Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
אז מה שאתה בא להגיד שהחוק שלנו מעודד פשיעה , לעומת חוקים של מדינות אחרות ובזה אנחנו שונים ומדינות אחרות אין חשש מנקמה מארגוני פשע או מעבריינים? , אשמח אם תסביר לי איך ולמה

תמיד יהיה חשש מסוים לנקמה, אבל לתת לעבריין את הכתובת של המתלונן, תסביר לי את זה. איפה ההיגיון פה?

אין לי מושג מה החוקים במדינות אחרות וגם לא מעניין אותי. אני לא חי במדינות אחרות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים לא מתעצבנים ללא סיבה.

יש עוד אלף נהגים איטים שהנתיב השמאלי הוא הפייבוריט שלהם. עובדה שהוא בחר בך.

זה חד משמעית לא נכון. יש ערסים שבאים כי זה עושה להם ת'שבוע להציק למישהו אחר

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יהיה חשש מסוים לנקמה, אבל לתת לעבריין את הכתובת של המתלונן, תסביר לי את זה. איפה ההיגיון פה?

אין לי מושג מה החוקים במדינות אחרות וגם לא מעניין אותי. אני לא חי במדינות אחרות.

תמשיך לקרוא ותראה שממש לא נותנים כתובות סתם ככה ועוד כתובת של מתלונן לזה שהוא התלונן עליו , לא יודע למה אמרו פה שכן.

ולמה אתה מסיק מזה שהמדינה מעודדת עבריינות

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי סיפור שקרה לי בגיל 18,מקרה קצת הפוך אבל מעניין.

היינו ילדים בני 18 נסענו בשיירה של כמה רכבים אחרי הבית ספר, אתם יודעים איך זה לרובנו כבר היה רשיון עם אוטו/אוטו של ההורים וזה גיל של התלהבות אז כל היום מחפשים רק סיבות לשרוף את הדלק(לפני 5 שנים הוא עלה בסביבות ה 4-5 שקלים).

בכל מקרה נסעתי אני וחבר באוטו וכן אני לא אשקר קצת השתוללנו חתכנו קצת.

אחרינו נסעו חברים שלנו והגענו לחוף הצוק.

מה שלא שמתי לב זה שכנראה איזה חכמולוג שרצה ללמד אותי לקח נסע אחריי בכביש שמוביל לחוף הצוק,עצרתי את הרכב ופתאום הליצן הזה הגיע עם חבר שלו והתחיל לצעוק עליי שעשיתי שטויות,אמרתי לו שאני מצטער והאמת לא יותר מזה כי לא היה לי מה לומר כי הוא צדק(ולא עשיתי כאלה שטויות רציניות,סך הכל חתכתי בין 2 נתיבים ונסעתי עם פול ווליום,אגב היום תרבות הנהיגה שלי שונה לגמרי,אין מה לעשות התלהבות של גיל 17-18) לפתע הוא בא מכניס את היד דרך הסאן רוף שם לי סטירה,שבר לי חתיכת פלסטיק בסאן רוף,חתיכה לא רצינית.

מפה העניינים התחילו להתחמם,ומה שהוא לא ידע שיש עוד שיירה של 5 רכבים מלאים באנשים שרובם היו כמובן בחורים(לא יכול לקרוא לבני 18 גברים).

אני לא אציין איך הסיפור הזה נגמר מבחינתו,על הסטירה שהוא הביא לי אף אחד לא ויתר לו וגם על החתיכת פלסטיק זה לא הוסיף לו תאמין לי.

שורה תחתונה,יש כל מיני ערסים חכמולוגים(לא שאני הייתי נקי מאשמה כי באמת נסעתי לא בצורה הבטוחה ביותר אבל ללא ספק לא סיכנתי אף אחד) שחושבים שהם מעל הכל,מה שהם לפעמים לא יודעים שעם כל האומץ שלהם לפעמים הם יכולים להיתקל באנשים הלא נכונים והתוצאה מכך לא תהיה נעימה,אני בטוח ב 99 אחוז שמאותו היום אותו הבחור לא התעסק עם אף אחד על הכביש כי את הלקח שלו הוא למד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שנים היה לי סיפור דומה בחיפה.

5 ערבים ברנו 5 משצוללים לידי כשהתנועה עמוסה.

כנראה הרגזתי אותם שלא עברתי לנתיב השמאלי כשהם נדבקו לי לתחת ביני וברמזור הבא הם יצאו מהאוטו ולא ע"מ להזמין אותי לקפה.

ברשותי "משכנע" סמית' ווסון 357 מגנום ובחורף הוא בנרתיק כתף...

רק יצאתי אליהם מהאוטו והם פשוט התנדפו כאילו השטן רודף אחריהם.

