Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך אקדח, תראו מה הולך באמריקה שלכל בנאדם שני יש אקדח אז ביום בהיר אחד הוא יוצא ורוצח אנשים בלי סיבה.

יש ערסים שמחפשים בכוח מכות, אין מה לעשות. מפגר נשאר מפגר.

טוב שלא יצאת אליו וניסית לברוח, זה מה שאני הייתי עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשכתי לקרוא, לא מצאתי.

כל מה שאני ראיתי, זה שהמוקדן, שהיה בסדר גמור, אמר לו שלא כדאי להגיש תלונה, כי העבריין יכול לבקש את הכתובת.

אם אתה טוען שממש לא נותנים כתובות, ואני מקווה שאתה צודק ולא נותנים כתובות, משתמע ממה שאתה אומר שהמוקדן בעצם שיקר.

למה אני מסיק מזה שהמדינה מעודדת עבריינות? כי שכשאתה תתקשר למשטרה ותרצה להתלונן על פשע, יגידו לך "עזוב, לא כדאי לך, הפושעים יכולים לדעת עליך ויסגרו אתך חשבון". זה עזרה לפושע במקום לנסות לתפוס אותו.

לא אני ולא אתה יודעים מה המוקדן אמר בדיוק , אבל זה לא משנה , זה שהמשטרה לא נותנת כתובת לא אומר שאי אפשר להשיג אותה , וזה לא אומר שלא יפגשו אותך בבית משפט , ואף אחד לא יכניס אותך לתוכנית להגנת עדים בגלל שבעטו לך באוטו וצעקו עליך בכביש.

אתה תצטרך להעיד.

למה אני מסיק מזה שהמדינה מעודדת עבריינות? כי שכשאתה תתקשר למשטרה ותרצה להתלונן על פשע, יגידו לך "עזוב, לא כדאי לך, הפושעים יכולים לדעת עליך ויסגרו אתך חשבון". זה עזרה לפושע במקום לנסות לתפוס אותו.

זה לא עידוד עבריינות , המוקדן הזה הוא אחד נדיר ורוב המוקדנים יפצירו בך לבוא ולהגיש תלונה (לא בדקתי אחד אחד) כי הם עובדים לפי הספר ולא לפי ההגיון , עידוד עבריינות זה שתבוא למשטרה ויגידו לך "עזוב תלונה , לך תדקור אותו"

נניח וזה לא סתם ערס צעצוע , נניח ונתקלת בעבריין , שישב כבר בכלא , אחד ש"מוכר למשטרה" , מה תעשה אז? גם תלך להתלונן? תעיד מול אותו עבריין בבית משפט? תלך ברחוב בפחד?

אני חושב שהמוקדן פשוט דיבר בגילוי לב ואמר לבחור שלא שווה לו את הטרחה והפחד.

לא מדובר פה בחיי אדם , והנזק הוא לא גדול (פיזית).

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעניין המכה(אם עדיין רלוונטי)

תנסה לדחוף 3/4 אצבעות בין הפח לבטנה הפנימית(זה חומר די גמיש,תנסה בעדינות להכניס את האצבעות במרווחים בלי לשבור את הקליפסים העגולים)כאשר רק האגודלים בחוץ ותנסה לדחוף את הכיפוף כלפי חוץ בעזרת כיפוף האצבעות אשר נוגעות במכה בפנים.

יש סיכוי שהמכה "תקפוץ" החוצה חזרה,זה אולי לא יהיה מושלם,אבל יכול לחסוך 100 ש"ח(תמיד יש סיכוי שהצבע יתפוצץ ואז תצטרך צביעה מקומית-"טשטוש")

ככל שתמתין יותר זמן עם המכה כך יפחת הסיכוי להוציא אותה בדרך זו.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להאמין שהסיפור הזה קרה לך באיזה חלום ורוד ולא במציאות. ואם אני טועה, תן בהזדמנות קפיצה לביהכנ"ס הסמוך ותרביץ ברכת הגומל מהירה. שהרי התנהגות כמו זו שלך מביאה בחלק לא זניח מהמקרים לכתיבת מכתבים למשפחה הרחוקה במקום לפורומים בעניני רכב.

