Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אומנות הפיתוי\פיקאפ

XtremeIL
שימו לב! השרשור הזה בן 3033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אסביר ואנמק.

אתמול פתחנו עם חברים פרופיל פיקטיבי של בחורה, בשביל להבין מה קורה בצד השני.

תוך 2-4 שעות הפרופיל קיבל 60 הודעות ויותר.

עכשיו מה הסיכוי שהבחורה תשאר או תקרא בכלל את ההודעות?

זה לא באמת אפשרי.

אני אצרף בהמשך תמונת מסך.

אפשר להגיד שהסיכוי ממש קטן ואפסי.

האופציה היחידה שלי עכשיו זה רק פיקאפ, או איכשהו להתגלגל בחיים ולהכיר באורח נס.

או להיות רווק שזה גם בסדר ומעולה אפילו.

או לזרום עם הפרופיל של הבחורה... :)

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא אתפלא אם כל האתר מלא בפרופילים פיקטיבים של בחורות שפתחו בחורים שרצו לבדוק כמה הודעות בחורות מקבלות. אחרי זה אני לא מבין למה לא חוזרות אלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר אחד:

לא משנה מה תגידו, תמיד תמיד תמיד יהיו בחורות שלא יהאבו את זה. למה בכלל אתם חושבים שכל אחת אמורה לענות לכם? הרי רוב האנשים לא מתאימים אחד לשני.

תחשוב על משפט שמאפיין אותך, את חוש ההומור שלך ותשלח אותו.

תיהיה יצירתי. "היי מה נשמע רוצה להכיר?" שולח כל גבר. משפט פתיחה סגנון "אבא שלך גנן?" שולח כל גבר. לא כל גבר קורא את הפרופיל ומוצא משהוא שמעניין אותו בבחורה. וגם אם הפרופיל שלה ריק, אפשר לחשוב על משפט שיענו לך עליו. עובדה, לי ענו.

כן זה כמו עבודה. צריך לשבת ולהשקיע. לקרוא פרופיל, להתעניין בה. למצוא זמן לדבר איתה, ללמוד אותה ובשלב מסויים גם להזמין אותה לצאת איתך לכוס קפה.

יותר מידי השקעה? אז עדיף שבאמת תישאר רווק. אין בזה שום דבר רע.

בכלל, מערכת יחסים זה כמו עבודה. היא לא בנויה רק על סקס יום יומי, כמו שרוב הגברים היו רוצים, אלה על ידי חיבור רגשי ונפשי לבן אדם. זה השקעה שדורשת זמן, בין אם לתכנן אירועים משותפים, יציאות, ובין אם לדבר ולתמוך, לעזור, להקשיב.

רוצה טיפ? תנסה כמה שיותר מהר לצאת מהעולם הוירטואלי. כתבת לה, היא ענתה, השיחה התחילה לזרום, תשאל אותה מי היא ומה היא, ואז תזמין אותה לכוס קפה. את רוב הדייטים שלי סגרתי תוך ממוצע של 2-3 שעות מהרגע ששלחתי לה הודעה ראשונה.

אינטרקציה וירטואלית לא מושכת. אתה לא יכול להרשים אותה בכתב. תדבר איתה, תחליפו פייסבוק\וואטסאפ שהיא תוכל להבין שאתה לא אנס או רוצח חס וחלילה. תשאל עליה, תספר על עצמך ותקבע דייט. אין טעם למרוח את זה שבועות. דווקא כאלה שמרחתי מספר ימים בסוף לא יצא מזה כלום.

עריכה:

לגבי 60 הודעות ביום. אני לא יודע איך עובד OKC, אבל בטינדר לדוגמא יש שמוע, שכאשר אתה פותח פרופיל, האלגוריתם שלהם מנסה לקדם את הפרופיל שלך כמה שיותר בשביל שתקבל לייק\הודעה ראשונה כמה שיותר מהר. זה גורם ל engagement ויוצר אצל המשתמש הרגשה של "זה עובד" וגורם לו להישר באפליקציה. אני בספק שפרופיל של בחורה שקיים מספר חודשים מקבל 60 הודעות ביום. הן כנראה כן מקבלות יותר הודעות ממך (בסופו של דבר הן בחורות ואתה גבר), אבל אני משער שזה בסדר גודל של 3-5 הודעות ביום ש 2-4 מתוכן ניתן לסנן על ההתחלה כי הן מכילות את שלושת המילים הקדושות "היי מה נשמע".

