Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אומנות הפיתוי\פיקאפ

XtremeIL
שימו לב! השרשור הזה בן 3025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו, אני מסכים שהדבר הראשון שמסתכלים עליו באתרי הכרויות זה המראה החיצוני. כמה שקשה לנו להודות בזה, זה הדבר הראשון שבעזרתו אפשר לשפוט את האדם שמולנו, אופי קשה לשפוט דרך אתר. גם אני עושה את זה והכל בסדר, חשוב להימשך לבת הזוג שלך.

אני באופן אישי השקעתי מאוד בדברים שכתבתי על עצמי בפרופיל, אני חושב שהצלחתי בכמה משפטים מצומצמים להעביר מי ומה אני, את סוג האדם שאני. אני יודע שזה לא ממש משנה מה אני אכתוב, אם בחורה לא תחשוב שאני מושך, לא משנה איזו מגילה אני אכתוב על עצמי. מה שכן, אני חושב שבחלק מהמקרים, פרופיל מושקע יכול להיות ההבדל בין דייט ללא דייט. אל תשכחו שנשים הן קצת שונות מאיתנו, אני חושב שהן פועלות עם הרבה יותר רגש מגברים. יש נשים שמראה חיצוני פחות חשוב להן אבל מאוד חשוב להן שבן הזוג יהיה רגיש אליהן ושהתקשורת תהיה טובה. בשביל הבנות האלו בדיוק כדאי שיהיה פרופיל שמתאר אותך כאדם.

אני יכול להגיד לכם שהרבה בנות החמיאו לי על הדברים שכתבתי, חלקן אפילו שלחו לי הודעה בסגנון "אני פחות בעניין שלך אבל אהבתי את הדברים שכתבת" (בקיצור, קיבלתי "אופי אדיר, פנים וואליד באדיר") :lol:

דבר נוסף שהבנתי לאחרונה, אין סיבה להציג את עצמך לא כמי שאתה, גם בתמונות וגם במלל. פרופיל שלא משקף אותך יגרום לך לצאת להרבה דייטים שלא יצא מהם כלום. ברגע שתשקף את עצמך כמו שאתה, לחיוב ולשלילה, תמשוך אליך נשים שסיכויי ההצלחה איתן יהיה גבוה יותר.

לגבי הבנות ששמות תמונות "אומנותיות". אם התמונות היחידות שלה אלו תמונות פנים, תמונות עיניים או כל שטות אחרת, אני כנראה לא אכתוב לה. כן חשוב לי לראות מבנה גוף ושבאופן כללי אני יכול להבין עם מי אני הולך להפגש (אלא אם כן היא כתבה על עצמה משהו בפרופיל שהפיל אותי מהרגליים - זוכרים? פרופיל מושקע יכול לעזור).

ולסיכום, פתגם שסיגלתי לעצמי "ככל שהזום על הפנים גדול יותר, כך הסיכוי שהיא שמנמונת גדול יותר" (בלי לפגוע באף אחד, גם אני לא מושלם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

liorwohl

זה בדיוק הקטע. כשאני רואה בחורה שמצאת חן בעיני (אני גבר ואני שופט קודם כל לפי מראה),

אבל בפרופיל שלה כתוב "חיה ותן לחיות"

זה פשוט מוריד לי ממנה ישר והיא נתפסת בעיני כבחורה שטחית \ שלא יודעת להיתבטא \ לא ברור

מה היא בכלל עושה באתר הכרויות וכו.

.... . אולי זה פשוט לא נהוג לכתוב על עצמך וצריך לדבר ולהכיר את הבן אדם.

במצב הזה, אני כותב בשבילה בתשובה..

כתבת בפרופיל , "חיה ותן לחיות" , סבבה האם הכוונה.

אני בא אלייך משגע אותך,, וממשיך בלעדייך עם החברים לפאב.

(תהייה יצירתי כתוב דברים נחמדים מצחיקים ולא כבדים)

אפשר גם להכניס מהעולם שלך ברקע כך זה יספר עלייך.

