Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון - אלת בייסבול ברכב בצרוף של כפפה וכדור או שניים עלולים לתת סיבה טובה להמצאות האלה שם.

דבר שני - מה שאמרתי קודם זה רק לאמצעי בטיחות ולדעתי אין שום סיבה להגיע כל כך רחוק בכלל.

אין שום סיבה בעולם להכנס למצבים כאלו בגלל אנשים מטומטמים שמחפשים מכות. בין אם אתה 'תלמד אותו לקח' ובין אם הוא ילמד אותך, בכל מצב זו אי נעימות מטורפת ודאגות מבחינתך גם בלי כל התערבות מהמשטרה. אז למה?

עדיף להמנע ממצבים כאלו ולהתחמק מהם. להמנע מעימותים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה בדיחה? נניח והבחור שלנו היה מוציא טלפון נייד ומסריט הכל בוידאו, אתה חושב שה"ערס" היה מתנהג באותה הצורה?

ובכל מקרה, גם אם לא, אז יש לך הכל מוסרט ויהיה הרבה יותר קל ללכת עם זה למשטרה.

הוא היה מתנהג בדיוק אותו הדבר , הוא ערס זה רק היה מדליק אותו יותר שמצלמים אותו,בקשר למשטרה... הם היו צופים בסרטון, צוחקים לך בפנים ממלאים כמה דפים של תלונה וסוגרים את התיק מחוסר עיניין לציבור .

עכשיו אתה מבין למה בדיחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה נוספת ליישור הפח:

http://www.ebay.com/itm/Small-65mm-2-1-2-Dent-Puller-Suction-Cup-Glass-Lifter-/190673047503?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item2c64ffcfcf

אני הזמנתי כזה ליתר בטחון, פשוט נועלים אותו כמו מחזיק של מכשיר סלולרי שנדבק לשמשה ומושכים החוצה את הפח.

זה נראה טוב אבל לא הייתי מנסה את זה בפעם הראשונה על האוטו שלי. צריך למצוא פיילוט ואז על אמת.

דבר ראשון - אלת בייסבול ברכב בצרוף של כפפה וכדור או שניים עלולים לתת סיבה טובה להמצאות האלה שם.

דבר שני - מה שאמרתי קודם זה רק לאמצעי בטיחות ולדעתי אין שום סיבה להגיע כל כך רחוק בכלל.

אין שום סיבה בעולם להכנס למצבים כאלו בגלל אנשים מטומטמים שמחפשים מכות. בין אם אתה 'תלמד אותו לקח' ובין אם הוא ילמד אותך, בכל מצב זו אי נעימות מטורפת ודאגות מבחינתך גם בלי כל התערבות מהמשטרה. אז למה?

עדיף להמנע ממצבים כאלו ולהתחמק מהם. להמנע מעימותים.

אהבתי את הרעיון על הבייסבול, מקורי! איפה רוכשים אלת בייסבול? :twisted:

למה בדיחה? נניח והבחור שלנו היה מוציא טלפון נייד ומסריט הכל בוידאו, אתה חושב שה"ערס" היה מתנהג באותה הצורה?

ובכל מקרה, גם אם לא, אז יש לך הכל מוסרט ויהיה הרבה יותר קל ללכת עם זה למשטרה.

הוא היה מתנהג בדיוק אותו הדבר , הוא ערס זה רק היה מדליק אותו יותר שמצלמים אותו,בקשר למשטרה... הם היו צופים בסרטון, צוחקים לך בפנים ממלאים כמה דפים של תלונה וסוגרים את התיק מחוסר עיניין לציבור .

עכשיו אתה מבין למה בדיחה?

כאשר אני צלמתי את המספר שלו עם הרכב, והוא קלט אותי ואז הוא יצא מהרכב תארו לעצמכם מה היה קורה עם הייתי מצלם וידאו ובלייב שהוא דופק לי את הכנף.

עריכה: אני מעדיף לשלם 100 שקל במקרא הטוב, או את ה700 במקרא הרע, מאשר שהוא ידע את הפרטים שלי או את איזור מגורי ולהיות בספק שהמכה בכנף היא לא אחרונה או נזק אחר.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מחבט בייסבול אפשר לרכוש בחנויות ספורט, אבל הוא יותר קטן ממחבט של שחקנים "אמיתיים". מגיע באריזה עם כדור.

