Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני או קומפקטית חדשה עד 160000

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה בשירות של צ'מפיון זה שהוא לא בנוי לאנשים שבאמת אכפת להם מהרכבים שלהם - שהרכב יתקתק, לא יקרקש ושיכנס במצב מסויים למוסך ויצא במצב יותר טוב ממה שהוא היה כשהוא נכנס. אם אתה מסוג האנשים האלו ששומרים על הרכב שלהם משריטות ומצפים לקבל יחס רציני על כל פיפס קטן שיש להם ברכב אז מהניסיון האישי שלי - אין לך סיבה לקנות רכב VAG חדש מהיבואן אלא כנראה עדיף לקנות יד2 וללכת למוסך רון (אין לי כרגע ניסיון איתו, אבל האחים שלי יחסית מרוצים, למרות שהם לא פדנטים כמוני).

אין לי הרבה ניסיון עם יבואנים אחרים, לכן ייתכן שעל פניו, צ'מפיון נחשבים אולי הממוצע או אולי טיפה אפילו מעל הממוצע. אחרי שיצא לי לבלות אצל כמה בעלי מקצוע חיצוניים (לא של צ'מפיון) אני בינתיים נוכח לדעת שאין מקצוענים גדולים שבאמת אכפת להם מהלקוח ויעשו הכל על מנת שיצא מרוצה ב100%, למרות שבשמחה יגבו מחיר מופקע.

אם אצלך "רכב זה רק רכב, העיקר שיסע" - אין לי בעיה להמליץ על VAG. אם אתה פדנט, אז כדאי שתחפש במקומות אחרים. לי אישית הם הוציאו את החשק והפכתי לטיפוס של "העיקר שיסע" במקום לאהוב את הרכב שלי ולהנות ממנו.

תגובה קצת גורפת מדי לטעמי. שלא לדבר על כך שאינה מבוססת על ניסיון עם אחרים.

לי יש ניסיון ארוך וחיובי עם צ'מפיון.

בעקרון לא הייתי נמנע מלרכוש רכב סטנדארטי שמוצא חן בעיני אם הייתי מאמין שיש ולו מוסך אחד באיזורי שידוע כראוי. לא כולל כך מעניין מה רס"ן שמועתי אומר על הרשת...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תגובה קצת גורפת מדי לטעמי. שלא לדבר על כך שאינה מבוססת על ניסיון עם אחרים.

לי יש ניסיון ארוך וחיובי עם צ'מפיון.

בעקרון לא הייתי נמנע מלרכוש רכב סטנדארטי שמוצא חן בעיני אם הייתי מאמין שיש ולו מוסך אחד באיזורי שידוע כראוי. לא כולל כך מעניין מה רס"ן שמועתי אומר על הרשת...

תגובה כמו שלך מזכירה לי למה אני כל כך אוהב להשתתף פה בפורום. לא ברור שאני מביע דיעה אישית שלי? צריך לרשום באותיות קידוש לבנה "לדעתי"? בנוסף, מה הקשר "הניסיון עם אחרים" בדיוק? פותח השרשור שאל לגבי צ'מפיון, אז עניתי מהניסיון האישי שלי (וגם פלפלתי קצת בניסיון אישי של אחרים שאני בקשר איתם) לגבי צ'מפיון. זה שיש לך ניסיון ארוך וחיובי איתם לא סותר את העובדה שלי אין.

יש לי ניסיון עם מספר לא קטן של מוסכים של צ'מפיון שכולל, בין השאר, דיבור ישיר עם המנהלים שלהם ועם מנהל ארצי בכיר. אני פשוט תימצתתי את הניסיון שלי איתם בכמה שורות. אני חוזר ואומר, לפי הסטנדרטים האישיים שלי צ'מפיון לא מצליחים לעמוד. מותר לי לומר זאת, כבודו? תודה.

אם יש לך שאלות לגבי הניסיון שלי איתם, אז אתה מוזמן לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסתי שיחה עם אבי אתמול.

