי, אתה מכיר אותם.

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

אז תמשיך להתאכזב.

אולי, או שיישבר איזה מחסום.

בינתיים הליכוד ממשיך לאיים שהם יתחילו לממש אג'נדה כשהם יעלו לשלטון.

אני עדיין לא מאמין להם אבל אולי הם יתחילו לאפשר דברים.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

תן לי להבטיח לך שאם לפני 5 עמודים היית כותב שלפני ההתנתקות היה גם את חומת מגן ומבצעים בתוך עזה, הדיון ביניכם היה יותר מוצלח. 

כתבתי את זה.

מזה הגענו לזה שיש נתון X שאנחנו לא יודעים אותו והוא משפיע.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בינתיים הליכוד ממשיך לאיים שהם יתחילו לממש אג'נדה כשהם יעלו לשלטון.

אני עדיין לא מאמין להם אבל אולי הם יתחילו לאפשר דברים.

ב-ס-ד-ר

"ממחר דיאטה".

אני גם חושב, שהשיטה שלך של ללכת כול פעם "ימינה" יותר, כי מי שהצבעת בעבורו לא עושה את מה שהוא הבטיח, יוצאת מהנחת בסיס קצת שגויה. אתה עושה overshoot לתוך הקיצון, אבל לעומת מערכות בקרה שינסו לתקן את זה עם "ללכת שמאלה", אתה לא הולך לעשות את זה ובגלל זה לא תגיע למטרה שלך אף פעם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה,סוג של חוזר על מה שקראתי לפני מלאאאא עמודים,דברים של אחרים (או אולי נדמה לי שקראתי,היו כמה לילות לבנים לאחרונה)

ממתי בדיוק נתניהו היה ימין? כל הזמן וכל הגישות והפעולות שלו ממש לא מראות שום זיקה לימין "אמיתי" (מתון,לא קיצון)

אמירות כמו מה הוא יעשה לחמאס\טרור לא עושות אותו ימין.

יאללה ליאור,שלוף לי קישורים לתגובות משכילות :)

• אהבתי 2

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, David32 כתב:

ב-ס-ד-ר

"ממחר דיאטה".

מבחינתי אם תהיה ממשלה רק עם מי שמימין לליכוד מה טוב.

אבל ריאלית זה לא קרוב לשם.

לפני 41 דקות, David32 כתב:

אני גם חושב, שהשיטה שלך של ללכת כול פעם "ימינה" יותר, כי מי שהצבעת בעבורו לא עושה את מה שהוא הבטיח, יוצאת מהנחת בסיס קצת שגויה. אתה עושה overshoot לתוך הקיצון, אבל לעומת מערכות בקרה שינסו לתקן את זה עם "ללכת שמאלה", אתה לא הולך לעשות את זה ובגלל זה לא תגיע למטרה שלך אף פעם.

מה הנחת הבסיס השגויה? אני רוצה שדברים מסוימים יקרו.

אם הם לא קורים אני בוחר במי שכן מציע אותם.

אני בטח לא בוחר במי שלא מציע אותם.

לפני 5 דקות, ezuf כתב:

אני רק שאלה,סוג של חוזר על מה שקראתי לפני מלאאאא עמודים,דברים של אחרים (או אולי נדמה לי שקראתי,היו כמה לילות לבנים לאחרונה)

ממתי בדיוק נתניהו היה ימין? כל הזמן וכל הגישות והפעולות שלו ממש לא מראות שום זיקה לימין "אמיתי" (מתון,לא קיצון)

אמירות כמו מה הוא יעשה לחמאס\טרור לא עושות אותו ימין.

יאללה ליאור,שלוף לי קישורים לתגובות משכילות :)

🤷‍♂️

אני כמוך מחפש איזה פעולות הוא עשה שהן ימין.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רק לחדד שגם המבצעים שהוא עשה בעזה זה כלום ושום דבר.

בבחינת צעד קדימה,2 צעדים אחורה - אם כבר התחלת מבצע,וחלק גדול מהעם בעדך (עד כמה נדיר שזה קורה) - לך ALL IN,אבל עדיין בקפידה ובבקרה (כלשהי)

מצד אחד הורס,שנגמר הכל עוזר להם לשקם (פתיחה וסגירה של מעברים\מרחב דיג כל שני וחמישי בהתאם לגחמה כלשהי)

חבל על חיי האדם שהלכו ועל מילארדי השקלים שנשפכו,מילא היה יוצא מזה משהו.

גישה טובה זה לדוגמא מה שעושים ללבנון עם כל ההפגזות החד פעמיות מהאוויר האלה,סוג של שקט מתון ופחות מרימים ראש מצידם.

עריכה אחרונה על ידי ezuf
  • אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2022 בשעה 16:12, SlowRide כתב:

ההשוואה היא בין נרצחים בתוך עזה לפני ההתנתקות לנרצחים מפיגועים שיצאו מעזה אחרי ההתנתקות, כי לא נשארו יהודים לרצוח בעזה.

עזה לא מנסה להרוג יהודים

החמאס\ג'יאהד\חיזבאללה וארגוני הטרור  מנסים להשמיד את מדינת ישראל. 

ההשוואה שלך לא קשורה

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה הנחת הבסיס השגויה? אני רוצה שדברים מסוימים יקרו.

שאתה חושב שהם ישימים, ולא מוכן להשאיר מקום לספק שראשי ממשלה ימניים לא מממשים אותם כי הם יותר שמאלנים ממך, אלא כי אי אפשר. ואתה לא מוכן לעצור לרגע ולהבין שאולי אם הלכת כל כך לקצוות שאתה מצביע למישהו כמו בן גביר - אולי, רק אולי, יש בעיה בהצעות. ובגדול עובדים עליך. וזה תהליך שלא ייחודי רק לאנשי ימין כמוך ולישראל. זה אותה הגישה שגם קומוניסטים ולפעמים גם פופוליסטים סובלים ממנה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יובל .מ. כתב:

ניסיון לינץ' בתושב עכו ובאחיו: "עשרות תקפו בסכינים ובמוטות ברזל" (ynet.co.il)
תקראו עד סוף הכתבה.
#דוקיום
#סימטריה
#יהודיםזהרע

והשאלה שאתה צריך לשאול את עצמך - איך לקח יום שלם עד שפרסמו את זה? ועוד כחדשה משנית.

וכמובן הכותרת "אלימות ברחובות". סה"כ קטטה על מחירי הקוטג'. בושה.

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...