אני לא בא לשכנע אותך , לא אמרתי שרכב בשבילי זו חתיכת פח , אבל זה לא משהו שאני אסכן את חיי בגללו , המשטרה לא אמרה לו לעזוב את זה , ציינו בפניו (וזו טעותו של המוקדן שלא פעל לפי הנהלים) שאם הוא בוחר להתלונן הוא יצטרך להעיד , והוא יהיה חשוף להתנכלויות.

אני מסכים , נגרם נזק , והמזיק לא יענש , כי פותח השרשור כרגע לא מגיש תלונה , אבל השיקול פה הוא לא האם על כל נזק שייגרם לי מאנשים אחרים אני אחפש את האשם להעמיד אותו לדין , אלא האם שווה לי להתלונן על נזק מינורי , ולהיות חשוף לאיומים או התנכלויות.

מה תעשה אם תתלונן , תקום בבוקר והאוטו הפעם יהיה שרוף או על בלוקים? מה תעשה אם באמצע הלילה תקום ותראה שנשרפת לך הדלת , אם אתה מקבל טלפונים עם איומים על חייך כדי שלא תעיד?

הבחור כרגע לא התלונן (טיפה לא עקבתי אחרי ההודעות האחרונות) , והמשטרה לא פעלה , אבל מפה ועד להוציא משפט כמו "המדינה מעודדת עבריינות" זה לא קשור למציאות , שום מדינה בעולם לא מעודדת עבריינות , המדינה אולי לא אוכפת מספיק טוב את העבריינות , אבל מעודדת?

אז עכשיו אתה אומר שהמוקדן לא היה בסדר?

המדינה לא אוכפת מספיק = מעודדת עבריינות. היגיון פשוט. איפה שאין אכיפה יש פשע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שהבן אדם עבריין רציני

עבריין רציני לא יפול על דברים כאלה.

זה סתם חמום מוח.

אני לא הייתי חושב פעמים, מגיש תלונה על תקיפה.

ותביעת פיצויים על הנזק.

תביא אותו לבית משפט, תתזז אותו ותראה איך הוא יהפוך לילד טוב.

בזה שלא עשית כלום בעצם נתת לו OK לעשות את זה עוד הפעם למישהו אחר.

סיאט מי - בציר 2014

----------------

הבלוג שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבריין רציני לא יפול על דברים כאלה.

זה סתם חמום מוח.

אני לא הייתי חושב פעמים, מגיש תלונה על תקיפה.

ותביעת פיצויים על הנזק.

תביא אותו לבית משפט, תתזז אותו ותראה איך הוא יהפוך לילד טוב.

בזה שלא עשית כלום בעצם נתת לו OK לעשות את זה עוד הפעם למישהו אחר.

אז מה שאתה אומר שאני צריך להביא אותו לבית המשפט, לתזז אותו ו...? גם אני מתוזז לא פחות, שכר טרחה של עורך דין צריך? אולי עוד סגירת חשבון נוספת? אני מראש שללתי את המשטרה בשל העובדה כי טיפול יעיל לא יהיה לתיק הזה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי גרוע זה המתנדבים עם הרכב דמוי ניידת.

מסכים איתך, אך איך זה קשור?

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבריין רציני אולי לא יתלכלך בסיפור כזה, אבל זה לא עזר לבחור שפרנסואה אבוטבול רצח.

ולכל החוכמולוגים שחושבים אבו-עלי, אני זוכר לפני כמה שנים טובות מקרה הזוי בכביש 4 ליד הצומת עם רעננה,

נהג משאית קלה משתולל נוהג במהירות גבוהה מקצב התנועה שהיתה יחסית צפופה, אחרי מספר זיגזוגים הנהג נתקע בנתיב הימני,

אלא מה.. מלפניו נסעה סובארו ג'אסטי מסכנה נהוגה ע"י קשיש במהירות איטית יחסית (60-70 קמ"ש)

נהג המשאית שאצה לו הדרך הבזיק באורות הגבוהים והעלה טורים אבל הקשיש לא האיץ, כשסוף סוף הגענו לצומת רעננה

ועצרנו ברמזור, ירדה מהמשאית גורילה ברוחב מקרר, ומול שאר הנהגים ההמומים ניגש לג'אסטי והלביש דרך החלון הפתוח

סטירה אדירה לקשיש המסכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיתרון לגבי טמבלים שנדבקים לנו לתחת אני פשוט צריך ליישם אותו.

מישהו מכיר מהרכבים הצבאים את הכפתור של "תאורת קרב"? זה מפסק שברגע שאתה מפעיל אותו מכבה את כול האורות ברכב

כולל את הברקס ומדליק לך שני פנסים קטנטנים מאוד שרק בכביש חשוך לחלוטין תבחין בהם ותבין שאני לוחץ ברקס מה אמור להידלק.