הנהג עלה על אי התנועה וברח לצד שני.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
תמשיך לקרוא ותראה שממש לא נותנים כתובות סתם ככה ועוד כתובת של מתלונן לזה שהוא התלונן עליו , לא יודע למה אמרו פה שכן.

ולמה אתה מסיק מזה שהמדינה מעודדת עבריינות

המשכתי לקרוא, לא מצאתי.

כל מה שאני ראיתי, זה שהמוקדן, שהיה בסדר גמור, אמר לו שלא כדאי להגיש תלונה, כי העבריין יכול לבקש את הכתובת.

אם אתה טוען שממש לא נותנים כתובות, ואני מקווה שאתה צודק ולא נותנים כתובות, משתמע ממה שאתה אומר שהמוקדן בעצם שיקר.

למה אני מסיק מזה שהמדינה מעודדת עבריינות? כי שכשאתה תתקשר למשטרה ותרצה להתלונן על פשע, יגידו לך "עזוב, לא כדאי לך, הפושעים יכולים לדעת עליך ויסגרו אתך חשבון". זה עזרה לפושע במקום לנסות לתפוס אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המיקום שבו תיארת את המקרה (צומת פנקס) יש תחנת משטרה 50 מטר קדימה. מדוע לא ניגשת במקום לתחנה והתלוננת? אולי שהאירוע עוד חם היומנאי היה מוכן לשלוח ניידת אחריו.

מפתיע גם שלנהג השני היה את האומץ לעשות זאת דווקא ליד תחנת משטרה. לצערי הגענו למצב שהחוק והאכיפה לא מרתיעים אדם לנהוג כבריון ולקחת את החוק לידיים,והבלגה על מקרים כאלו רק נותנת הכשר להישנות התנהגות כזאת בעתיד.

לא ראיתי לנכון להתלונן בשל העובדה שהמוקדן אמר לי שאני אצטרך לבוא להעיד, מה שיכול לגרום לנזק נוסף לרכב או לי.

אני גם לא מבין איך הוא נטפל דווקא אליך .....למרות שזזת ימינה.

אולי חתכת אותו קצת או משהו כזה....

לא חתחתי אותו והשיא היה בצומת פנקס שלפי דעתי הוא חשב שאני בא לעשות איתו "פתיחות" בכך שנצלתי את המומנטום ונסעתי מהר יותר (90 קמ"ש)

אני לא מתייחס לאותו בחור,

1. כמה זמן לקח לך לזוז ברגע שהימין התפנה?

2. אותת ימינה? וכראוי (לא בו זמנית עם המעבר) לפני המעבר לנתיב הימני?

3. שמרת על קשר עין במראה האמצעית+שמאלית למקרה שהוא הקדים אותך ועבר לנתיב הימני?

אם אחת התשובות שליליות, תבין שזה היה בהחלט נמנע.

הרבה נהגים שלא עונים לחיוב על אחד השלבים, מחוסר ניסיון, בורות ורשלנות - עלולים לעצבן נהג ממהר\ערס\ וואטאבר.

הרבה פעמים זה נתפס כ"דווקא".

לא משנה מה תשובתך - תעשה את החושבים עם עצמך.

אני בספק שגם אם תאמר שכן עשית את כל הנ"ל ולו קפץ הפיוז.

אנשים לא מתעצבנים ללא סיבה.

יש עוד אלף נהגים איטים שהנתיב השמאלי הוא הפייבוריט שלהם. עובדה שהוא בחר בך.

כתבת את זה בנוסח שאלון של סיבה ותוצאה, וקשה לי להצביע על משהו שעשיתי לא נכון, בסך הכל ראייה מרחבית, ושמירת מרחק קצת גדול מהנצמד. זה לא בדיוק שחור על גבי לבן. חוקי התנועה ברורים לי והדבר האחרון שארצה לעשות זה לסכן את משתמשי הדרך בזמן שמשהו נצמד אלי ומנסה אותי.

חברים יקרים,

צר לי לאכזב את כולכם אבל אחרי בדיקה שעשיתי בנושא הנה האמת הכואבת:

1. גם אם תלך למשטרה כנראה שהתיק יסגר מחוסר עניין לציבור

2. למשטרה אסור לתת פרטים על מגיש התלונה אבל אתה תהיה חייב להעיד

3. גם אם היית יוצא מהרכב כל סיטואציה לטובתך או לרעתך כנראה שהייתה מסתיימת בתוצאה לרעתך!

במדינה שלנו אין חוק עד שזה לא מגיע לחדשות

4. תתחיל לצלם הכל

5. תרשם לאומנות לחימה...אתה לא תהפוך לברוס לי אבל תוכל לצאת ממצבי קיצון - ושוב כל מקרה לגופו.

6. אם יעצרו אותך ויבצעו חיפוש ברכב וימצאו מוט, סכין יפנית, אלה,...תתכונן להיות מעוקב...