הוא לא זוכר בעיות מיוחדות בשירות של צ'מפיון למעט העובדה שהאודי היתה מתקלקלת הרבה יחסית למכוניות הקודמות שלו.

מבית VAG אני שוקל את הגולף החדשה והA3 החדשה. האם התחילו לשווק אותן כבר?

הגולף וה A3 סבבה, ולא רוצה להיות נודניק :lol: , אבל מציע לך לא לפסול את היטי מבלי להתרשם ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים קנו בהמלצתי יטי DSG עם כל התוספות במחיר הזה . יש להם גם שני ילדים פיצפונים (תאומים בני חצי שנה). מאושרים עד הגג מהקניה. מאוד מתאים להם לכל הצרכים. רוב הזמן הרכב אצל האישה אבל בעלה מתאהב בו גם לאט לאט ומסכים לרדת מהדיסקו שלו יותר ויותר כשהוא נוסע בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dkn1, לבן דודי היקר (חובב הגה מצוי ולשעבר מדריך נהיגה מתקדמת) יש ג'וק 1.6T - בנוסף על המשפחתומטית ליסינג מהעבודה כמובן. לא מזמן הייתה לנו שיחה כנה בינינו - והוא טען שהג'וק מדליק ומגניב למראה - ובוורסיה שלו, הוא גם זריז להפליא.

מעבר לזה הוא טען שבימים אלו ממש - כנראה היה בוחר אחרת, לאו דווקא ביטי (אם אתה שואל). קל מאוד להתאהב בעיצוב היחודי, אבל צריך לשכוח שהבסיס שלה מגיע ממיקרה - וכך גם מרחב הפנים שלה. אם אין בעיה עם מושב אחורי עם בעיית מרחב (בעיקר מאחור) / תא מטען זעיר ונוחות נסיעה נוקשה משהו, אז הג'וק אופציה נחמדה ומגניבה למראה (כמובן עניין של טעם. לטעמי הג'וק נראה כמו... ג'וק, ואשמח ל-K300 כדי לחסלו במידי :wink:).

רצוי וראוי לשבת בג'וק ולראות אם היא מתאימה לכם. לי אישית היה מאוד צפוף ולחוץ לשבת - כשהוא נהג (הוא מגרד 1.90). ואל תדברו על תא מטען בכלל, הוא פשוט מיניאטורי. בפאביה האקסית היה תא מטען עצום ליד זה הנמצא בניסאן (חר)ג'וק.

ועוד מילה לגבי צ'מפיון - כל מקרה לגופו - מניסיוננו. לפעמים היחס מצויין - ולפעמים היחס מחריד ומשאיר טעם נוראי בפה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי הניסן גוק? ב-140K מקבלים את הדגם המאובזר ביותר(לא המוגדש).

הלכנו לראות את הניסן ג'וק, הוא ממש קטן, מסתבר שהוא מבוסס על הניסן מיקרה בכלל...

מי שהגיע לגמר מבחינתנו הן הDS4, ג'ולייטה ומרצדס A.

אשמח אם מישהו יודע ויספר על צריכת הדלק האמיתית שלהן.

את רמת השירות של יבואן האלפא אני מן הסתם מכיר מהלנצ'יה והוא יותר מבסדר.

איך נחשבים יבואני סיטרואן ומרצדס מבחינת שירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון,

המרצדס ירדה מהפרק עקב זמן אספקה ארוך מאוד וחוסר יכולת להתחייב על מחיר.

האלפא מאוד מעניינת ובמסגרת המבצע שהיה להם בסוף השבוע האחרון פנו אלי עם הצעה אטרקטיבית. מאחר ואני מכיר גם את יתר ההתנהלות שלהם מול לקוח אנחנו די נוטים ללכת על האלפא, מה גם שנתוני צריכת הדלק האמיתיים שלה טובים מאוד.

לא נוותר על נסיעת מבחן בסיטרואן ונחליט בין שתיהן.