ובצחוק לרשום, האם זו הכוונה בחייה ותן לחיות.

לא להיות כבד, זה פתח לשטויות נחמדות ואולי זה יעניין את הצד השני.

ומנגד להעלות שאלת דילמה רצינית - האם תמיד חייה ותן לחיות, ואם זה גורם לבעיות לאחרים .

יש לי מלצרית המתקשה בחניית רכב, כאשר היא מגיעה למשמרת צריך לצאת לכוון אותה.

מתנה ליום הולדת קניתי לה חיישני רוורס (בתאום עם התקנה) משקפיי ראייה עבות של חכם חנוכה.

וכרטיס חופשי חודשי באוטובוס שלקחתי מאחת המלצריות האחרות.

והיא צריכה לבחור אחת מהאפשרויות.

לקוחות במסעדה אמרו לי תן לה לשבור את הראש, למה אתה מתערב (חייה ותן לחיות)

התשובה שלי הייתה.

אבל בנתיים היא שוברת את המכונית שלה ועוד מכוניות ברחוב, ובטעות גם את האלפא שלי..

והעובדים יוצאים מהעבודה במסעדה, כך כי זו הופכת להיות גם הבעיה שלי.

ראה כמה דברים כתבתי ברקע הדילמה, על העולם שלי איך אני מנהל, והעבודה שלי בסיפור הנ"ל.

תמיד נסה ליצור דילמה התלבטות ופתח לשיחת המשך..

או חפרתה ויבש שם, אין המשך גם זה קורה.

ובמקביל, אפשר גם פחות שיגולי מוח, קח חבר כמו שרשמו לך, והכירו בחורות בפאב אחד לשני.

יותר נוח וכייף לדבר ולהכיר לחבר, כך גם תמיד עשינו.

היינו מכירים ומפילים בחורות אחד על השני.

אבל, קצת ביטחון עצמי, ולדעת גם לשחרר ולצחוק על-עצמך.

+ הופעה ולבוש מתאים בהתאם למקום.

אתה רוצה להתלבש בחפיף, סבבה לך תכיר בחורות במקומות שאנטי.

אתה רוצה בחורות קלאס, התלבש בהתאם ותהנה מהבילוי עצמו.

אתם יושבים בשולחן או על הבר, ליידכם בחורות.

התייעצו עם השולחן ליד בצורה נחמדה, מה להזמין.

אתן יודעות ממה המנה הזו מורכבת, כדאי את השתייה הנ"ל וכו'

כל דבר יכול להיות פתח לשיחה והכרות.

או - טוב שאתן כאן, אני תמיד מסתבך עם מתנות לבחורות / לאמא שלי.

למה שלא אתן כסף והיא תקנה מה שהיא רוצה,, והן תמיד עונות.

זה משחק ספורטיבי, ואפשר במשחק גם להפסיד וגם לנצח.

אין משחק עם אחרים, המבטיח שתמיד ננצח.

והשתתפות במשחק עצמו, משפרת את כישורי ההתנהגות בחברה ומייצרת ביטחון.

זה גם עוזר בתחומי החברה הכלליים, בעבודה ובכל מפגש עם אנשים אחרים.

לומדים להגיע לאנשים להניע אותם ולשבור מחיצות.

** adidas1 - אני מסכים עם התשובה שלך.

אייל.

או - אפשר להגיד לא תודה, לא משתתף במשחק.

ואני אגיד תודה, כי לי נשארות יותר בחורות חופשיות - חבל שאתם לוקחים זאת כבד..

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם כאלה, התנהגות/כתיבה/משחק כאלו מתאימים לך ולבחורות שמעניינות אותך, לא בקטע רע. אם ככה היה צריך להכיר אז הייתי מעדיף להשאר לבד.

