Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקומם,

כמובן תלוי סיטואציה :

2 אופציות :

1. או שהייתי יורד עם הפטיש 5 KG בייד ונותן לו להשתין.

2.אני היית מצלם הכל בנייד ופונה למשטרה.

זבל של אנשים.

כאילו שהמשטרה באמת תעזור לך,

איזה ערס אחד עם אביזה "משופרת" עשה לי את אותו דבר לפני כשנה,

נצמד, נדבק, עברתי לימין הוא אחרי, מהבהב, צופר,

לאחר שנעצרתי ברמזור, הוא יצא מהאוטו שלו, מבט מאיים,

ברקע מוזיקה בוקעת מהאוטו שלו לצלילי עופר-בכי, ואני, בלי לחשוב פעמיים,

משחרר את המטף כיבוי מהמתקן שלו, ופשוט מכניס לו אותו לתוך האף בכל הכוח,

הערס הציפלון נפל אחורה, בנתיים הבאתי לו דריכה ככה עם כל ה120 קילו שלי

על האיזור הרגיש, והמשכתי לדרכי, באיזה שהו שלב ריחמתי עליו, שמעתי את

את יללות הכאב שלו ממשיכות להדהד לי בראש,

אבל הגיע לו, - ואם זאת הייתה בחורה במקומי? סביר להניח שהיה יכול לקרות שני מצבים,

או שהוא ינסה להתחיל איתה, או שהוא יבצע בה מעשה לא ראוי,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
איפה שרשור האמירות הטפשיות ביותר של הפורום , כדי שיוכלו לנעוץ את ההודעה שלך בראש השרשור.

מה הקשר בין גילוי לב של המוקדן לעידוד של המדינה , היית פעם עד לפשע? פשעת פעם? התנכלו לך פעם? הדבר האחרון שאתה רוצה זה אלימות בגלל רכב , הרבה אנשים פה גיבורים ולא יודעים מול מי הם עומדים , וזה שתעשו משהו לבנאדם אחד לא אומר שפה ייגמר הסיפור שלכם.

המוקדן רק אמר לו (לא היה צריך להגיד את זה , זה 100% נכון , אבל זה לא אומר שמה שהוא אמר לא נכון) שיש סיכוי שיחזרו להתנכל לו.

הרגע. קח כוס מים ותקרא שוב. הביקורת הזאת לא מופנית למוקדן או משטרה שאוכפת את החוק, אלא כלפי החוק עצמו - שהביא לידי מצב שאי אפשר להתלונן על פשע מחשש לנקמה. את הטיפשים שלך תחפש במקום אחר, אולי בכנסת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו שהמשטרה באמת תעזור לך,

איזה ערס אחד עם אביזה "משופרת" עשה לי את אותו דבר לפני כשנה,

נצמד, נדבק, עברתי לימין הוא אחרי, מהבהב, צופר,

לאחר שנעצרתי ברמזור, הוא יצא מהאוטו שלו, מבט מאיים,

ברקע מוזיקה בוקעת מהאוטו שלו לצלילי עופר-בכי, ואני, בלי לחשוב פעמיים,

משחרר את המטף כיבוי מהמתקן שלו, ופשוט מכניס לו אותו לתוך האף בכל הכוח,

הערס הציפלון נפל אחורה, בנתיים הבאתי לו דריכה ככה עם כל ה120 קילו שלי

על האיזור הרגיש, והמשכתי לדרכי, באיזה שהו שלב ריחמתי עליו, שמעתי את

את יללות הכאב שלו ממשיכות להדהד לי בראש,

אבל הגיע לו, - ואם זאת הייתה בחורה במקומי? סביר להניח שהיה יכול לקרות שני מצבים,

או שהוא ינסה להתחיל איתה, או שהוא יבצע בה מעשה לא ראוי,

אני רוצה להאמין שהסיפור הזה קרה לך באיזה חלום ורוד ולא במציאות. ואם אני טועה, תן בהזדמנות קפיצה לביהכנ"ס הסמוך ותרביץ ברכת הגומל מהירה. שהרי התנהגות כמו זו שלך מביאה בחלק לא זניח מהמקרים לכתיבת מכתבים למשפחה הרחוקה במקום לפורומים בעניני רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהמוקדן היה בסדר גמור, בסה"כ אמר בכנות שסביר להניח שהמשטרה לא תעשה עם זה יותר מדי, ויותר גרוע - הסחבק שהתלוננת עליו יוכל בקלות למצוא את הפרטים שלך והמצב (כנראה) ייגמר בקצת יותר מדפיקה על הכנף.

