Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירים מקומות שניתן למכור את הרכב? (ללא טרייד אין)

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנת 2009.

חדש לי מידי.

בכל מקרה, דיברתי אתמול בערב עם האישה. לא רוצה אוואו. (פוחדת מרמת הבטיחות הנמוכה)

החליטה שהיא מעדיפה דייהטסו טיריוס מ-98-99 באותו מחיר.:roll:

מכיר מישהו שמוכר אחת שמורה?:-D

לשם קבלת קנה מידה- הציעו לי אחת,LT ארבע דלתות כסופה מ-2007, 96,000 ק"מ יד שניה פרטית (גם הראשונה) ב-17,000.

כדי למכור את המכוניות האלה צריך לרדת חזק במחיר.

דווקא ברכב כזה שווה לדעתי להכנס לאחת מסוכנויות הטרייד-אין ולבצע עסקת החלפה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באלבר לא פראיירים, 6000 ש"ח מתחת למחירון של רכב לא סחיר אף סוחר לא יסכים גם אם לרכב יש 10000 ק"מ ,שתמשיך לפרסם ,למכור רכב זה הרבה סבלנות והמון מזל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את העניין של הודעה מודגשת.

לרוב אני בכלל בתצוגה של גלריה ושם שום דבר לא מודגש.

וגם אם לא, אני מוצא את עצמי מתעלם מההודעות הצהובות, זה רק אצלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסיכולוגית מודעה מודגשת אוטומטית מורידה לי את החשק לבדוק במה מדובר-אני מרגיש שאם המוכר ככה מתאמץ למכור משהו מסריח ברכב...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש לי מידי.

בכל מקרה, דיברתי אתמול בערב עם האישה. לא רוצה אוואו. (פוחדת מרמת הבטיחות הנמוכה)

החליטה שהיא מעדיפה דייהטסו טיריוס מ-98-99 באותו מחיר.:roll:

מכיר מישהו שמוכר אחת שמורה?:-D

לשם קבלת קנה מידה- הציעו לי אחת,LT ארבע דלתות כסופה מ-2007, 96,000 ק"מ יד שניה פרטית (גם הראשונה) ב-17,000.

כדי למכור את המכוניות האלה צריך לרדת חזק במחיר.

דווקא ברכב כזה שווה לדעתי להכנס לאחת מסוכנויות הטרייד-אין ולבצע עסקת החלפה.

17 אלף שקל על רכב 2007? שמע, גם בשביל אבאו זה נשמע לי נמוך במיוחד. אתה לא מתבלבל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתבלבל. פתח יד 2 וראה כמה מבקשים במודעה על הרכבים האלה. (אני אקלקל לך את ההפתעה- הממוצע הוא 20K). ואף אחד מהם לא באמת מוכר בסוף בכמה שהוא ביקש.

הרכב הספציפי שייך לבת של לקוחה שלנו. היא קונה מהטרייד אין של UMI קרוז משומשת (:roll: ) וזה מה שהציעו לה על האוטו. מוכנה למכור אותו לי באותו מחיר.

לפני שנתיים קנתה אותו מהם בכמעט כפול...

ואבאו 2007 זה לא באמת רכב 2007. זו בעצם אותה דייהו לאנוס מסוף שנות ה-90 שקצת ניפחו לה את הפח.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווואוווו.

השוק הזה ממש ממש מוטרף.

רכב עם מחירון של 52,500ש"ח . לא להאמין שאנשים מוכנים למכור ביותר מ-50% פחות ממחיר המחירון.

אני מבין שהרבה פעמים כל נושא המחיר המחירון זה די פיקציה.אך עדיין - כל כך נמוך.לא להאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן- LT 07 מחירון (לפי יד 2) 29,300 לרכב "מושלם" לפני שקלול של ידיים וק"מ.

נמכרת בכ-30% פחות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסיכולוגית מודעה מודגשת אוטומטית מורידה לי את החשק לבדוק במה מדובר-אני מרגיש שאם המוכר ככה מתאמץ למכור משהו מסריח ברכב...

פעם גם אני חשבתי כך (ובנוגע למכוניות ביד2 אני עדיין חושב כך לרוב), אבל דעתי משתנה לאט לאט, אחרי שהבנתי כמה דברים (הייתי צריך להתעמק קצת בנושא פרסום ושיווק...).

יד2 משקיע הרבה מאמצים לשווק את המודעה הממומנת כי הם מרוויחים מזה. פלוס, יש מספיק אנשים שירצו מודעה שמקפיצה את עצמה, "שגר ושכח". כך שממש לא מחייב שמדובר על רכבים בעייתיים, אלא סתם על מישהו שחשב שמודעה מודגשת ומוקפצת אוטומטית זה יותר טוב. אם לא תבדוק, לעולם לא תדע.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...