Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, G. P. Magnus כתב:

איציק - האם מי מהעובדים או מהספקים שלך התקשר אליך מאז ה-7/10 לגנות את מעשי החמאס?

לא. אף לא אחד.

רק עובד אחד שלי (הוותיק יותר) דיבר איתי, לפני שבוע וקצת, בעקבות פטירה של אדם קרבה ראשונה אליו (ידעתי על אותו אדם ועל הסיפור טרם פטירתו).

באופן אישי אני גם לא יודע מה נהוג במקרים כאלה, ואם יש בכלל "כללי התנהגות" מקובלים או ברורים במקרים כאלה. ברור שאם הם היו מתקשרים לשאול מה נשמע ובעקיפין היו אומרים מילת עידוד או בעקיפין מגנים אירועים מהסוג הזה - זה היה גורם לתחושה קצת יותר טובה, אבל תכל'ס - לשאלתך - לא שמעתי שום גינוי.

• מבאס 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4789

• פינדר

3819

• m3x7r3m3

2926

היה בחדשות?

מאות מפגינים יהודים אנטי-ישראלים נעצרו לאחר שהסערו על גבעת הקפיטול.

https://www.wsj.com/video/israel-hamas-war-demonstrators-arrested-at-us-capitol-peace-rally/E9F3021A-B123-4964-B5D4-32D041E993D7.html

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Mikelt89 כתב:

הטיפשים שבאנושות,

היום בשיחה ביתית הגענו למסקנה שהם פאק באבולוציה, בגלל הנישואים בתוך המשפחה כנראה. מוטציה גנטית. אחרת אי אפשר להסביר את הטמטום, האכזריות וחוסר המוסר (והכיעור)

לפני 46 דקות, mikyl כתב:

טבח במערת המכפלה

יש הבדל, כי הטבח פה נעשה כלפי אזרחי המדינה (יהודים ולא יהודים) ולכן צריך שיהיה לך אכפת מאדם שיש לך איתו קשרי חברות/עבודה. זה לא אומר לקחת אחריות על המעשה, אלא לשאול לשלומך ואיך אתה מתמודד. בדיוק כמו שחבריי מעבר לים שאלו אותי השבוע, מיוון, צרפת, אנגליה וארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראיין יהודי:

כתוב בקוראן שבני ישראל (כך אנחנו נקראים בקוראן) צריכים להשאר כאן.

מרואיין פלסטיני מיפו:

זה בשביל שנוכל לשחוט אתכם. מעולם לא בקשנו שלום.

אז יגיבו פה, "נו אז מה אתה רוצה לומר?"

כרגיל נסתום את האוזניים כמו שאבותינו עשו לפני השואה.

בשביל זה הקמנו מדינה?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 52 דקות, ALÞћÃ כתב:

▪️אירוע  קשה בנטועה חדירת מחבלים
▪️קיימים מס' נפגעים במקום
▪️חילופי אש כבדים בנטועה

🤕

מאיפה זה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בינתיים נהג לילה איבד חברים, שכנים ואולי משפחה (לא עקבתי לגמרי רק זוכר באחד הפוסטים שרשם משהו) אז וואלה מצפה מאנשים מהצד השני שרוצים לעבוד איתו להתנער מהמעשים האלה

למזלי לא משפחה.

מאנשים שמכירים אותי אני מצפה לשאול לשלומי אבל מאחרים לא.

את תשכחו שיש ערבים ישראלים שמשרתים בצבא ובכלל אזרחים טובים ונאמנים.

אני מתכוון להיזהר לא בגלל שכולם טרוריסטים אלא כי גם אם יש חצי אחוז כזה אני לא יודע מי עומד מולי והבעיה היא בהחלט בי ולא בזה שעומד מולי. לא מאשים אותו בכלום.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, EliC25 כתב:

היום בשיחה ביתית הגענו למסקנה שהם פאק באבולוציה, בגלל הנישואים בתוך המשפחה כנראה. מוטציה גנטית. אחרת אי אפשר להסביר את הטמטום, האכזריות וחוסר המוסר (והכיעור)

אין כל ספק שהם אכזריים ומבחינתי אנשים כאלו פשוט צריך למחוק מעל האדמה, אבל לצערי האכזריות הזו חיה וקיימת במספרים עצומים בהמון מקומות בעולם בהם החיים הם דבר חסר ערך. ההבדל הוא שבשום מקום בעולם קבוצות כאלו לא זוכות לתמיכה כמו המרצחים של הערבים הנקראים פלסטינים. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד החוץ פרסם בערוץ היוטיוב של צה"ל צילומים ממצלמות האבטחה של הישוביים באותה שבת, מאוד גרפיים ומזעזעים.

מסקנה אחת אחרי הצפייה בסרטון הזה, עזה צריכה להימחק. יש לנו עסק עם חיות אדם.

עריכה אחרונה על ידי FlicK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי היום איזה סרטון של מישהו סעודי שאומר את אותו הדבר. הפלסטינים הם בכלל לא ערבים ואין להם הסטוריה כעם, היהודים צריכים לגמור את העבודה ולחבל אותם...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, G. P. Magnus כתב:

איציק - האם מי מהעובדים או מהספקים שלך התקשר אליך מאז ה-7/10 לגנות את מעשי החמאס?

המוסך שלי (זה לעבודות מורכבות, לא נוסע אליו לכל טיפול) נמצא בעיר ערבית בצפון, המוסכניק ערבי מוסלמי. אנחנו בקשר טוב סה״כ, הוא התקשר מיוזמתו לגנות את האירוע, להתעניין בשלומי ולשאול איך אני חווה את זה ולסיכום הוא איחל לעזה ולחמאס את מה שכולנו מאחלים בימים האלה. באותה נשימה ביקש להבהיר שזה לא האיסלאם והוא בתור מוסלמי מתבייש בתקופה זו. מודה שהופתעתי.

• אהבתי 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לך קול אבל 0 ידע

image.png

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחררו שתי חטופות. בעלות אזרחות אמריקאית.  החמאס אומר שחרור הומניטרי. 

יש שאומרים שחמאס מנסה לעקב את הכניסה הקרקעית. או לסקלה.

שתי חטופות הועברו לישראל: יהודית רענן ובתה נטלי שוחררו משבי חמאס (ynet.co.il)

קטאר תיווכה, גורמים בישראל: בשחרור חמאס מנסה ללחוץ על ארה"ב למנוע תמרון קרקעי (ynet.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...