הלוואי וזה היה רק חלום, מדי פעם אני עדיין מרחם עליו,

ולא אין לך מה לפחד מערסים שבאים לתקוף אותך,

"הבא להורגך - השכם להורגו"

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת: שוקר .

בשלוש מילים: שוקר וגז מדמיע.

לאור הסיפורים שרצים פה, נראה לי שזה מתבקש בכל רכב כמו אפוד זוהר. גז מדמיע זול זמין ובמידה והעניין מסתבך יכול להעיד על כוונה שלך להתגונן בלבד.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא עידוד עבריינות , המוקדן הזה הוא אחד נדיר ורוב המוקדנים יפצירו בך לבוא ולהגיש תלונה (לא בדקתי אחד אחד) כי הם עובדים לפי הספר ולא לפי ההגיון , עידוד עבריינות זה שתבוא למשטרה ויגידו לך "עזוב תלונה , לך תדקור אותו"

נניח וזה לא סתם ערס צעצוע , נניח ונתקלת בעבריין , שישב כבר בכלא , אחד ש"מוכר למשטרה" , מה תעשה אז? גם תלך להתלונן? תעיד מול אותו עבריין בבית משפט? תלך ברחוב בפחד?

אני חושב שהמוקדן פשוט דיבר בגילוי לב ואמר לבחור שלא שווה לו את הטרחה והפחד.

לא מדובר פה בחיי אדם , והנזק הוא לא גדול (פיזית).

שורה תחתונה, עשו לו נזק, הוא התלונן והמשטרה אמרה לו לעזוב את זה, במקום לנסות למצוא את הפושע. לא משנה איך תגיד את זה. בשבילך אולי האוטו זה חתיכת פח. לא כולם חושבים כמוך. נכון שעניין של חיי אדם חשוב בהרבה אבל בסופו של דבר, נגרם למישהו נזק והמזיק לא יענש וימשיך להזיק. מצטער, לא שכנעת אותי.

כשאנשים עושים דברים דפוקים כי הם יודעים שהם לא יענשו, הם לא יפסיקו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה נוספת ליישור הפח:

http://www.ebay.com/itm/Small-65mm-2-1-2-Dent-Puller-Suction-Cup-Glass-Lifter-/190673047503?pt=UK_Body_Shop_Supplies_Paint&hash=item2c64ffcfcf

אני הזמנתי כזה ליתר בטחון, פשוט נועלים אותו כמו מחזיק של מכשיר סלולרי שנדבק לשמשה ומושכים החוצה את הפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כן אז מה ?

בדיחה ראשונה:

בדיחה שנייה

.

למה בדיחה? נניח והבחור שלנו היה מוציא טלפון נייד ומסריט הכל בוידאו, אתה חושב שה"ערס" היה מתנהג באותה הצורה?

ובכל מקרה, גם אם לא, אז יש לך הכל מוסרט ויהיה הרבה יותר קל ללכת עם זה למשטרה.

דע מניין באת, לאן אתה הולך וכמה זה יעלה לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך אקדח, תראו מה הולך באמריקה שלכל בנאדם שני יש אקדח אז ביום בהיר אחד הוא יוצא ורוצח אנשים בלי סיבה.

יש ערסים שמחפשים בכוח מכות, אין מה לעשות. מפגר נשאר מפגר.

טוב שלא יצאת אליו וניסית לברוח, זה מה שאני הייתי עושה.

זה לא קשור לזה שלכל בנאדם שני יש אקדח זה קשור לזה שאתה לא צריך רשיון לאקדח ובהרבה מדינות בארה"ב לקנות אקדח לא שונה מלקנות מחשב. אתה נכנס לחנות נותן כסף ומקבל את הסחורה.

