Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, Renaultrap כתב:

בדבריי על הגלידה וכו' לא כיוונתי לכת, אלא לתקשורת הישראלית הבזויה שאיבדה מזמן את האמינות שלה. מי שעסוק בקמפיינים עלובים על הזמנת גלידה ופקדון על בקבוקי פלסטיק מאבד את האמון של הציבור הרחב כשהוא מדווח על "פגיעה בבטחון המדינה" כמו בפרשת הצוללות.

אתה פשוט לא מבין שהגניבות האלה (שהן ברמה של אי היי טק שגונב מסטיק במכולת) מעידות על סדר עדיפויות ומה החוק עבור המנהיג.

עם יד על הלב, אם היית מנהל סניף סופר היית לוקח אדם מבצע דברים כאלה להיות קופאי אצלך?

• רעיון טוב! 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4779

• פינדר

3808

• m3x7r3m3

2926

לפני 42 דקות, Renaultrap כתב:

אגב, "החוק הוא התפקיד של הממשלה" זה טוויסט חדש ומעניין בקטע המיושן הזה של הפרדת רשויות.

חקיקת חוקים זה התפקיד של הכנסת ומכיוון שבישראל הממשלה היא בעלת הרוב בכנסת, אז בתכלס היא גם המחוקק העיקרי. בית המשפט לא פועל בחלל ריק, הוא פוסק לפי החוק ואם לדוגמה אין מדרג לעבירת רצח בספר החוקים, אז יש רוצחים שיוצאים עם עונש מגוחך אבל הרבה יותר קל לביביסטים חלולי מוח לכתוב תגובות נאצה על בית המשפט ועל הצורך ברפורמה למרות שאין בדל של קשר לרפורמה, פשוט צריך לחוקק חוק אבל לממשלה ברשות הסגול הרבה יותר נוח שזה המצב. 

מרבית הרפורמות, ובטח ההפיכה המשפטית של לוין, לא נוגעת בטובת האזרח אלא ביחסי הכוחות בין הממשלה לבית המשפט העליון. הוכח מעל לכל ספק עם שלטון השחיתות של ביבי שנחוץ לנו בית משפט עצמאי וחזק אחרת נהיה כמו הרשות הפלסטינית או איזה זבל מזרח תיכוני מהסוג הגרוע ביותר. משילות עלק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

אני לא חושב שהיכולת להרוס מערכות/לבנות מערכות שיכרסמו ויהרסו מערכות מראה על איזשהי איכות.

אתה טועה בענק, לעשות הנדסת תודעה זה בכלל לא פשוט - אם היה פשוט, היו כבר מספיק מתחרים רציניים. אל תקטין את ההישג, ביבי הצליח ומצליח ״לגעת לאנשים בנשמה״ וזו תופעה מרתקת, ובכלל לא פשוטה כפי שאתה מציג אותה. הוא מצליח לקרוא את המפה היטב ולהבין איך לחרבן לאנשים על הראש בזמן שהם מוחאים לו כפיים, בתור מתבונן מהצד זה אולי נראה פשוט אבל זה רחוק מכך.

לפני שעה, Renaultrap כתב:

מאז שהתחלתי לכתוב בשרשור הזה תוייגתי כביביסט

שים לב שאני מעולם לא קראתי לך ביביסט (אם הייתי חושב כך לא הייתי מגיב, אני לא מתדיין עם ביביסטים באינטרנט כי זה חסר תכלית, מעבר לפיקנטריה פה ושם), כן הצבעתי על כך שאתה משתמש באותם טיעונים/טענות שלהם (מילולית זה נכון, אני לא מחפש להקניט). 

ב"חבריך" אני מתכוון לחברי המחנה ומנהיגיו. אלה שיוצאים לניו יורק טיימס כדי לחבל באינטרסים של מדינת ישראל כפי שיוצגו על ידי ראש ממשלתה בקונגרס. 

א. אני לא יודע איזה מחנה אתה חושב שאני נמצא, נניח שמאל למרות שזה לא מדויק אבל מגבלות הפלטפורמה וכו׳

ב. כשאתה משתמש בטיעון הזה אתה רוקד לצלילי חלילו של ביבי, שהפך את האינטרס שלו והאינטרס של המדינה ליענו-אחד, בזמן שזה רחו(ווווו)ק מלהיות המצב - כפי שהעובדות מראות בשטח מבחינת גרף מצב ישראל על ציר זמן שלטונו, שלא לדבר על ההחלטות שהוא מקבל עבור שימור השלטון. במחילה, אני לא משתתף במשחק הזה שמי שמבקר את ביבי הוא-הוא בוגד בישראל, כמו שאני לא אומר שמי שמצדד בביבי הוא בוגד בישראל למרות שקונקרטית זו התוצאה של הפעולות שלו, בהתייחסות לישראל כמדינה מערבית מתוקנת המחפשת חיי רווחה לאזרחיה.

