Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה מגיימרים על בקר/גיים פאד/קונטרולר שמתחבר למחשב

רוכב בודד
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחי גיבורי התהילה !

(כלומר אלו שמשחקים במחשב/קונסולה והגיעו לתוצאות מרשימות)

יש דרישה של המקומיים להשיג גיים פאד חדש שיוכל להתחבר למחשב (חלונות 7).

מה שיש שבק חיים (ספידלינק עממי, לא מומלץ). ומה לעשות, באחד השלבים של סוניק ג'נרשיין (משחק חביב שמשלב את סוניק לדורותיו) חייבים בקר לתנועות צד.

שאלה 1: המלצות, לבקר של 360 Xbox שמתחבר למחשב ב- USB, עמיד בהפעלה לחוצה ולפעמים תסכול של גיימר חובב. במחיר סביר, נניח 200-250 ₪ לצורך ההמלצה, במחירים שיש בישראל, כי יש ברשת המון אפשרויות לרכוש ב- 50-70% ממה שגובים עבור אותו מוצר בארץ.

ראיתי כאלו של מיקרוסופט, לוג'יטק. גם את האונזה של רייזר שיש עליו טענות רבות של חוסר אמינות - וזה מוזר בעיני, כי זו חברה שאצל הגיימרים מוערכת מאוד במוצריה.

שאלה 2: ראיתי שבקר (גיים פאד/קונטרולר) אלחוטי צריך משדר המחובר למחשב. (חיבורי USB יש לנו בשפע)

האם המשדר מגיע עם האריזה או נרכש בנפרד? האם יתכן שמחירו בנפרד מעל 200 ?

רוב האיבזור של המחשב המקומי הוא של לוג'יטק, והכל חוטי, כדי להרויח עוד חלקיק שניה של זמן תגובה. שיהיה. טוב גם לי כי השיקול שלי הוא פחות משדרים בסביבה, והימנעות מהצורך בטעינה וניג'וסים דומים.

תודה על עצות וסיוע.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוגיטק 510F חוטי, בנוי היטב וזול יחסית - 160 ש"ח ברשת KSP.

יש לי אותו כמה ימים ואני מרוצה ממנו (פחות מרוצה מביושוק 2 שמתברר שעובד רק עם מקלדת ועכבר...)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך בקר של אקס בוקס (לא יודע לגבי PS3) , ניתן להזמין מדיל אקסטרים או איביי מתאם שניתן לחבר למחשב ולשחק.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי לא מזמן בקר XBOX למחשב, לאחר שבדקתי את כל החלופות האפשרוית (510F, שלט PS3 ועוד).

קניתי מאיביי ב50$ כולל הרסיבר (שלט אלחוטי).

סוללה נטענת עלתה לי עוד כמה דולרים בודדים..וזהו ראש שקט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני גיימר מי יודע מה,

אבל בכל זאת קניתי את ה- rumblepad 2 של logitech,

אין תלונות.

http://www.pcdistrict.com/modules/productcatalog/product_images/125125-logitech-rumblepad-2-2581.jpg

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות והדעות.

נראה לי שנבחר בין ה-F510 של לוג'יטק או הבקר של מיקרוסופט. (בבירור התברר שאריזת האלחוטי כוללת משדר).

מעניין כי המחירים של פריט מקורי כולל משלוח די קרובים למה שיש בחנויות סבירות-זולות בישראל (אההה... יש מעט כאלו) - פער של 20-30%, שהוא מקובל עלי, שירויחו משהו סביר.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק כבר די הרבה זמן את Razer Onza Tournament Edition ואצלי אין בעיות אמינות כלשהן.

בקר נוח מאד לאורך שעות של משחק. בגרסת ה-Tournament ניתן לכוון את חוזק הקפיץ לכל ג'ויסטיק מה שמקנה התאמה מושלמת לצרכים של השחקן (אבל אני מהמשוגעים שקונים עכבר אשר ניתן לשנות את המשקל שלו :wink:).

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלחוטי של XBOX 360 למחשב. מגיע עם משדר ועובד אחלה.

אגב לא מזמן המשדר שלי שבק חיים, פתחתי אותו הלחמתי מחדש את הפיוז לפי הוראות באינטרנט וחזר לעבוד.

אני מאמין שזה קורה להרבה משדרים אחרי שנה-שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בהתלבטות שלך די הצטערתי להוציא 200+ ש"ח על דבר כזה

אז הזמנתי "לניסיון" משהו כזה, ספציפית את שלי אני לא מוצא אבל כולם גם ככה סינים.

מינואר זה אצלי והוא עובד נפלא בלי שום בעיות אני משחק בNBA וגם בNFS.

ואם הוא יתקלקל אז לא יהיה לי אכפת להזמין עוד אחד ב30 ש"ח.

תחשוב על זה..

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...