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מי שרוצה להשאר עם ה-OK באמת שאני מאחל לו הרבה בהצלחה.

לפעמים המאבק והמלחמה בטחנות רוח לא שווים את זה.

לפחות עכשיו אחרי הניסוי הקטן , אני מבין כבר שהדרך הזו חסרת סיכוי עבורי.

זה היה הקיטור האחרון שלי בנושא.

שלום OK, ברוך הבא לחיים האמיתיים ולמציאות!

מוגש כשירות לציבור:

OK.jpg

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל כבר ענו לי בנות באתר הזה, ואפילו שלחו לי הודעה ראשונות. ואני מכוער מהגבר הממוצע ולא כתבתי שם שיש לי בוכטות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שבזמנו גם לי לא הלך הכי טוב באתר הזה.

הייתי משקיע הודעות, קורא פרופילים וכלום. לא היו עונות בחזרה.

אני זוכר שברגע האחרון של יאוש, עשיתי קופי-פאסט להודעה, ושלחתי אותה לסביבות ה-100 בחורות רנדומליות, סתם לראות באחוזים כמה יענו לי. מתוך 100 ענתה אחת, וגם היא לא בדיוק ניראתה משהו

בשלב זה אמרתי תודה, וסגרתי את החשבון שלי.

ודרך אגב, מחייה השרשור, למה לקח לך כול כך הרבה זמן להבין שזה חסר סיכוי?

הסטטיסטיקה של הדברים האלה כול כך רעה מבחינת אחוזים, שאני עדיין לא מבין אנשים שמנסים שם.

אני תמיד מאמין שהיציאה מהאיזור נוחות, היא הכי אמיתית כשהבנאדם נמצא ביאוש מוחלט. רק אז הוא מתחיל לעשות דברים.

הבעיה שכול האתרים האלה, משאירים אותך במצב "צמח" מבחינת יאוש. אתה מיואש, אבל עדיין עם תקווה שכן יצא לך משהו, ולכן בחיים לא תעשה שום דבר על מנת לשנות את זה

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה מלל, צא לאיזה דאנס בר עם חבר, דפוק איזה דרינק ותזמין מישהי לרקוד, או תזמין מישהי לדרינק, או משהו...

באמת, loosen up, תאמין לי אם לא הייתי משכיב עכשיו מישהי (...לישון :) ) הייתי בא איתך.

ואני ממש לא איזה רב שגל, אבל אני יכול להגיד לך שביום שתבין ש loosen up זו דרך חיים בכל עניין ההיכרויות, החל מאותו רגע אתה תתחיל להינות הרבה יותר.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אתה יודע אלון, זה מזכיר לי את העצות האלה של היזמים אחרי האקזיט: "אתם רק צריכים להעיז!", "אל תתנו לאף אחד לעצור אתכם!", "לכו עם האמת שלכם עד הסוף!" - נהדר, רק ש-90% מהיזמים נכשלים, וזה לא בגלל שלא העזו או עצרו באמצע...

איך אתה מצפה שהוא ישתחרר אם הוא כבר בשנות ה-20 המאוחרות והמשפחה והחברה הישראלית מאותתים לו שהוא נכשל בחיים כי עדיין אין לו בת זוג? הרי משם מגיע הלחץ, וזה יוצר את אשליית הבדידות או מה שזה לא יהיה שעובר עליו. ובצד של הנשים זה אפילו יותר חמור.

אתה צודק בגדול והגישה שלך נכונה לדעתי, אבל לא בטוח עד כמה היא רלוונטית כאן. במקרה הטוב זה עשוי להוביל למשהו רציני, אבל רוב הסיכויים שזה פשוט יביא לשורה של דייטים חסרי תועלת ובעוד שנה הוא יעמוד בדיוק באותו מקום.