אתה חושב שבארץ זה שאזרח מן השורה לא יכול לקבל רשיון לנשק משנה משהו? תהייה חבר באגודת הירי המעשי ותוכל לקבל רשיון לנשק. רק שרשיון כזה אינו תקף לנשיאה או להגנה עצמית. כמובן אם אתה עבריין זה לא ישנה לך, לא שבתור עבריין להשיג נשק חוקי פועל איכשהו לטובתך, אם כבר רק לרעתך.

כל העצות שאנשים נותנים פה הם די דביליות, אדם נורמטיבי לא היה מעורב בקטטה מאז חטיבת בניים. חוסר הנסיון שם אותך בעמדת נחיתות אל מול הערס הממוצע. אלא אם יש לך נשק או שאתה גודזילה הדבר הכי טוב לעשות זה לברוח.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה, עשו לו נזק, הוא התלונן והמשטרה אמרה לו לעזוב את זה, במקום לנסות למצוא את הפושע. לא משנה איך תגיד את זה. בשבילך אולי האוטו זה חתיכת פח. לא כולם חושבים כמוך. נכון שעניין של חיי אדם חשוב בהרבה אבל בסופו של דבר, נגרם למישהו נזק והמזיק לא יענש וימשיך להזיק. מצטער, לא שכנעת אותי.

כשאנשים עושים דברים דפוקים כי הם יודעים שהם לא יענשו, הם לא יפסיקו.

אני לא בא לשכנע אותך , לא אמרתי שרכב בשבילי זו חתיכת פח , אבל זה לא משהו שאני אסכן את חיי בגללו , המשטרה לא אמרה לו לעזוב את זה , ציינו בפניו (וזו טעותו של המוקדן שלא פעל לפי הנהלים) שאם הוא בוחר להתלונן הוא יצטרך להעיד , והוא יהיה חשוף להתנכלויות.

אני מסכים , נגרם נזק , והמזיק לא יענש , כי פותח השרשור כרגע לא מגיש תלונה , אבל השיקול פה הוא לא האם על כל נזק שייגרם לי מאנשים אחרים אני אחפש את האשם להעמיד אותו לדין , אלא האם שווה לי להתלונן על נזק מינורי , ולהיות חשוף לאיומים או התנכלויות.

מה תעשה אם תתלונן , תקום בבוקר והאוטו הפעם יהיה שרוף או על בלוקים? מה תעשה אם באמצע הלילה תקום ותראה שנשרפת לך הדלת , אם אתה מקבל טלפונים עם איומים על חייך כדי שלא תעיד?

הבחור כרגע לא התלונן (טיפה לא עקבתי אחרי ההודעות האחרונות) , והמשטרה לא פעלה , אבל מפה ועד להוציא משפט כמו "המדינה מעודדת עבריינות" זה לא קשור למציאות , שום מדינה בעולם לא מעודדת עבריינות , המדינה אולי לא אוכפת מספיק טוב את העבריינות , אבל מעודדת?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מצבים בכביש שגורמים לאנשים שיצא מהם ה"קוף" ותתפלאו גם אנשים נורמטיביים ולא ערסים מצויים מתנהגים לפעמים ברבריות וגסות רוח.במשך השנים למדתי פשוט להאט את המהירות ואפילו לעצור בצד אם אפשר העיקר להתרחק מהחראות האלה.

כי זה פעם לא נגמר טוב

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין בנושאי השוקר וגז מדמיעה,אנשים שעוברים כאלה חוויות פשוט מחוייבים להגן על עצמם,על חייהם וחיי בני משפחתם !

לפני כמה שנים היה איזה פסיכופט עם מצובישי פג'רו חלונות מושחרים שעשה בדיוק דברים כאלה בדיוק באותו המיקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...