אלא לתקשורת הישראלית הבזויה שאיבדה מזמן את האמינות שלה. מי שעסוק בקמפיינים עלובים על הזמנת גלידה ופקדון על בקבוקי פלסטיק מאבד את האמון של הציבור הרחב כשהוא מדווח על "פגיעה בבטחון המדינה" כמו בפרשת הצוללות.

כאמור - מסכים איתך. הם טיפשים/אינטרסנטים, נותנים להטרלות שלו במה, ״מנצחים בקרב״ (לתחושותיהם) ומפסידים את המלחמה.

ביבי יודח או ימות או גם וגם, אבל אין דמוקרטיה בלי תקשורת שנאמנה למקצוע שלה ומערכת משפט שזוכה לאמון הציבור.

זה מעניין כי מה שביבי מנסה לעשות זה להכפיף את התקשורת ואת מע׳ המשפט לממשלה, ולשיטתך זה ״עדיף״ על המצב (הלא אידיאלי) הקיים. אתה לא יודע מה קורה כששליטים נצחיים מכפיפים מערכות לשלטון שלהם..? מה, לא מכיר את הדוגמאות? אני בספק.

לא הייתי תומך בהכפפת מע׳ המשפט והתקשורת לשלטון גם אם לפיד היה רה״מ, אין כאן שאלה של פוליטיקה יש כאן שאלה של תפיסת עולם לגבי ביזור כח והפרדת רשויות.

זה שהמצב לא אידיאלי, לא אומר שאתה הולך nuclear, ובטח לא אומר שאתה נותן ל bad actor להשתלט. ביזור כח זה דבר טוב, ריכוז כח זה דבר רע, סליחה אבל זה באמת א׳ ב׳ של היסטוריה.

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2024 בשעה 20:19, DareDevil כתב:

https://habura.co.il/פוליטי/משבר-כלכלי-בחינוך-החרדי-ניתוק-ממערכות/

כשהייתי חלק בתוך מערכת החינוך, לא ידעתי איך בדיוק מורות חרדיות מקבלות מימון מלא ללימודים כאשר המקבילות להן לא קיבלו שקל והיו צריכות לשלם עבור הלימודים.

עכשיו כנראה שאנחנו מגלים את החלקים שניסו להסתיר.

וכמובן שמנסים להסתיר את זה טוב מאוד דרך כל מיני שטויות שמעלים מהאוב..

הדבר הבא יהיה לדאוג למערכת הפיננסית הנפרדת שפועלת כמו בנקים אבל אין לה שום פיקוח כמו בנקים.

הקריסה תהיה אם לא ידאגו לטפל בכל הגמחים של הלוואות.

לא ממש יודע על מה אתה מדבר אשתי אחותי וגיסותיי כולן שילמו על לימודי ההוראה שלהן.

יש הרבה מורות חרדיות כי בסמינרים חייב ללמוד הוראה בנוסף לכל מקצוע אחר.

בתכלס הרוב לא מורות בפועל ואלו שכן משלימות לתואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yd b-4 כתב:

לא ממש יודע על מה אתה מדבר אשתי אחותי וגיסותיי כולן שילמו על לימודי ההוראה שלהן.

יש הרבה מורות חרדיות כי בסמינרים חייב ללמוד הוראה בנוסף לכל מקצוע אחר.

בתכלס הרוב לא מורות בפועל ואלו שכן משלימות לתואר.

פדיחה שלי שלא רשמתי בפירוט שאני מדבר על השתלמויות בשנת שבתון..

אכן סטודנטיות מכל המגזרים משלמות על לימודי הוראה שלהן

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, oryo כתב:

אתה טועה בענק, לעשות הנדסת תודעה זה בכלל לא פשוט - אם היה פשוט, היו כבר מספיק מתחרים רציניים. אל תקטין את ההישג, ביבי הצליח ומצליח ״לגעת לאנשים בנשמה״ וזו תופעה מרתקת, ובכלל לא פשוטה כפי שאתה מציג אותה. הוא מצליח לקרוא את המפה היטב ולהבין איך לחרבן לאנשים על הראש בזמן שהם מוחאים לו כפיים, בתור מתבונן מהצד זה אולי נראה פשוט אבל זה רחוק מכך.