הבעיה פה היא תרבותית-לאומית, וזה לצערי לא משהו שיפתר ע"י עצות ידידותיות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאור כבר כתבתי ואני אכתוב את זה שוב, יש בחורות שכן רוצות הודעה מושקעת, פרופיל מושקע, להתכתב כמה ימים לפני שבכלל עוברים לטלפון.. אם אתה מחפש מישהי משכילה אז היא כזאת, ולא תתייחס בכלל לכל ה"היי" שהיא קיבלה מכל מני כאלו שהצטלמו בלי חולצה מול מראה. כל ההכללות שאתה עושה נכונות אבל לגביי הממוצע הנמוך של האוכלוסיה בארץ, אתה יכול לשאוף יותר גבוהה טיפה - עוד יש כאלו בחורות שיבינו מי אמיתי ומי יוצא ל3 דייטים בשבוע ועושה copy paste ל100 בחורות ביום. הכל מנסיון.. צריך המון סבלנות, צריך להתנסות בכתיבה, לשנות את הפרופיל אולי, בסוף תמצא מישהי נורמלית, כמו שאתה לא רוצה להכיר בבאר אז יש גם המון בחורות כאלו.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מחזק את הבחור עם הפיאט 500.

הייתי במצב הזה, חשבתי שיש משפט פתיחה אוניברסלי שכל בחורה תענה עליו. ואז הבנתי שיש משפטי פתיחה שמתארים אותי, ויש בחורות שיענו עליהם כי הן אהבו אותו, וזה אומר שיש לנו סוג של התאמה כלשהיא. זה הרבה יותר פשוט, כל בחורה שלא עונה לי, זה אומר רק דבר אחד - שאנחנו לא מתאימים אחד לשניה (זה יכול להגיד עוד כ 250 דברים אחרים, אבל בוא נזרום עם התיאוריה שלי).

davemustaine87

הסטטיסטיקה של הדברים האלה כול כך רעה מבחינת אחוזים, שאני עדיין לא מבין אנשים שמנסים שם.

אפשר לחשוב שברחוב \ בר \ אוטובוס יש 90% הצלחה. חוץ מזה, יותר קל לקבל דחיה וירטואלית, מאשר ליפול על אחת שתנפנף אותך עוד לפני שפתחת את הפה כי האגו שלה מנופח לרמות אסטרונומיות.

Benor

שלום OK, ברוך הבא לחיים האמיתיים ולמציאות!

רק תזהר שם, בחיים האמיתיים, ותדאג שהם באמת אמיתיים. כי אני הייתי במצב שלך. זה מצב של ייאוש שאתה אומר לעצמך "האתרים האלה הם חרא, הבנות שם לא עונות לי, ואם כן אז מבריזות מדייט, ואם כן מגיעיות אז הן מוזורת. עדיף לנסות כבר להכיר בדרך הישנה". ואז שום דבר לא קורה. זה פשוט תירוץ נחמד לא לעשות כלום כי אתה מייאוש.

אני לא אומר שאתה כמוני, אבל קח את הנקודה הזאת בחשבון.

למען הסר ספק, אני ממש לא חסיד של אתרי הכרויות. יש לי המון דברים לספר על סוג ואיכות ה(א)נשים שם. אבל כיום, דווקא אתרי הכרויות, שנתפסים כמדיום להכרויות של פריקים ואנשים מוזרים, לפעמים מסתירים את האנשים הכי נפלאים שאפשר לפגוש. בעולם האמיתי, שבו כולם חיים בטלפון שלהם, קשה למצוא אנשים איכותיים, ולכן הדרך לאותם אנשים איכותיים היא דווקא לברוח לעולם הוירטואלי.

בכל מקרה, בכל דרך שתבחר, שיהיה לך בהצלחה! גם להיות רווק זה בסדר, לא צריך לחיות על פי הסטיגמות של החברה המודרנית שמכתיבה לך חוקים מטומטמים. העיקר שתיהיה מאושר.

