Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאונה הנוראית בטבריה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האירוניה היא שדווקא הבת הקטנה שלא הייתה חגורה הצליחה לברוח מהרכב {בעריכה: לא ראיתי שכבר כתבו את זה}

אירוע מזעזע

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד כמה שזכור לי עם רשיון ב' אפשר להסיע עד 8 או 9 נוסעים (לא כולל נהג), מעל זה צריך רשיון מיוחד של אוטובוס זעיר או מונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה בגרנדיס יש 7 מקומות ו - 7 חגורות.

חוסר המקצועיות של סגן ניצב חתוקאי זועק לשמיים.

יש לי רישיון ג׳ ולדעתי מותר לי להסיע 11 נוסעים, אם אני לא מתבלבל.

א-ב-ל עדיין בגרנדיס מותר לי להסיע 7 נוסעים כולל אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בישראל היום כתבו שהרכב עבר טסט + טיפול לא מזמן.

אני לא מכיר את האזור טוב כל כך מכדי לדעת, וגוגל ארת' לא מסייע במיוחד, אבל קשה לקבוע האם היה לנהג מקום לחכך בו את הרכב (גדר בטון, למשל) עד להגעה להאטה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה בגרנדיס יש 7 מקומות ו - 7 חגורות.

חוסר המקצועיות של סגן ניצב חתוקאי זועק לשמיים.

יש לי רישיון ג׳ ולדעתי מותר לי להסיע 11 נוסעים, אם אני לא מתבלבל.

א-ב-ל עדיין בגרנדיס מותר לי להסיע 7 נוסעים כולל אותי.

לשון החוק קובעת קובעת במפורש כי מספר הנוסעים המותר ברכב הוא לפי הרשיון של הנהג וכול הנוסעים ברכב יושבים בבטחה על המושבים, לאו דווקא חגורים!

את החוק השוטר יודע הייטב והוא הציג מקצועיות ברורה.

ולאלו שרומזים שחוגרת בטיחות לא מצילות חיים, שיתעוררו ויריחו את הקפה של הבוקר, בעשרות אלפי מקרים של תאונה, חיי אדם ניצלו בזכות החגורת בטיחות. אז לא להתבלבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשון החוק קובעת קובעת במפורש כי מספר הנוסעים המותר ברכב הוא לפי הרשיון של הנהג וכול הנוסעים ברכב יושבים בבטחה על המושבים, לאו דווקא חגורים!

את החוק השוטר יודע הייטב והוא הציג מקצועיות ברורה.

סליחה אתה טועה.

לרכבים שהם לא משפחתיים רשום במפורש ברשיון הרכב את כמות הנוסעים המותרת.

כלומר 1+6.

מעבר לזה, גם אם הם יהיו חגורים בחגורת מירוצים ומעוגנים לרצפה, הם עוברים על החוק והם יקבלו דו"ח וזה אומת ע"י שוטרי מתנ"א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותר לנסוע לא חגורים?

כן, אם לרכב יש 7 חגורות בטיחות ויש ברכב 8 נוסעים, שיכולים כולם לשבת בבטחה על המושבים, אבל.. כל החגורות בטיחות חייבות להיות בשימוש. ז"א 7 נוסעים חגורים ואחד לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אתה טועה.

לרכבים שהם לא משפחתיים רשום במפורש ברשיון הרכב את כמות הנוסעים המותרת.

כלומר 1+6.

מעבר לזה, גם אם הם יהיו חגורים בחגורת מירוצים ומעוגנים לרצפה, הם עוברים על החוק והם יקבלו דו"ח וזה אומת ע"י שוטרי מתנ"א.

אתה צודק אך אני לא טעיתי. אם יש הגבלת נוסעים מפורשת ברישיון הרכב, אז מספר הנוסעים לא יעלה את זה שרשום ברשיון בלי קשר לסוג רשיון הנהיגה של הנהג..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קצין המשטרה כן דיבר שטויות.

ברישיון הגרנדיס שלי רשום 6+1 (ויש רק דגם אחד).

יש ברכב 7 חגורות.

צריך להעביר את הקצין לתפקיד בו הוא יגרום פחות נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שאתה אומר זה נכון לגבי הרכב המעורב בתאונה והרכב סטנדרטי לחלוטין, אז יותר מנוסע אחד היה לא חגור..זה עדיין לא אומר שהייתה כאן עבירה. אלא אם כן הקצין אמר משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערינו אסור לנו לשכוח שאנחנו בישראל, השתלשלות העניינית כאן, גורמת לנו לא לשכוח זאת.

ובכל מקרה מע"צ חייב היה לדאוג שהמעכה הוא אכן בטיחותי, הנהג היה צריך לדעת להשתמש ברכב, ולא רק לשים דרייב ושוט, נהגים ישראלים ממוצעים. המכון טסטים זה פשוט לא יאמן, אם הוא כזה שיאשר לי איזה מנוע 2.0 ליטר טורבו ב206, אני ידאג לתקינוצ הברקסים לבד, חלאות אדם, והילולה בהר מירון גם כן לא עזרה, מסכנות תסיכו לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש הגבלת נוסעים מפורשת ברישיון הרכב, אז מספר הנוסעים לא יעלה את זה שרשום ברשיון בלי קשר לסוג רשיון הנהיגה של הנהג..

יש בכל רכב שהוא לא משפחתי ומשמש להסעת נוסעים.

מה שמוזר הוא שהשוטר אמר שהיה רשום ברשיון הרכב 1+8 כלומר יתכן שהוסיפו מושבים בתא המטען?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב צודק, מין הראוי היה שהייתי מוסיף התייחסות לרכב פרטי בלבד.

ראה מה רשמתי קודם ואני בהחלט חושב שזאת אפשרות:

אם מה שאתה אומר זה נכון לגבי הרכב המעורב בתאונה והרכב סטנדרטי לחלוטין, אז יותר מנוסע אחד היה לא חגור..זה עדיין לא אומר שהייתה כאן עבירה. אלא אם כן הקצין אמר משהו אחר.

רב הנסתר על הגלוי במקרה הזה ולכן אני מציע לאנשים לא לעלות ספקולציות או לזלזל בבעלי תפקידים ומקצוע. בטוחני לאור המקרה החמור הזה, שכל העוסקים במלאכת חקירת הארוע, עושים עבודה יסודית ומקצועית תחת לחץ רב מאוד מגבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...