בכל אופן אני אתקין מפסק שפשוט יבטל את האורות ברקס ויבלום במכה אחת ובשניה האחרונה אני ארים חזרה את המתג

תאמינו לי כשהבנאדם מאחורי ישים לב שלחצתי ברקס הוא כבר יהיה שקוע עמוקקקקק בתוך הטמבון פלדה שמחובר לי לשילדה.

(טנדר) ואז תאמינו לי שהכרית אויר תשבור לו את האף הוא לא ידבק לתחת של אף אחד אחר.

זכותי ומחובתי לנסוע בכביש חד סיטרים בעל נתיב אחד במהירות חוקית של 50 קמ"ש בכניסה לעיר אז נסעתי 55 -60 קמ"ש

הטמבל שמאחורי רצה שאני אנסע 100 ולא הפסיק להדבק לי לתחת ולהבהב לי עם האורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חזרתי בלילה למרכז מנס הרים בדרך לא מוכרת באזור מזכרת בתיה, מלפני נסעה באיטיות מעצבנת

טויוטה קורולה, הכביש היה דו-סיטרי וחשוך, אז חיכיתי בסבלנות לקטע עם שדה ראיה טוב לעקיפה,

כשיצאתי לעקיפה קרה משהו מוזר, הנהג החל לצפור וסטה ימינה כדי לחסום את העקיפה, חשבתי שאני חולם,

מי לעזאזל מטורף מספיק לעשות תעלול כזה ומה הוא רוצה ממני ?

עוד דקה עברה ויצאתי שוב לנסיון עקיפה כשהסיפור חזר על עצמו :צפירה וסטיה לנתיב הנגדי לחסימה, פה כבר חטפתי את העצבים של החיים,

בהזדמנות הבאה השתמשתי בכל רזרבות כוח המנוע להאצה כך שהאדיוט מלפני לא הספיק לסטות, אבל התפרע על הצופר עד שנעלם מאחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוקסימה, נשמע כמו דבר שעושים כשמישהו יוצא לעקוף אותך בלי לראות רכב שבא ממול, אבל שלוש פעמים ברצף? יכול להיות שהוא דואג שחס וחלילה לא תעבור את המהירות המותרת ותכנס לססטיסטיקה. בטח שמואל אבואב.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

proxima, מה שאתה מתאר הוא בריונות כמובן וכזו המסוכנת לשני הצדדים, טפשי ומיותר בהחלט.

זה מסוג האנשים שהחליטו שיודעים יותר טוב ממך ומחליטים בשבילך. קרה לי פעמים בודדות, לרוב בלבלתי אותם ואז הפתעתי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכבר ניתן לאמור נאמר כבר.

אני אוסיף לגבי אמצעים להגנה עצמית, כמה חבל שאי אפשר להשיג TASER מקורי. (יש גם גירסאות אזרחיות, אבל שוב אנחנו בישראל)

www.taser.com

אני לא רואה שום בעיה בהתקן כזה, מבחינתי שיעשו עבורו מתן רישוי כמו לאקדח (חוץ מהקטע של הסיבות).

מצלמה קבועה ברכב זה נחמד, ויכול לעזור גם במקרים אחרים, לדוגמא עצירה ב"עצור" רמזורים וכו'.

לגביי אקדחי אוויר ושאר ירקות. יש, קיימים (אני גם בעליהם של כמה אקדחים ורובים) בצורה חוקית.

כל עוד יש לך כרטיס מועדון של הספורט (לא ירי תחרותי, זה כרטיס מועדון ספציפי למועדון האיירסופט)

יש לך אישור לשנע את הכלים, מהבית למועדון ובחזרה. אבל פה זה נגמר, ההתיחסות לכלים אלו היא בדיוק כמו לנשק חם.

הם נראים, מתנהגים מרגישים ושוקלים כמו כלים אמיתיים אחד לאחד.

והפגיעות יכולות להיות מאוד כואבות ולהשאיר סימנים שאי אפשר להיתווכח איתם, (כן גם שיניים שבורות, עיניים, פצעים פתוחים ועוד)

הכלים האלו (תלוי בשיפורים ובמכלולים ובהגדרות) מגיעים למהירויות גבוהות מאוד (130 מטר לשניה לכלי סער, ומשתנה בהתאם)

האם הייתי משתמש בכלי? אני מתייחס לזה כמו כלי אמיתי, מכך גם השימוש בו, אפשר לגרום נזק רציני עם פוגעים במקומות אסטרטגיים. עוד תמצא את עצמך נתבע. לא הייתי רוצה להיקלע לסיטואציה בה אני מאולץ לשלוף את אחד הכלים הללו.