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפגשתי כבר עם די הרבה בחורות מ OKC. אני יכול להגיד בלב שלם שהן כולם בחורות מתוקות ביותר, משכילות, מנומסות. אין לי מילה רעה להגיד, לא נתקלתי בבחורות מוזרות או משוגעות. פעם אחת קרה לי שקבעתי עם מישהי לדייט וביום של הדייט היא לא ענתה לטלפון. כנראה הרגישה שלא היה חיבור בינינו ובמקום להיות אדם בוגר החליטה פשוט להעלם. לגבי שאר הבחורות שנפגשתי איתן, נראה לי שכבר אחרי תקופה ארוכה של דייטים אתה אתה מתרגל ללבד שלך והכי נוח לך להגיד "לא, זה לא זה, אני מחפשת משהו אחר", אלו לפחות הוויבים שאני מקבל בדייטים. זה בסדר גמור אם מישהי לא חושבת שאני הטעם שלה, גם לי קורה בדייטים שאני לא מתחבר לבחורה שמולי. אני לא נוטה לפסול מיידית אלא אם כן זה " 100 אחוז לא נמשך", אני מתאר לעצמי שזה מה שקורה גם עם הצד השני, אם מישהי רואה אותי ואומרת "אין מצב שאני נמשכת אליו" אז אין טעם להמשיך. מה שכן, לפחות מבחינתי זה לא קורה הרבה, לא בגלל שאני נואש או עם סטנדרטים נמוכים (וחס וחלילה להגיד על בנאדם שהוא לא בסטנדרט, עניין של משיכה) אלא בגלל שאני בעד לנסות דייט נוסף, אולי דברים ישתנו, אולי אכיר בחורה שתהמם אותי באישיות שלה. דייט ראשון בכל מקרה לא נחשב, שני הצדדים מתרגשים והם לא ממש עצמם.

אבל כמו שאמרתם, מאוד קשה להוציא דייטים מ OKC, יש תחרות נוראית שם ובסופו של דבר אתה עוד פרצוף בתוך ריבוע שגוללים אותו בין הרבה פרצופים יפים בתוך ריבוע אחרים ועוד הודעת "היי" בין עשרות הודעות "היי" של גברים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי adidas1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

וזה יוצר את אשליית הבדידות או מה שזה לא יהיה שעובר עליו. ובצד של הנשים זה אפילו יותר חמור.

בדידות היא בהכרח אשליה?

~

אתה צודק בגדול והגישה שלך נכונה לדעתי, אבל לא בטוח עד כמה היא רלוונטית כאן. במקרה הטוב זה עשוי להוביל למשהו רציני, אבל רוב הסיכויים שזה פשוט יביא לשורה של דייטים חסרי תועלת ובעוד שנה הוא יעמוד בדיוק באותו מקום.

הבעיה פה היא תרבותית-לאומית, וזה לצערי לא משהו שיפתר ע"י עצות ידידותיות בפורום.

בוויתור מראש, תוך קביעה שהסביבה לא בסדר - זה בטח לא יביא אף אחד לשינוי.

נכון שקשה לפתור קשיים אישיים בסיסיים בפורום, אבל גם גישת "הבעיה שלי היא שכולם מסביבי חארות" לא בדיוק שמה מישהו בעמדה לשיפור...

והיא גם לא נכונה.

תמיד אפשר למצוא אנשים שקרובים לך, בתפיסת עולם, בגישה, בדרך החיים. אולי זה יותר קשה, אולי זה מצריך חיפוש ואולי זה מצריך ויתור על מקומות שאתה רוצה בהם (או חושב שאתה רוצה), שבהם לא תמצא את האנשים הללו. לדוגמא מהעולם הלא רומנטי: כנראה שלא תמצא הרבה אנשים עם ראש-גדול בעבודה, בחברה עם מנטאליות 'הסתדרותית', למרות שמקום עבודה כזה מבטיח לך ביטחון תעסוקתי.