מאחל לכולנו נסיעה בטוחה.

הכל נכון! לגבי האומנויות לחימה לא בשבילי, אני נשאר עם האופניים. 8)

מה גם אומנויות לחימה אחרי זה להוכיח שזה הגנה עצמית זה כבר סיפור בפני עצמו..

לפי סעיף 4 ואולי זאת הייתה ההתפוצצות של אותו נהג שקלט אותי מצלם את הרכב שלו ויצא "לסגור חשבון".

אני כבר לא יודע מה גרם לאותו נהג מטורף, אבל עם התנהגות כמו שלו הוא צריך שלילה של רישיון וכמה מכות טובות כדי שיכנס לאיפוס.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי "משכנע" סמית' ווסון 357 מגנום ובחורף הוא בנרתיק כתף...

אפשר הסבר מה זה ה"משכנע" הזה? פליז.

אם תטפל קבוע אצל אותו מוסכניק, יגיע השלב שהוא יפסיק לעבוד עליך וסתם יהיה יקרן...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. למשטרה אסור לתת פרטים על מגיש התלונה אבל אתה תהיה חייב להעיד

קודם כל יש אלף ואחת דרכים להשיג כתובת ובמידה וזה מגיע לבית המשפט, אז ממש כבר קל להשיג אותה. בכל מקרה בשקר קצר במשטרה, תוך זמן קצר המשטרה בכבודה ובעצמה הייתה מוסרת לאותו עבריין צעצוע את הכתובת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נשארים בשמאל ולא זזים, או נוסעים קצת לאט - זו לא סיבה לאיים, לצעוק, לקלל ולהשתמש באלימות בכלל.

יש הרבה נהגים שעושים שטויות בכביש, מכאן ועד לצאת מהרכב ולהתחיל לעשות שטויות אמורה להיות ארוכה (אך מסתבר שלא לכולם :? )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקדח :snipersmi

רעיון גרוע לדעתי.

גם אני מסתובב עם אקדח באופן קבוע, ולהכניס את האקדח לפתרון בעיה עם נהג אחר בכביש זה עלול להיות הצעד הראשון בדרכך לכלא.

כשאתה לא משתמש בו עפ״י ההוראות ועפ״י החוק, הכל יעבוד לרעתך.

סיפור קטן שלי:

חזרתי יום אחד מהעבודה בלילה ונסעתי בכביש חד נתיבי שלא מאפשר עקיפה. לאורך חלק גדול מהנסיעה נצמד אלי בטירוף מישהו עם ג׳יפ תו״כ שהוא מהבהב וצופר לי כדי להאיץ אותי. אותי זה לא ממש עניין כי נסעתי במהירות נורמלית לגמרי ולא התכוונתי להאיץ בשבילו.

הגעתי למעבר חצייה ושם עצרתי לאנשים מבוגרים שהחלו לחצות באיטיות. תו״כ שאני בעצירה מלאה חשתי שהרכב שלי מתחיל לזוז קדימה. אמרתי לעצמי wtf :roll: , ווידאתי שהרגל שלי על הברקס. היא אכן הייתה. אני מסתכל במראה האחורית ורואה את הבחור עם הפג׳רו (שהיה עצבני) תקוע לי בתוך התחת ודוחף אותי באיטיות קדימה כמו בולדוזר. באותו רגע נשרפו לי כל הפיוזים, הרמתי בלם יד, ויצאתי עליו במטרה לשבור לו את הראש. הוא נורא נלחץ כנראה, למרות שאני לא איזה בהמה מגודלת, נתן רברס חזק, נכנס קלות ברכב מאחוריו וחתך מהר לפניה ימינה שהייתה בדיוק לידו.

חזרתי לרכב מאוכזב קלות, כי באמת רציתי להעביר לו סדרת חינוך מזורזת, ונסעתי לי בשקט הביתה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחידי שעוזר נגד מפגרים כאלו זה אקדח, תשמרו איזה רובה אוויר אפילו, שגם אם יפלט לא יקרה כלום.

יש את הסרטון הזה עם מתנדב שמתעד -

זה הדבר היחידי שעוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנאחס זה שאי אפשר (מעשית) להוציא רשיון לאקדח אם אתה לא שוטר או איזשהי פונקציה.

מאיפה קונים אקדח אוויר שיראה 1:1 כמו אמיתי? ומה הסיכונים אם נגיד שוטר מחפש לי ברכב? אפשר תמיד להחביא, אבל אם זה לא נגיש בשניה, אז זה מאבד את הפואנטה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה דואגת בכל מאודה שרק לקומבינטורים ולעבריינים יהיה נשק. זה משאיר את האדם הרגיל והנורמטיבי ללא שום אמצעי חוקי ויעיל להגנה עצמית.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...