Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו או שברולט מאליבו

oren1800
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכל בבקשה לתת לי דוגמאות לעלות של טיפול וביטוח מקיף?

מקיף למאליבו לפני שנתיים עלה לנו 2350 ש"ח. טיפול 15K מסתכם במאות בודדות של שקלים ובלמים החזיקו אצלנו כ 60K ק"מ.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

אני הייתי בהתלבטות זהה לשלך עד לפני כחודשיים.

לבסוף רכשתי מיצובישי אאוטלנדר.

מרווחת מאוד, ותא מטען ענק.

אם בכל זאת אינך מעוניין בג'יפון, בדוק את הסונטה. אמינה, מרווחת מאוד, תא מטען הגדול בקטגוריה, ומנוע מאוד חזק יחסית.

בהצלחה.

רזי.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה קודם כל

ג'יפון לא מתאים גם כי אין היצע גדול כמו שיש למאליבו ולפורד וגם כי זה פחות פרקטי לי..

כנל לגבי הסונטה - אני בטוח שזה אחלה רכב , אבל ההיצע נמוך לצערי ואני לא חושב שהרכב יותר טוב מהמונדיאו והמאליבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

גם אנחנו עם 3 ילדים 2 בוסטרים ואחד בטיחות .כרגע אנחנו עם פורד פוקוס 2006 שמבחינת תקלות היה לנו כבר הכול .אולי זה עניין של מזל .מה שאני אוהב במונדאו שזה רכב ענק לא צריך להילחם עם הבוסטרים .תא מטען מאוד גדול .השאלה האם הרכב הזה אמין או שייש לו הרבה תקלות .הגענו למצב שאנחנו חוששים לנסוע ברכב הזה לנסיעות ארוכות .ראיתי שבמחיר של המונדאו יש מבחר יחסית גדול .מה צריך לבדוק יותר או לתת דגש .האם כדאי עם טורבו או לא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המליבו מבודדת ושקטה, ומאיצה ללא מאמץ. תחושה של רכב יקר יותר. לחיצה על הדוושה לצורך עקיפה בועטת את הרכב קדימה באופן מיידי.

מחוץ לעיר, בשיוט של 110-120 הסל"ד מאד נמוך, וליטר ל 12 ק"מ הינו נתון בר השגה.

השילדה וההתנהגות נחותים ממונדיאו ודומיה.

מערכת השמע מצוינת, ובסהכ ב 4.5 שנות נהיגה על רכב חדש

(2008) - מאד נהנתי.

עריכה אחרונה על ידי שמואל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו עם 3 ילדים 2 בוסטרים ואחד בטיחות .כרגע אנחנו עם פורד פוקוס 2006 שמבחינת תקלות היה לנו כבר הכול .

שמת לב שהקפצת פוסט בן ארבע וחצי שנים כן...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...