אבל אנשים מגעילים יש בכל מקום וגם אנשים מתאימים לך יש בכל מקום, צריך רק לדעת למצוא אותם ולהתקשר איתם. ואין אדם שלא יישמח להתקשר במערכת יחסים טובה עם מישהו שתורם לו (אלא אם הוא פסיכופט). רק צריך ללמוד למצוא ולתקשר עם המתאימים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יזרוק את השני סנט שלי לגבי OKC.

אחרי בערך 3 שנים באתר לא למטרה של מציאת זוגיות אף שאני לא שולל זאת הגעתי למסקנה , לא משנה מה תכתוב העיקר שתהיה מקורי.

הגעתי בערך לתשובה אחת מתוך 5-7 הודעות שכתבתי, רוב ההודעות ששלחתי באמת היו ילדותיות או במקרים קיצוניים אף חלקי משפט לא ברורים.

בפעם האחרונה כתבתי למישהי "אני כן" זה היה מספיק בשביל שהיא תתעניין ותשאל מה כן, אחרי שבוע של התכתבויות היא ברחה.

זה לא שאני נראה כול כך טוב, ב3 שנים פנו אלי סך הכול 2 בחורות לבד, שניהן לא נראו לי משהו ולכן לא עניתי לשניהן.

גם הפרופיל שלי לא מושקע מי יודע מה, נכתב בכמה דקות ולא שונה כמעת במהלך ה3 שנים.

ועל כול זה גם לכתוב אני לא יודע :)

מכאן המסקנה שלי שאם אתה רוצה לקבל תגובה כול שהיא בשביל להתחיל שיחה בכלל תהיה מקורי ותגרום לה לרצות לכתוב לך.

לא צריך לנסות לרמוז על זה שאתה מחפש זוגיות, זה ברור גם ככה (אתה באתר הכרויותarrow-10x10.png כן?) גם זה שאתה מעוניין בא לא צריך להיות בהודעה (אחרת למה אתה בכלל פונה אליה?) וכמובן שאין צורך במחמאות בהודעה הראשונה גם ככה היא מבינה את זה שהיא נסיכה אחרי המיליון הודעות ביום שהיא מקבלת.

אפשר לנסות למצוא משהו מעניין בפרופיל שלה אבל זה 50/50 , כולם יודעים את הטריק הזה וגם הבחורות לא מתרגשות מזה שקראתם את אותו הספר, רמז היא לא נמצאת באתר הכרויותarrow-10x10.png בשביל לדון על ספרים.

בקצרה תגרום לה להתעניין בך או לפחות להרגיש משהו, אני משתדל כול פעם למצוא פרט אחד בודד שיש לי משהו מקורי לומר עליו ואם היא עונה אפשר להמשיך משם.

תנסה משהו בסגנון , תקשיבי נראה לי שאם תצבעי את השיער שלך בסגול חציל ואת הציפורניים באפור מטאלי לא תצטרכי כול בוקר למחוק 100 הודעות של היי מה נשמע.

בשביל הספורט שלחתי למישהי את המשפט הזה ללא החלק של הציפורניים (לא רואים את הידיים שלה בתמונה) נראה אם תענה נעדכן.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוויתור מראש, תוך קביעה שהסביבה לא בסדר - זה בטח לא יביא אף אחד לשינוי.

הטענה שלי היא לא שכולם מסביב חארות, אלא ששינוי מנטליות בסד"ג שנחוץ פה לא יגיע מהפורום. הוא מגיע מחוויות שהבחור עדיין לא עבר וכנראה גם לא יעבור.

אנשים מיוחדים, בין אם למטרות זוגיות, ידידות נפש או סתם השראה, יש בכל מקום. אבל בשביל לזהות אותם צריך להיות ב"מצב קליטה" ועם ראש פתוח, ולא נראה לי שרבים מהכותבים המדוכאים פה מבינים מה זה אומר. לכן גם משם לא תבוא כנראה הישועה.

לא נותר לי אלא להמליץ על נשק יום הדין, כלומר סופ"ש בלאס וגאס עם בנצי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...