נכון יכול להיות לך "מזל" ובסיטואציה המתאימה זה יכול להסתיים בכך ששניכם תסעו לדרככם.

מבחינת המשטרה? מדובר כרגע ב"צעצוע מסוכן".

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חזרתי בלילה למרכז מנס הרים בדרך לא מוכרת באזור מזכרת בתיה, מלפני נסעה באיטיות מעצבנת

טויוטה קורולה, הכביש היה דו-סיטרי וחשוך, אז חיכיתי בסבלנות לקטע עם שדה ראיה טוב לעקיפה,

כשיצאתי לעקיפה קרה משהו מוזר, הנהג החל לצפור וסטה ימינה כדי לחסום את העקיפה, חשבתי שאני חולם,

מי לעזאזל מטורף מספיק לעשות תעלול כזה ומה הוא רוצה ממני ?

עוד דקה עברה ויצאתי שוב לנסיון עקיפה כשהסיפור חזר על עצמו :צפירה וסטיה לנתיב הנגדי לחסימה, פה כבר חטפתי את העצבים של החיים,

בהזדמנות הבאה השתמשתי בכל רזרבות כוח המנוע להאצה כך שהאדיוט מלפני לא הספיק לסטות, אבל התפרע על הצופר עד שנעלם מאחורי.

זה מטורף? תשמע מה היה לי.

יצאתי לעקיפה של מספר רכבים בכביש דו סיטרי (נתיב לכל כיוון), תוך כדי עקיפה אני מבין שהנהג ממול נוסע כנראה הרבה מעל המותר כי המרחק ביננו הצתמצם הרבה יותר מהר ממה שציפיתי. חזרתי לימין לפני שסיימתי לעקוף את כל טור (טור לא תור) המכוניות. כשחזרתי לגמרי לימין, הייתי קרוב מידי לנהג ממול (50~ מטר) אבל לא מספיק קרוב בשביל להצדיק תמרוניי התחמקות כלשהם. הרגשתי רע שלא תכננתי נכון את העקיפה, אבל בחיים לא הייתי מצפה למה שעמד לקרות. כשהרכב ממול היה כ-15 מטר ממני, אני כבר לגמרי בנתיב הימני, הוא פשוט סטה בצורה חדה ופתאומית לתוך הנתיב שלי וחזר חזרה לנתיב שלו. אני הייתי בהלם, אם הוא היה מאבד שליטה (ובמהירות שבה הוא ביצע את התמרון זה מאוד אפשרי) לא היתה לי או לרכבים מאחורי הזדמנות להתחמק.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיתרון לגבי טמבלים שנדבקים לנו לתחת אני פשוט צריך ליישם אותו.

מישהו מכיר מהרכבים הצבאים את הכפתור של "תאורת קרב"? זה מפסק שברגע שאתה מפעיל אותו מכבה את כול האורות ברכב

כולל את הברקס ומדליק לך שני פנסים קטנטנים מאוד שרק בכביש חשוך לחלוטין תבחין בהם ותבין שאני לוחץ ברקס מה אמור להידלק.

בכל אופן אני אתקין מפסק שפשוט יבטל את האורות ברקס ויבלום במכה אחת ובשניה האחרונה אני ארים חזרה את המתג

תאמינו לי כשהבנאדם מאחורי ישים לב שלחצתי ברקס הוא כבר יהיה שקוע עמוקקקקק בתוך הטמבון פלדה שמחובר לי לשילדה.

(טנדר) ואז תאמינו לי שהכרית אויר תשבור לו את האף הוא לא ידבק לתחת של אף אחד אחר.

זכותי ומחובתי לנסוע בכביש חד סיטרים בעל נתיב אחד במהירות חוקית של 50 קמ"ש בכניסה לעיר אז נסעתי 55 -60 קמ"ש

הטמבל שמאחורי רצה שאני אנסע 100 ולא הפסיק להדבק לי לתחת ולהבהב לי עם האורות.

הפתרון שלך מסוכן וגם מיותר כי גם בלימה פתאומית עם אורות בלמים הייתה גורמת לרכב מאחוריך להכנס בכך, אם לא שמר מרחק.

הפתרון שלי הוא לחפש שוליים מספיק רכבים ולתת לרכב מאחורי לעקוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...