תן לקארמה לעשות את שלה, ביום מן הימים השמוק הזה יעצבן עם פיוז יותר קצר משלך ואז יקבל את שלו. (עם לום, סכין, מטף.. מה שלא יהיה)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי לראות איך המשטרה, המצ'וקמקת, ומערכת המשפט, שלפעמים כ"כ מאכזבת, גורמים לנו האזרחים שומרי החוק פשוט

לפחד להגן על עצמינו ועל רכושנו

ובכך נותנת לגיטימציה מלאה לזבלים להפסיק להתייחס בכבוד לרכוש הכלל ובכלל לאזרחים תמימים.

יצא לי לחשוב אחרי שקראתי את הפוסט, וסתם לפעמים אני מהרהר כשאני רואה את אוכלי הנבלות האלה נוסעים על הכביש, איזו תגובה אוכל לבצע כדי להגן על עצמי ולא להסתבך?

ספריי פלפל יכול לעשות בדיוק את ההפך מלהיות אפקטיבי אם ירוסס נגד כיוון הרוח (ואף אחד לא יגיד לערס, חכה שניה תן לי לכוון את עצמי כדי שאני גם לא אחטוף)

לגבי לום? חשבתי בכיון של מפתח גלגלים (כבר קיים באוטו אך נמצא קבור בתא המטען).

AIRSOFT? יכול להיות מאוד אפקטיבי ומרתיע אבל המהומה שהוא יצור בגלל היותו העתק מדוייק של נשק עלולה לפעול נגדינו.

הקורבנות הם אנשי קריירה, אנשי משפחה, אנשים תמימים שפשוט ברגע אחד יכולים להפוך להיות עבריינים כי הגנו על עצמם.

למען הסר הספק, לצערי עדיין לא הצלחתי להגיע לפתרון, אז בינתיים אני מסתפק בעובדה שהרכבים שלהם נחוטים בהרבה מהרכב שלי כך שיש לי את האפשרות לברוח עוד לפני שיחשוב ללחוץ עד הסוף על הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה :| אני בשוק שהוא אמר לך את זה. לפי זה אסור להתלונן על פשעים כי עלולים לנקום בך :|

כיצד הוא יכול לגלות את הפרטים עלי? באיזה זכות?

סליחה על התמימות אבל לשמחתי (עדיין) לא יצא לי להתלונן על אף אחד, וזה שיקול שצריך לקחת בחשבון.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המיקום שבו תיארת את המקרה (צומת פנקס) יש תחנת משטרה 50 מטר קדימה. מדוע לא ניגשת במקום לתחנה והתלוננת? אולי שהאירוע עוד חם היומנאי היה מוכן לשלוח ניידת אחריו.

מפתיע גם שלנהג השני היה את האומץ לעשות זאת דווקא ליד תחנת משטרה. לצערי הגענו למצב שהחוק והאכיפה לא מרתיעים אדם לנהוג כבריון ולקחת את החוק לידיים,והבלגה על מקרים כאלו רק נותנת הכשר להישנות התנהגות כזאת בעתיד.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי לראות איך המשטרה, המצ'וקמקת, ומערכת המשפט, שלפעמים כ"כ מאכזבת, גורמים לנו האזרחים שומרי החוק פשוט

לפחד להגן על עצמינו ועל רכושנו

ובכך נותנת לגיטימציה מלאה לזבלים להפסיק להתייחס בכבוד לרכוש הכלל ובכלל לאזרחים תמימים.

יצא לי לחשוב אחרי שקראתי את הפוסט, וסתם לפעמים אני מהרהר כשאני רואה את אוכלי הנבלות האלה נוסעים על הכביש, איזו תגובה אוכל לבצע כדי להגן על עצמי ולא להסתבך?

ספריי פלפל יכול לעשות בדיוק את ההפך מלהיות אפקטיבי אם ירוסס נגד כיוון הרוח (ואף אחד לא יגיד לערס, חכה שניה תן לי לכוון את עצמי כדי שאני גם לא אחטוף)

לגבי לום? חשבתי בכיון של מפתח גלגלים (כבר קיים באוטו אך נמצא קבור בתא המטען).

AIRSOFT? יכול להיות מאוד אפקטיבי ומרתיע אבל המהומה שהוא יצור בגלל היותו העתק מדוייק של נשק עלולה לפעול נגדינו.

הקורבנות הם אנשי קריירה, אנשי משפחה, אנשים תמימים שפשוט ברגע אחד יכולים להפוך להיות עבריינים כי הגנו על עצמם.

