Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה CRV, איך השוק של הרכב הזה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן משפחה מעוניין ברכישת crv, שנת 2008 עם ק"מ נמוך מאוד...סביבות ה48,000 ק"מ.

הרכב שמור מאוד, אך הוא יד 2 כשבעצם ביד הראשונה הרכב היה רשום על שם החברה של בעל הרכב הנוכחי.

זה פרט שאני יודע אותו במקרה, הוא לא טרח לספר, האם יש ירידת ערך במידה ואחת מהיידים הקודמות היא חברה? והאם חלה עליו החובה לספר?

ובכלל, האם הרכב הזה נמכר מהר או שאין לו שוק ואוכל להתמקח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מדוע הרכב הנרשם ע"ש החברה ? (אולי רק לצרכי מס/קיזוז מע"מ של העסק)או שבאמת הרכב היה שייך לחברה.

אם הק"מ אמיתי (ויחשף לפניכם ספר טיפולים מלא ) העסקה שווה אבל, מצד שני,אדם שהסתיר פרט כזה מבחינתי רימה ויכול להיות שזו לא הרמאות האחרונה בעסקה הזו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו היתה CRV שנת 2002 ומכרנו אותה ללא כל בעיות בתחילת 2012.

הרכב היה שמור ללא תאונות וק"מ נמוך ונמכר תוך שבוע כמעט במחירון.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מדוע הרכב הנרשם ע"ש החברה ? (אולי רק לצרכי מס/קיזוז מע"מ של העסק)או שבאמת הרכב היה שייך לחברה.

אם הק"מ אמיתי (ויחשף לפניכם ספר טיפולים מלא ) העסקה שווה אבל, מצד שני,אדם שהסתיר פרט כזה מבחינתי רימה ויכול להיות שזו לא הרמאות האחרונה בעסקה הזו.

עניין החברה פחות עקרוני, אברר במקומות שצריך לברר ואני מאמין שככל שנתקדם במשא ומתן הוא יחשוף את הפרט הזה מרצונו.

בכל מקרה, מאוד חשוב לי באמת להבין מה הלך הדברים בשוק ה CRV, האם מדובר ברכב שקשה למכור, ועל כן אוכל להתמקח יותר. או לחילופין, רכב שקשה למצוא במצב טוב, או רכב שהמחירון שלו זה הסכום שהמוכר יקבל (לדוג' לנד קרוזר) ועל כן אין לי יותר מדי מקום להתמקח (לא אומר שלא אנסה :wink:).

תודה לבחור שהגיב מנסיונו, אבל הייתי רוצה לדעת איך זה בדגמים היותר חדשים, אולי המצב השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב מאוד שימציא לך תדפיס טיפולים במוסך המורשה כדי שתהיה בטוח שהק"מ הוא אמיתי ושהרכב טופל

כמו שצריך.

העובדה שהיה פעם רשום על שם חברה זה לא משנה, להיפך זו סיבה שיוריד לך במחיר.

תבדוק גם את עלות הביטוח כי זה רכב 4X4 ולכן עלות גבוהה יותר.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שרשום ע"ש חברה שווה היום לפי המחירון 20-25% פחות מהמחירון ואפשר לנהל מו"מ על המחיר למעלה או למטה.

כאשר תרצה למכור רכב,שרשום ע"ש חברה תיאלץ להוריד הרבה במחיר בלי קשר לשוק של הרכב באופן כללי כיוון שהרכב לא היה פרטי באחת מידיו.

שוב,לו אני מנהל מו"מ מול אדם ששיקר לי פעם אחת ותפסתי אותו בשקר,מבחינתי איני ממשיך לנהל איתו מו"מ ובטח שלא קונה ממנו רכב אבל אולי זה רק אני.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

לפני חודש בערך רכשתי Crv יד ראשונה וקילומטראז נמוך יחסית. רכב מאוד מרווח גבוה וסבבה לשבילים. יחסית הוא לא צורך הרבה דלק ( די הפתיע אותי ).

בגדול אל תתפתה מקילומטראז נמוך, עדיף רכב מטופל עם קילומטראז יחסי לשנה על מנת שתוכל להתמקח יותר עם המוכר.

כעקרון מאוד קשה למכור היום רכבים , השוק מוצף וחברות הליסינג ״משגעות״ את השוק. אני עקבתי אחרי כמה crv שפורסמו,

המתנתי שיעברו שבועיים שלושה וניגשתי למוכר. בדקתי את הרכב בכלליות ומבלי להתבלבל הורדתי 10 מהמחירון.

חלקם כמובן אמרו מה פתאום וחלקם ניסו להתפשר על חצי מזה. שוב סבלנות זה שם המשחק. המחירון של הרכב מאוד גבוה ביחס לשוק וזה פותח המון אופציות. אחרי המתנה של שבועיים שוב התקשרי לרכב שרציתי ושאלתי ״נו מה אתה אומר....״

זהו סיכמנו מחיר שכמובן קרוב מאוד למחיר שלי. הקילומטר אז היה פחות מהממוצע, ספר טיפולים מלא מהונדה, והבודק הודיע לי שהרכב נקי לחלוטין. אני אומר סבלנות זה שם המשחק.

אם אתה מעוניין לנסוע עם הרכב בשטח כדאי שתיכנס לפורום לגיפים כי לרכב אין הילוך כח, והוא מתאים רק לשבילים במקרה הטוב, אני בשטח רוכב רק באופניים :wink: .

Honda CRV 2009

Mazda 2 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שלום,

לפני חודש בערך רכשתי Crv יד ראשונה וקילומטראז נמוך יחסית. רכב מאוד מרווח גבוה וסבבה לשבילים. יחסית הוא לא צורך הרבה דלק ( די הפתיע אותי ).

בגדול אל תתפתה מקילומטראז נמוך, עדיף רכב מטופל עם קילומטראז יחסי לשנה על מנת שתוכל להתמקח יותר עם המוכר.

כעקרון מאוד קשה למכור היום רכבים , השוק מוצף וחברות הליסינג ״משגעות״ את השוק. אני עקבתי אחרי כמה crv שפורסמו,

המתנתי שיעברו שבועיים שלושה וניגשתי למוכר. בדקתי את הרכב בכלליות ומבלי להתבלבל הורדתי 10 מהמחירון.

חלקם כמובן אמרו מה פתאום וחלקם ניסו להתפשר על חצי מזה. שוב סבלנות זה שם המשחק. המחירון של הרכב מאוד גבוה ביחס לשוק וזה פותח המון אופציות. אחרי המתנה של שבועיים שוב התקשרי לרכב שרציתי ושאלתי ״נו מה אתה אומר....״

זהו סיכמנו מחיר שכמובן קרוב מאוד למחיר שלי. הקילומטר אז היה פחות מהממוצע, ספר טיפולים מלא מהונדה, והבודק הודיע לי שהרכב נקי לחלוטין. אני אומר סבלנות זה שם המשחק.

אם אתה מעוניין לנסוע עם הרכב בשטח כדאי שתיכנס לפורום לגיפים כי לרכב אין הילוך כח, והוא מתאים רק לשבילים במקרה הטוב, אני בשטח רוכב רק באופניים :wink: .

שלום לך ESEGEV,

קודם כל תתחדש, ברשותך מס' שאלות -

איזה שנתון ה רכב שקנית?

האם כבר מדדת צריכת דלק?

האם מרווח בספסל האחורי לשלושה ילדים/נוסעים?

מודה מראש על ההתייחסות, אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...