לקח לי המון זמן למצוא מישהי אחת נורמלית, בקושי הייתי בדייטים. לא מתיימר להגיד ש"להיות אתה" מביא בחורות כמו מים. אבל את האחת הנורמלית שמתאימה לך בסוף זה מביא. מי שיודע להיות שחקן שיהנה מזה אבל כל המבואסים מהשרשור הזה שהם ממש לא כאלו, אל תשתנו לרעה בשביל לרדת ל"מכנה המשותף הנמוך ביותר"

ואני לא אומר שלא צריך לשנות כלום - אם אתה מתלבש מכוער, קמצן, מתעצבן מהר, לא מסוגל לתקשר וכו, כמובן שאל תהיה אתה בנקודות האלו ;)

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חיה את החיים כי חיים רק פעם אחת"

מסכים, אם היו חיים כמה פעמים, אז אפשר היה פעם אחת לירות לעצמך בראש, סתם כדי לראות איך זה מרגיש [emoji41]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

לא שטחיים, פשוט יש להם נכות חברתית. הם יכולים להיות גאונים בפיזיקה קוואנטית, אבל גם עם אקדח מוצמד לרקה לא יצליחו להוציא משפט קוהרנטי באתר הכרויות. זו נכות לכל דבר ועניין (לפחות כשהמטרה שלך היא להכיר אנשים) ויש לזה שלל פתרונות החל מטיפול פסיכולוגי וכלה בסדנאות פיק-אפ, אבל קודם צריך להבין ולהודות בכך שיש לך בעיה.

ידידה טובה שלי שייכת לצערי לקבוצה הזאת. בחורה משכילה וחריפה, קרייריסטית, נראית טוב, אבל הפרופיל שלה ב-OKC מדבר על איך היא אוהבת 'להנות מהחיים', 'אוכל ויין איכותי' ושאר הצהרות גנריות. מה שבכלל הורג אותי זה שהיא עוסקת בשיווק לפרנסתה... אז היא יושבת כבר שנים באתרים האלה ובטינדר, מושכת כל מיני טיפוסים מפוקפקים שמתחילים עם כל דבר בעל דופק, ומלינה על כך ש'כל הטובים כבר תפוסים'. יופי.

אנשים מטומטמים, ואת רוב הנזק הם עושים לעצמם. אל תבזבז עליהם את הזמן שלך. תעבור הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מזכיר לי את הטקסט שבערך 20% מהאסטוניות בטינדר משתמשות בו (אולי הגזמתי, אבל באמת שראיתי אותו עשרות פעמים):

“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

למי שלא מכיר, מימרה שמיוחסת למרילין מונרו. והן חושבות שהן נורא מקוריות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אימרה שטובה לשנות ה-60', שאם בחורה בסוף נותנת, אז שווה לסבול את האופי המחורבן שלה.

התקדמנו מאז לבחורות שלוקחות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

יופי, אם זה היה אוטו, היה כבר נשלח לברזל.

מזל שאני טיפש, עני ומכוער, ואני לא צריך להתמודד עם כל השטויות של בחורות, דייטינג והכל (כשאתה יודע שזה אבוד מראש, אין סיבה להשקיע 8) ).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בתור גברים, נוטים מאוד כיבכול לזלזל על בחורות(ובאופן כללי) על אנשים שרושמים דברים בנאליים או שלא רושמים כלום בפרופיל.

אבל תנסו לשים את עצמכם במקומם. בנות באתרים האלה מקבלות כול יום עשרות הודעות.

פאק, אם אני הייתי מקבל באתרים האלה עשרות הודעות ביום מבחורות, לא הייתי כותב על עצמי כלום בפרופיל, הייתי מרשה לעצמי לזלזל, ולא הייתי עונה לחלק גדול מההודעות. למה? כי יש לי הפריבילגיה. וכול מי שאומר שהוא לא היה עושה את זה, לדעתי הוא משלה את עצמו.

וזה בעצם מה שקורה בכול שוק רווי.

גם שוק העבודה הוא די דומה

תארים מתקדמים, מיליון ראיונות, מרכזי הערכה, מבחנים פסיכוטכניים, ובשביל מה? לעשות עבודה שגם עם השכלה תיכונית וראש על הכתפיים, אפשר להסתדר איתה. למה? כי אפשר. יש מיליון עובדים וצריך לברור אותם איכשהו. גם אם זה אומר שבקרוב נעשה תחרויות עמידה על הראש.