למען הסר הספק, לצערי עדיין לא הצלחתי להגיע לפתרון, אז בינתיים אני מסתפק בעובדה שהרכבים שלהם נחוטים בהרבה מהרכב שלי כך שיש לי את האפשרות לברוח עוד לפני שיחשוב ללחוץ עד הסוף על הגז.

.

דווקא זה לא המשטרה שגורמת לעבריינים לא לפחד ממנה , את כל הקרדיט הזה אתה יכול לתת למחוקק שלך שכל שני וחמישי מוציא הגבלה חדשה לשוטרים , כי כבוד של אותו עבריין יותר חשוב משלטון החוק וככה זה ישאר לצערי הרב .

מזל שלפחות חוק שי דרומי עומד לרשותי .

th_Picture096.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתה בשכל אי אפשר לדעת מה יש לאותו אדם במוח שהוא רודף אחרייך כל הכביש ולפתע עוצר ונותן לך מכה, עצוב שיש כאלה מקרים ועוד אנשים שאין להם כבוד לרכוש של אחרים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע. קח כוס מים ותקרא שוב. הביקורת הזאת לא מופנית למוקדן או משטרה שאוכפת את החוק, אלא כלפי החוק עצמו - שהביא לידי מצב שאי אפשר להתלונן על פשע מחשש לנקמה. את הטיפשים שלך תחפש במקום אחר, אולי בכנסת.

אז מה שאתה בא להגיד שהחוק שלנו מעודד פשיעה , לעומת חוקים של מדינות אחרות ובזה אנחנו שונים ומדינות אחרות אין חשש מנקמה מארגוני פשע או מעבריינים? , אשמח אם תסביר לי איך ולמה

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

צר לי לאכזב את כולכם אבל אחרי בדיקה שעשיתי בנושא הנה האמת הכואבת:

1. גם אם תלך למשטרה כנראה שהתיק יסגר מחוסר עניין לציבור

2. למשטרה אסור לתת פרטים על מגיש התלונה אבל אתה תהיה חייב להעיד

3. גם אם היית יוצא מהרכב כל סיטואציה לטובתך או לרעתך כנראה שהייתה מסתיימת בתוצאה לרעתך!

במדינה שלנו אין חוק עד שזה לא מגיע לחדשות

4. תתחיל לצלם הכל

5. תרשם לאומנות לחימה...אתה לא תהפוך לברוס לי אבל תוכל לצאת ממצבי קיצון - ושוב כל מקרה לגופו.

6. אם יעצרו אותך ויבצעו חיפוש ברכב וימצאו מוט, סכין יפנית, אלה,...תתכונן להיות מעוקב...

מאחל לכולנו נסיעה בטוחה.

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתייחס לאותו בחור,

1. כמה זמן לקח לך לזוז ברגע שהימין התפנה?

2. אותת ימינה? וכראוי (לא בו זמנית עם המעבר) לפני המעבר לנתיב הימני?

3. שמרת על קשר עין במראה האמצעית+שמאלית למקרה שהוא הקדים אותך ועבר לנתיב הימני?

אם אחת התשובות שליליות, תבין שזה היה בהחלט נמנע.

הרבה נהגים שלא עונים לחיוב על אחד השלבים, מחוסר ניסיון, בורות ורשלנות - עלולים לעצבן נהג ממהר\ערס\ וואטאבר.

הרבה פעמים זה נתפס כ"דווקא".

לא משנה מה תשובתך - תעשה את החושבים עם עצמך.

אני בספק שגם אם תאמר שכן עשית את כל הנ"ל ולו קפץ הפיוז.

אנשים לא מתעצבנים ללא סיבה.

יש עוד אלף נהגים איטים שהנתיב השמאלי הוא הפייבוריט שלהם. עובדה שהוא בחר בך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר הרכב שלו יש לך?

ואם כן אז מה ?

בדיחה ראשונה:

2.אני היית מצלם הכל בנייד ופונה למשטרה.

.

בדיחה שנייה

אם יש מספר רכב אפשר להגיש תלונה על תקיפה לא?

והתשובה לשלושתיכם :

אני התקשרתי למשטרה והמוקדן בעצמו אמר לי שלא כדאי לי להיכנס לזה מהסיבה שאותו בחור יכול לבקש את הכתובת שלי ולעשות נזק יותר גדול לרכב או.. לי למשל.

בקיצור אין במדינה הזאת לא חוק ולא אוכפי חוק, המשטרה מעדיפה לשבת בפניה של המפלצת בירושלים ולעצור נהגים שלא הדליקו וינקר ימינה בנתיב שמיועד רק לימין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...