תודה על כל העצות עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם הג'ולייטה יוקרתית (ויקרה), אבל בגרסת ה-120 כ"ס היא לא מאוד חסכונית בדלק אלא בעיקר/דווקא בגרסת ה-170 כ"ס הספורטיזית.

http://www.netcar.co.il/guide/guidef.asp?group=2&manuf=0&price=0&gear=0&safety=0&rating=0&Bm=%E7%F4%F9

אופציה מעט יותר קומפקטית (מבחוץ) ומרווחת (מבפנים) היא טויוטה ספייס-וורסו שהוא מיקרוואן נאה וחסכוני בדלק עם צריכה ממוצעת בפועל

של ליטר לכ-15 ק"מ (בדיוק כמו הצריכה בג'ולייטה הספורטיזית..) שנמכר השבוע ב-112 אלף ש"ח (5000 ש"ח הנחה) עם כל התוספות.

יחי ההבדל ה"קטן" במחיר..(חצי אוטו חדש..)

ה-DS4 ממש (יקרה ו)ממש לא חסכונית בדלק! עם צריכה של ליטר לכ-10 ק"מ בלבד חבל שתבזבז עליה את זמנך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-DS4 ממש (יקרה ו)ממש לא חסכונית בדלק! עם צריכה של ליטר לכ-10 ק"מ

הנתון הזה ממש לא נכון. מניסיון עם DS4 בגרסאת 200 כ"ס (ידנית) שנמצאת אצלי במשפחה. בנסיעה נורמלית אפשר לראות צריכת דלק שפוייה ביותר (אני יכול לנסות ולברר יותר פרטים. אישית אני זוכר בשיוט, בהילוך שישי, על כביש 6 סדר גודל שנע בין 1:16 ו-1:20 (!)). כמובן שעם רגל כבדה הצריכה עולה, אבל זה נכון גם בטויוטה פריוס...

ה-DS4 איכותית ונעימה. שווה לקחת לנסיעת מבחן (ואז לראות את נתוני צריכת הדלק האמיתית במחשב הדרך).

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון הזה ממש לא נכון. מניסיון עם DS4 בגרסאת 200 כ"ס (ידנית) שנמצאת אצלי במשפחה. בנסיעה נורמלית אפשר לראות צריכת דלק שפוייה ביותר (אני יכול לנסות ולברר יותר פרטים. אישית אני זוכר בשיוט, בהילוך שישי, על כביש 6 סדר גודל שנע בין 1:16 ו-1:20 (!)). כמובן שעם רגל כבדה הצריכה עולה, אבל זה נכון גם בטויוטה פריוס...

ה-DS4 איכותית ונעימה. שווה לקחת לנסיעת מבחן (ואז לראות את נתוני צריכת הדלק האמיתית במחשב הדרך).

באתר נטקאר לא מופיעה DS4 ידנית אלא רק אוטומטית, ואם היא נמכרת אז עם 200 כ"ס בטח היא נמכרת באזור ה-180 אלף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא משנה את העובדה שהנתון של 1:10 שאתה הבאת מנותק מהמציאות. המנוע הוא אותו מנוע עם תוכנה שונה. אם כבר, הגרסא החזקה יותר תהיה צמאה יותר. בסופו של דבר, אני מדבר מניסיון. ואתה?

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לא משנה את העובדה שהנתון של 1:10 שאתה הבאת מנותק מהמציאות. המנוע הוא אותו מנוע עם תוכנה שונה. אם כבר, הגרסא החזקה יותר תהיה צמאה יותר. בסופו של דבר, אני מדבר מניסיון. ואתה?

הנתון (10.4 ק"מ לליטר בממוצע) מתייחס לאוטומטית בלבד ונקבע ע"י עורך אתר נטקאר, ואכן סביר להניח שידנית תהיה חסכונית יותר

באופן משמעותי למרות שמדובר בגרסה חזקה יותר ודווקא בגלל שמדובר באותו מנוע. שים לב שלא דיברתי כלל על נתון הצריכה של הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...