אני לא חושב שאני טועה. לבנות ולתחזק כת זה הרבה יותר פשוט מלנהל מדיניות חוץ או מדיניות בטחונית או מדיניות כלכלית.
גואל רצון בנה כת שבה הוא לא רק חירבן לחברי הכת שלו על הראש אלה עשה עוד כל מני דברים...
מנסון בנה כת.
לא יודע אם הם גאונים...

ביבי גם בנה כת, מצטער, לא יכול לתת לו קרדיט כל כך גדול על זה כמו שנותנים לו, וכן אם אני משווה את המשאבים והכוח שיש לביבי מול מנסון/גואל רצון אז אני חושב שאפשר להקביל בינהם.
הוא אפס בניהול. אפס בקבלת החלטות. אפס בבניה. אפס בלקיחת אחריות. הוא אפס באופן כללי, אז בסדר, הוא יודע לבנות ולתחזק כת.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר להודעה הנוראית על שני הרוגים נוספים בעזה (סמ"ר יאיר אביטן ורס"ל יקיר שמואל טייטלבוים ז"ל) אני לא זוכר כבר חודשים רבים כמות כזו של מטוסים והפצצות כבדות בעזה במשך יום שלם. לא יודע מה קורה שם, התקשרות בשקט בנושא, אבל זה בהחלט חריג מאוד ביחס לכל החודשים האחרונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, DareDevil כתב:

פדיחה שלי שלא רשמתי בפירוט שאני מדבר על השתלמויות בשנת שבתון.

אני אגלה לך בסוד שחלק מגמולי ההשתלמות של אשתי היו קניית חצאית, תשלום ומפגש אחד לקבלת הגמול.

• מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

אני אגלה לך בסוד שחלק מגמולי ההשתלמות של אשתי היו קניית חצאית, תשלום ומפגש אחד לקבלת הגמול.

לא הדבר היחיד הזוי שראיתי שאישרו..

מה שכן, יש תקרה של 850 שקל לש"ש 1. מעבר לזה הן משלמות, כאמור מורות חרדיות לא היו משלמות על מעבר ה850 שקל. 

נגיד תוכנית לימודים כוללת בשנת שבתון בתוכה 16 ש"ש, עבורן הן מקבלות 13600 שקל, היה והמורה לא חרדית היתה בוחרת לימודים שעולים יותר היא צריכה לשלם מכספה האישי את שאר התשלום לעומת זאת מורה חרדית לא היתה משלמת שקל גם אם מדובר על לימודים יקרים מאוד, שאותם היתה מקבלת מהעמותה/בית ספר שבו היא מלמדת.

מניח שזה יהיה טראומתי קצת למורות חרדיות לשלם פתאום עבור הלימודים בשנת השבתון אבל כאמור נצטרך לחכות עד שיתחילו לייצב את חובות בתי הספר הללו ובעצם לחסום את ההוצאות החריגות הללו. עם 3.5 מיל' שקל אפשר לשחק המון ולשלוח לכל מיני מקומות שאלוהים יודע לאן הגיע הכסף הזה. בטוח ב100 אחוז שהרבה התעשרו על חשבון קופת המדינה ועדיין מרוויחים מקופת המדינה.

נראה לאן זה הולך להתגלגל, מה שכן לא הייתי סומך שנראה שינוי מעמיק.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, farkash7 כתב:

הוא אפס בניהול. אפס בקבלת החלטות. אפס בבניה. אפס בלקיחת אחריות. הוא אפס באופן כללי, אז בסדר, הוא יודע לבנות ולתחזק כת.

צודק. צודק. צודק. צודק. צודק - וזה לא גורר שהוא לא מבריק בהנדסת תקשורת/תודעה, ולא מוריד מהסיבוכיות לביצוע. אם זה היה פשוט, היית רואה יותר אנשים שעושים את זה וגורפים הון. יש פולחן אישיות אחד ויחיד בישראל (החילונית) ואין לזלזל בהישג הזה. הוא גם מצליח לחסל תחרות בצורה סופר מרשימה, אפילו אנשים ששונאים אותו חוזרים על מנטרות וספינים וסאונדבייטים. 

ביבי הוא אשכנזי מתנשא קפיטליסט חילוני, שהולך בבסטות ואנשים ליטרלי מנשקים לו את הידיים. אתה באמת חושב שזה פשוט?! Dude, אין לי שמץ של מושג איך הוא הצליח לבשל את התבשיל הזה. אם הייתי מספר לך לפני שני עשורים שיהיה ראש ממשלה עשרים שנים שיגיע ל"הישגים" של השנתיים האחרונות ועדיין יהיה בשלטון ומתמודד רציני עד כדי מוביל לרהמ שוב, היית אומר לי שאני הוזה או הזוי. 

