Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיעה חבילה של מגוואירס.

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון זו בדיוק הנקודה -יותר מידי מוצרים,באותה קטגוריה, אם שינויים כאלו או אחרים,מבלבל.

נראה לי שאזמין את בסופו של דבר את Ultimate polish. זה מה שאני צריך.

נכון יש איתם בעיות, אבל כבר ביצעתי הזמנה שבפועל לא הגיעה.

מה לעשות? לבקש זיכוי,לא נראה לי -מה שאוכל לעשות זה להזמין מוצרים

עד גובה הזיכוי מהם ואת שאר הדברים להזמין במקום השני.(לא בטוח שכלכלי) הרשימה כבר מוכנה

חלק מהמוצרים אני רוכש עיוור, אבל מאמין שהם יעשו את המוטל אליהם.

למשל תרסיס לניקוי מהיר מסוג ULTIMATE QUIK DETAILER נראה (מקווה) מתאים למה שאני מחפש. (לא להוריד דליים של מיים כל שבוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, קשה לקרוא לקוויק דיטיילר שלהם תרסיס לניקוי מהיר

בשביל זה יש להם תרסיס ששמו wash & wax anywhere http://www.meguiars.com/en/automotive/products/g3626-ultimate-wash-and-wax-anywhere/

הקוויק דיטיילר הוא לא תחליף אמיתי לנקוי בשיטת שני הדליים.

זה מוצר שמשמש לרענון קליל של הרכב בין השטיפות, כשיש ממש מעט אבק, סימני מים, טביעות אצבעות. מוסיף קצת ברק ומעט הגנה עד השטיפה הבאה.

אם תנסה לנקות איתו רכב מטונף או סתם דיי מלוכלך יקרו שני דברים : 1. יופיעו לך לא מעט סווירלים, ואני בטוח שאותם תרצה למנוע.

2. המוצר יגמר לך תוך 2-3 נקיונות מלאים של הרכב.

אם אתה רוצה מוצר שבאמת יכול להתמודד עם כמות גדולה יותר של לכלוך (עדיין לא ברמה של בוץ וכו), שלא יגמר לך במהרה, ויעשה את העבודה כמו שצריך בשיטת רסס/נגב, אני ממליץ אך ורק על optimum no rinse , שבדילול מתאים הוא משמש כאחלה קוויק דיטיילר שבאמת מנקה. הוא אמנם לא יוסיף לך שום ברק כמו הuqd , אבל הוא מנקה מעולה.

שוב, זה לא תחליף לנקיון אמיתי אבל הוא מתמודד יופי עם מעטה לא קטן בכלל של אבק.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי שמדובר על רכב עם מעט אבק. שיטה זו של רסס נגב בתרסיס בוודאי

שלא מהווה תחליף לניקוי במים -יש אילוצים שלא מאפשרים להוריד תמיד מים.

בכל מקרה על optimum no rinse שמעתי מאחד החברים כאן -נראה לי מוצר מעניין ורב תכליתי.

אשמח להחזיק אותו במזווה.

צריך לארגן כמה חברים (3/4) לקנייה מרוכזת של גלון 4 ליטר שיש באוטו סטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האולטימייט הוא פוליש מעט גס יותר מהSX - כלומר הוא יחתוך טוב יותר דרך הלכה, יוריד יותר בקלות ומהירות שריטות.

הבחירה פה לא בהכרח נבונה - אין צורך גם בSX וגם באולטימייט במקרה הזה. אם השימוש היה במכונה - הסיפור היה שונה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, גם הSX הוא פוליש לכל דבר ועניין שאפשר להעביר על כל הרכב. השימוש המוצהר הוא נקודתי - אבל תאכלס הוא חומר מעולה גם לשימוש כולל על הרכב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...