Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(חיפוש רכב) לסטודנטית.

vik014
שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לקנות לביתי רכב, ביתי סטודנטית בתחילת דרכה, לא מוכנה לנהוג בגיר ידני. התקציב "גמיש" מ 40K עד 70K. חשבתי שהתמורה הכי טובה לכסף, תהיה רנו קליאו. ראיתי אותם בלוחות הרכב כמעט חדשות, במחירים זולים.

הואיל וכניראה שאני אהיה אחראי גם לאחזקת המכונית, חשבתי לעצמי, השוק מעניש את הרכב הזה, בגלל שמועת אמינות, זה בוודאות, מה שניקרא בכיס. לעומת זאת, זה שהיא לא אמינה, זה ממש לא וודאי.

האם אני חושב נכון?

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום vik014,

הסר דאגה מליבך, רמת האמינות של הקליאו אינה גרועה כפי שאתה אולי חושב. לקליאו האוטומטית מנוע 1,600 סמ"ק וגיר אוטומטי עם 4 הילוכים שקיימים בדגמים נוספים של רנו, כמו הפלואנס והלוגאן. מחירה בשוק אכן נמוך במעט ממחירן של כמה מהמתחרות, אך אין הדבר אומר שהשמועות בכל הנוגע לאמינות הרכב נכונות.

שים לב שלרכב יש מנוע גדול יחסית ולכן צריכת הדלק שלו מעט פחות טובה מזאת שתמצא במכוניות אחרות בקטגוריה, כמו למשל ניסאן מיקרה או דייהטסו סיריון. במידה ובתך אמורה לנסוע בעיקר בתוך העיר, אולי כדאי שתשקול גם אותן או מכוניות אחרות בעלות מנוע קטן יותר, שיהיו מעט חסכוניות יותר בדלק.

מקווה שעזרתי, אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו הפכה מכונית מאד מדוברת בשבועות האחרונים ואולי הגיע הזמן שיקחו אותה כאופציה מול המתחרות הקוראניות/יפניות.

זהו רכב טוב ולא מוערך, מרווח יחסית לקטגוריה, יציב ובטיחותי.

מבחינת מחיר, חיסכון בדלק וגם מבחינת אמינות, תמיד עדיף יותר גיר ידני וחבל שהוא לא אופציה.

בכל אופן, רנו קליאו EX עם מנוע 1.6 וגיר אוטומט ממודל 2010 יכנס בדיוק בגבול התקציב שלך - 70 אלף ש"ח.

ובמודל 2009 הוא נוחת בעוד עשרת אלפים שקל, שזה נתון מעודד עבורך - הקליאו כבר ספגה 3 שנים של ירידת ערך.

סעו ברכב, בחנו אם הוא מתאים ומוצא חן בעיני בתך, ועשו בדיקה במכון שישלול בעיות גיר/מנוע/פגיעות שלדה.

אם התגלו ברכב ריג'קטים קטנים ברי תיקון, קח אותם בחשבון במחיר הסופי של הרכב.

בהצלחה,

ענת

ברצוני לקנות לביתי רכב, ביתי סטודנטית בתחילת דרכה, לא מוכנה לנהוג בגיר ידני. התקציב "גמיש" מ 40K עד 70K. חשבתי שהתמורה הכי טובה לכסף, תהיה רנו קליאו. ראיתי אותם בלוחות הרכב כמעט חדשות, במחירים זולים.

הואיל וכניראה שאני אהיה אחראי גם לאחזקת המכונית, חשבתי לעצמי, השוק מעניש את הרכב הזה, בגלל שמועת אמינות, זה בוודאות, מה שניקרא בכיס. לעומת זאת, זה שהיא לא אמינה, זה ממש לא וודאי.

האם אני חושב נכון?

http://malkabakvish.blogspot.co.il/ מבחני דרך במלכת הכביש

https://www.facebook.com/queenoftroads פייסבוק

http://instagram.com/queen.of.the.roadאינסטגראם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום vik014,

הקליאו בהחלט מהווה תמורה טובה לכסף ועונה לרוב דרישותיך, אם כי צריכת הדלק שלה מעט גבוהה מהמתחרות עקב נפח מנוע מעט גדול יותר.

עוד מספר אופציות שכדאי לשקול:

1) ניסאן מיקרה, בעלת מנוע 1400 חסכוני וזריז, מוניטין אמינות יפני וירידת ערך נמוכה שתשמור על ערך הרכב לאורך שנים. בתקציב ניתן לרכוש אחת ממודל 2009 פרטית או 2010 מליסינג. רוב הרוכשות של המיקרה הן נשים, שמתחברות לעיצוב המעוגל והאופנתי שלה.

2) דייהטסו סיריון, בעלת מנוע 1300, חסכונית אף יותר אך מעט פחות זריזה, וגם היא מגלה אמינות מופתית כמיטב המסורת היפנית. בתקציב ניתן לרכוש אחת ממודל 2010 ואף 2011 שהיתה תקופה קצרה בחברת ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו היא מכונית טובה.

לרנו יצא מוניטין של אי אמינות, מוניטין שהיה מוצדק יחסית בעבר אבל היום המצב הוא סביר.

עדיין, אם האמינות המוחלטת חשובה לך, יכול להיות שכדאי לך לבחון אלטרנטיבות יפאניות או קוריאניות שנחשבות לאמינות יותר. לדוגמה – אולי יונדאי i20, דייהטסו סיריון ודומותיהן. בתקציב הזה אתה יכול למצוא גם מכוניות חדשות או כמעט חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו קליאו היא מכונית טובה.

לרנו יצא מוניטין של אי אמינות, מוניטין שהיה מוצדק יחסית בעבר אבל היום המצב הוא סביר.

עדיין, אם האמינות המוחלטת חשובה לך, יכול להיות שכדאי לך לבחון אלטרנטיבות יפאניות או קוריאניות שנחשבות לאמינות יותר. לדוגמה – אולי יונדאי i20, דייהטסו סיריון ודומותיהן. בתקציב הזה אתה יכול למצוא גם מכוניות חדשות או כמעט חדשות.

המוניטין לרוב לא היה מוצדק-חוסר האמינות נבע מאיכות המוסכים,הרי באירופה נוסעות אלפי רנו מגאן ורנו לגונה(שנחשבת לעוד פחות אמינה).

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך מנסיוני על ניסאן מיקרה שהייתה אצלנו לאורך כשנה וחצי ועברה 150 אלף ק"מ ללא תקלה. ממש חיית עבודה.

רכב נוח, אמין ויחסית חסכוני לאוטומטי.

מה שכן אני יכול להגיד לך זה שאאל"ט לנו היה את הדגם המאובזר יותר (שנת 2009), הייתה פעם שהרכב היה בטיפול וקיבלנו חלופי בדגם הפחות מאובזר וזו ממש ירידה ברמה. בדגם המאובזר הכיסאות הרבה יותר נוחים, יש רדיודיסק משולב ברכב עם שליטה מההגה וכמובן דיבורית bluetooth מובנית במערכת של הרכב ככה שאתה יכול לענות מההגה. לכן, אם ללכת על המיקרה לא הייתי ממליץ להתפשר ולקחת את הדגם המאובזר (מה גם שלפי יד2 ההבדל במחירון הוא מאות בודדות של שקלים).

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...