וזה לא שאני מחפש לסנגר / להאדיר אותו, הוא אחד הנבלים השנואים עלי בהיסטוריה המודרנית בהינתן שהוא משמיד את המדינה בה גדלתי - אבל know your enemy זה קריטי בשביל לנסות, אולי, להתגבר עליו מתישהו. 

וגם אם לא ניתן לנצח כי כפי שרנו אמר ואני מסכים - הדמוגרפיה היא הדמוגרפיה ודמוקרטיה זו השיטה הטובה ביותר שיש כרגע - אז חשוב להתבונן ולהכיר בשביל לזהות תהליכים ודגלים אדומים של פסיכו/סוציופתים במסגרות אחרות. 

האירוניה היא שבפן המקצועי ביבי מסייע לי כלכלית בצורה ניכרת, ובד בבד אני מייחל לסופו יותר מאלו שהוא ירסק כלכלית במקרה הטוב ולצמיתות במקרה המזעזע. איזה עולם מוזר. האינטרס הכלכלי שלי הוא שביבי יישאר בשלטון כמה שיותר זמן, ועם זאת אני חותם על הpay cut בכל יום בלי למצמץ, שישחרר כבר את ישראל ויאפשר לה להתחיל הליך שיקום, ככל שיש התכנות לכזה. 

ממש מסקרן אותי לראות את הפיד ביום שהוא ימות, אני תוהה האם הנימוס ינצח את האושר. בשיחות סלון כמעט כל מי שאני מכיר מאחל לו למות (אך ורק בדרכים טבעיות). שמאל /מרכז /ימין, זה לא משנה, חוצה מחנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Renaultrap כתב:

מחבריך מייחלים לכשלון של ישראל, כי הם רוצים שיפטרו את המאמן.

מאיפה השטות הזו? אילו ״רבים״? מי מפגר מספיק לרצות שהמדינה שלו תיכשל כדי שיזרקו את המאמן? אם המדינה תיכשל לא תהיה משמעות למי עומד בראש המדינה. 

עד לפני עשור לערך הצבעתי למנהיג המהולל. אני זוכר את התרגיל המסריח שלו לגנץ, הוא הפיל תקציב כדי להישאר ה״מאמן״. התרגיל שלו לבנט כמעט עלה בתסבוכת משפטית עולמית בגין יהודה ושומרון (אלק ״ימין״). אם כבר, נראה שה״מאמן״ מוכן לשרוף את המדינה, העיקר שהוא ישאר המאמן

לפני 12 שעות, Renaultrap כתב:

מחבריך מייחלים לכשלון של ישראל, כי הם רוצים שיפטרו את המאמן.

מאיפה השטות הזו? אילו ״רבים״? מי מפגר מספיק לרצות שהמדינה שלו תיכשל כדי שיזרקו את המאמן? אם המדינה תיכשל לא תהיה משמעות למי עומד בראש המדינה. 

עד לפני עשור לערך הצבעתי למנהיג המהולל. אני זוכר את התרגיל המסריח שלו לגנץ, הוא הפיל תקציב כדי להישאר ה״מאמן״. התרגיל שלו לבנט כמעט עלה בתסבוכת משפטית עולמית בגין יהודה ושומרון (אלק ״ימין״). אם כבר, נראה שה״מאמן״ מוכן לשרוף את המדינה, העיקר שהוא ישאר המאמן

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מערב עם חבר טוב, דיברנו על חלק מהנושאים כאן בשרשור, זרק לי שני נתונים/סיפורים שמאוד הפתיעו אותי. 

1. אתם יודעים מה הפער בין היוצאים מישראל לנכנסים אליה בשנה האחרונה? דרכון ישראלי בלבד. נחשו מספר. ניחשתם? מגניב, הנה הנתון מרשות ההגירה: https://www.zman.co.il/497308/

(הנתון היותר מעניין זה תושבות עפ"י ביטוח לאומי, אבל משום מה הם לא חושפים את זה)

זה מפוצץ את המח, תתקננו את זה לגודל האוכלוסייה, ואם אתם באמת ריאליים תתקננו את זה לעשירונים עליונים שהם כנראה הקבוצה הריאלית עבור הכלת תת קבוצה הנ"ל. לא זוכר בע"פ אבל אם יש סדג 8מ' ישראלים ונניח רבעון עליון זה 2מ', מדובר על 25% מהמציבה.

פעם ראשונה שאני רואה תיקוף איכותי (יחסית, במגבלות הפורמט) למה שאני חווה "בשטח". 