ובקשר לנושא המקורי, כבר אמרתי את זה ואני אומר זאת שוב, הסיכוי למצוא משהו באתרי הכרויות הוא כמעט ולא קיים. מבחינת הגברים זאת מלחמה אבודה, כי אי אפשר להתמודד עם עשרות מתחרים כול יום. מילה אחת לא במקום, תזמון גרוע, או סתם פספוס, יכולים לגרום שתהיה "מחוץ למירוץ".

וגם מבחינת בחורה, היא גם לא מוצאת שם כלום. כי עודף בחירה הוא תמיד גרוע. יש על זה הרבה מחקרים פסיכולוגיים בנושא. כשיש כול כך הרבה תחרות , אז תמיד צריך למצוא את המושלם. רק הבעיה שהוא לא קיים.

והבאסה באתרים האלה שהם נותנים את האשלייה שאולי כן.אולי הפעם הם כן ימצאו משהו. בנתיים הם לא חושבים אפילו על אלטרנטיבות למציאת בחורות. יש לי חברים ששנים תקועים באתרים האלה. שנים. ולצערי יש להם עוד כמה שנים להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נכון. כשיש לך עודף בחירה אתה הופך לאדיש ומפתח אנטי. בערך כמו שקורה עם פרסומות.

ואז היא באמת מאמינה בזה שהיא יותר מדי טובה בשביל כל הגברים שפנו אליה ומחפשת את הבן זוג המושלם שלא באמת קיים. הרי מי שיש לו מראה ואופי של מלאך וטונות של כסף לא צריך אתרי הכרויות.

וככה זה ממשיך עד שבגיל 40 היא עדיין forever alone, כבר לא יפה כמו שהיתה לפני 20 שנה ועם אופי של כלבה מהגיהנום.

:lol:

אבל ברצינות, מי שמשקיעה בפרופיל שלה וממלאת אותו מעבר לאיזה ציטוט מטומטם מהאינטרנט, בסוף יצור איתה קשר מישהו טיפה יותר מעניין מכל העדר ששולח לה הודעות כי היה לו כח לשבת לקרוא את הכל.

בחורה ששמה תמונות יפות אבל לא כותבת כלום תקבל מלא הודעות מאנשים שחוץ מהמראה שלה באמת לא מעניין אותם כלום.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשקיעה בפרופיל שלה וממלאת אותו מעבר לאיזה ציטוט מטומטם מהאינטרנט, בסוף יצור איתה קשר מישהו טיפה יותר מעניין מכל העדר ששולח לה הודעות כי היה לו כח לשבת לקרוא את הכל.

ואז יבוא השוס: הוא יגלה שגם בחורות אינטליגנטיות לכאורה שמשקיעות בפרופיל ולא נראות כמו דוגמניות הן עדיין שטחיות באותה מידה. הן לא יענו לו אם המראה שלו ממוצע, כי גם הן מכוונות גבוה ושואפות למצוא שם משהו טוב יותר. סטטיסטית זה מה שיקרה בשבעה מתוך עשרה מקרים, נערכו לא מעט ניסויים כאלה ברשת.

מבין השלוש שיענו להודעה - אחת תסרב בנימוס, השניה תהיה מטורללת, ורק עם השלישית אולי יצא משהו. עם סיכויים כאלה רבים יעדיפו לצאת מהמשחק מאשר לנסות ולהתאכזב כל פעם מחדש. זה כמו המתקן הזה ששמים בקניונים, 'שחק עד שתזכה':

acmecrane_lg.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסדר, אבל בכל משחק צריך לקחת בחשבון שתפסיד כמה פעמים. כל עוד זה בחינם למי אכפת? להתאכזב מכאלה דברים זה בערך כמו להעלב מטרולים באינטרנט.

אם מישהי שאתה חושב שאתה מחבב דוחה אותך בעולם האמיתי, זה כבר עניין אחר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...