2. הוא מספר, ולא וידאתי את זה אבל הבחור פודקסטאי רציני ומאוד מדויק בד"כ, שנכון להיום צפונה מעכו אין gps, טוען שראה את זה מ5 מקורות בלתי תלויים. אני אמרתי שזה נשמע לי לא סביר כי GPS עובד על איכון לוויני + זה נשמע מטורלל, אבל לאחר מכן תהיתי האם ייתכן שצהל משבש את זה בשביל להחליש את האמצעים של חיזבאללה. לא יודע אם מישהו מכם מכיר את זה, ומאוחר מדי אצלנו בשביל שאתחיל לחפור, אבל החשיבה על זה שאתה נוסע לצפון הארץ ופתאום אין gps כאילו אתה באיזה חור - הזויה. כמובן שזה רודף את המחשבה שאף אחד לא אמור להוות בשטח האש הידוע כ"צפונה מעכו" - עוד הישג של השליט העליון. 

3. אוקיי זה בעצם מזכיר לי ציטוט מהערב: "ביבי הוא לא מדינאי, הוא לא אסטרטג, הוא לא מנהיג - הוא *שליט*". 

אמר, וצדק. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, oryo כתב:

הנה הנתון

ראיתי את זה כבר אתמול וכבר אז זה לא היה נשמע לי הגיוני. 

מסתבר שאני לא היחיד שחושב כך וכמה כותבים רציניים פנו אליו בקשר למספרים ולא קיבלו תשובות.

אני בטוח שיש הגירה מואצת, אבל המספרים שלו לא הגיוניים.

אין סיכוי שחצי מליון אנשים משכבות מסוימות היו נעלמים, בלי שכולנו היינו שמים לב.

לפני 19 דקות, oryo כתב:

שנכון להיום צפונה מעכו אין gps,

זה לא משהו חדש. אתה קצת מנותק מהמציאות פה..

גם פה ברחובות הגיפיאס מראה לי פעם בשבוע שאני נמצא בשדה התעופה בביירות.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • לא הבנתי... 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yd b-4 כתב:

אאתה מקנא באנשים הלא נכונים מורים שעובדים תחת עמותה הם בתחתית שרשרת המזון.....

זאת הבעיה, אתה לא מבין שזאת לא קנאה, זה עצבים מטורפים על מגזר שרק מתעסק בקומבינות ואיך לקחת לנו את הכסף.

זה שהמורה עובדת תחת עמותה והיא תחתית שרשרת המזון זה לא בעיה של @DareDevil, זה בעיה שלה ושל בעלה שהם זורמים עם זה.

מבחינתי שתלך לעמוד בצומת ותקבץ נדבות, או שתעבור למקום שבו היא לא תעבוד תחת עמותה ותהיה תחתית שרשרת המזון.

לנושא אחר, משטרת ישראל היא לא המשטרה הכי טובה בישראל, אין ספק בזה. אבל הניסיונות של נעמה לזימי פעם אחר פעם לייצר פרובוקציה על חשבון השוטרים תוך כדי ניצול חסינות זה אחד הדברים המסריחים ומאחל לה רק רע. בדיוק כמו סון הר מלך שהלכה להפריע לשוטרים לפנות מאחז.

החסינות לחברי כנסת זה אחד הדברים הכי גרועים שיש במדינה שלנו.

*השוטרים שהכו אקסטרה וקיללו צריכים להיות מטופלים משמעתית ואפילו מפוטרים, אל תסיטו את זה לשם שוב כי זה לא קשור. 

לפני 49 דקות, oryo כתב:

2. הוא מספר, ולא וידאתי את זה אבל הבחור פודקסטאי רציני ומאוד מדויק בד"כ, שנכון להיום צפונה מעכו אין gps, טוען שראה את זה מ5 מקורות בלתי תלויים. אני אמרתי שזה נשמע לי לא סביר כי GPS עובד על איכון לוויני + זה נשמע מטורלל, אבל לאחר מכן תהיתי האם ייתכן שצהל משבש את זה בשביל להחליש את האמצעים של חיזבאללה. לא יודע אם מישהו מכם מכיר את זה, ומאוחר מדי אצלנו בשביל שאתחיל לחפור, אבל החשיבה על זה שאתה נוסע לצפון הארץ ופתאום אין gps כאילו אתה באיזה חור - הזויה. כמובן שזה רודף את המחשבה שאף אחד לא אמור להוות בשטח האש הידוע כ"צפונה מעכו" - עוד הישג של השליט העליון. 

כל איזור הצפון+מרחב אילת משובש.

המדינה הקימה רצועת ביטחון בשטח מדינת ישראל במקום בשטח לבנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...