Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מתנצל מראש על החפירה, זה פריקת קיטור.

ביום ראשון הייתי בדרכי הביתה, ואני שם לב לדבר לא חדש על הכבישים. נהג צעיר משתולל על הכביש , נו טוב אמרתי לעצמי עוד מישהו חסר אחריות והשתדלתי להתרחק ממנו.

זה היה על כביש הטייסים, בפנייה ברמזור שמאלה, על דרך לוד כיוון יהוד, היה פקק שהמהירות לא עלתה על 40 קמ"ש, ראיתי את אותו נהג חותך מימן, שמאל, מצפצף ולבסוף התיישב לי על הזנב.

הפקק התפנה והתחלנו לנסוע, הוא מאותת לי באור גבוהה ואני עובר נתיב לימיני ונותן לו לעקוף אותי,הבחור עבר לימיני ושוב ישב לי על הזנב , ואני לקחתי מרחק עצירה כפול מהרכב מלפני, והבחור חשב שאני עושה לו "דווקא" והתחיל לצפצף ולאותת עם האורות. נצמד אלי וניסה להוריד אותי מהכביש. הגענו לצומת פנקס ראיתי שהכביש פנוי נסעתי מהר יותר ( 90 קמ"ש) על נתיב ימיני והוא עקף אותי מהשוליי הימין ולבסוף נעמדתי כמה רכבים אחריו ברמזור. אור אדום, הבחור ניצל את ההזדמנות כדי "לסגור חשבון איתי" בכך שהוא יצא מהרכב שלו לכיווני, דפק על החלון בפרעות, והתחיל לקלל אותי. היה לי אינסטינקט לברוח ממנו בכך שנסעתי רוורס כמה מטרים ככה שהרבה הוא לא הספיק לעשות, למזלי לא היה אף אחד מאחורי ורגע לפני הרוורס הבחור נתן לי בעיטה בכנף השמאלית. וברח לאוטו. סביר להניח שאם הייתי נשאר עומד סטטי במקום הבעיטה היתה יותר חזקה ועמוקה, היות ואת הבעיטה הוא הספיק לתת כשהייתי בנסיעה אז מבחינת הנזק "יצאתי בזול".

אני מאחל לילד הזה שבמקום לשלם על דלק ולשרוף אותו על קיקים ועל שטויות על הכביש, שישלם לתרופות.

היום הייתי במוסך יונדאי, ואמרו לי שאם זה רק לשאוב את הדפיקה כלפי חוץ זה יעלה 100 ש"ח, אם יתפוצץ הצבע אז צביעה תעלה 500 ש"ח.יש כמה פסים דקים שכנראה הלקה התפוצצה, היום עשיתי ווקס על הכנף והפסים קצת טושטשו.

התמונה צולמה ביום המקרה לפני הווקס.

2012-04-29 19.13.20.jpg

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עצוב לשמוע - ולצערי אני שוב טוען שנתן זהבי צודק - היום הרוב פה כבר חרא. רוצה לפגוש את האנשים הטובים ? - לך למילואים.

אני מאחל לך שנזק יסתיים ללא עקבות ובזול. אם היתה משטרה במדינה ההיתי ממליץ לך לגשת לשם להגיש תלונה אבל אין.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת מספר רכב? אתה יכול לדווח על פגע וברח (לדעתי)

קרה לי גם במוצ"ש האחרון ב443 בכיוון תל אביב. איזה סתום אחד החליט שהשעשוע היומי שלו זה להידבק לכל רכב במרחק אפסי (אני צנצנת אם היה 50 סנטימ בינו לבין כל רכב) ואז הוא הגיע אלי. סחבק בחור אדיב, ובד"כ ממילא נמצא על הימני ככה שלא הבנתי מה הוא רוצה ממני (השמאלי היה פנוי) וכל מה שחשבתי זה "רבאק סע ותעזוב אותי בשקט" :roll: אבל הוא לא עזב, אלא בחר להיצמד (והצחוק הוא שהוא היה מתנדב במתנ"א עם הז'קט והכל - כן, הוא היה מספיק צמוד כדי שאראה מה הוא לובש :shock: :shock: :shock: ) בסופו של יום, נשבר לי ממנו (בעיקר כי פחדתי נורא) - עברתי לשמאלי, נתתי קצת לחיצה יותר סימפטית בימנית, והתרחקתי ממנו עד שלא ראיתי יותר את האורות שלו. אחת הנסיעות הכי מפחידות שהיו לי בחיים.

לערסים מפגרים יש מין קטע כזה של להיטפל למי שהכי לא מחפש את זה, מסיבה לא מובנת. מילא לעשות פוזה עם מישהו שמשחק איתך, אבל מה הקטע ליפול על סתם אנשים? :roll:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי נזכר אם יש מה לתקן בפגוש האחורי ומכניס לו ברקס קטן בשביל שילמד.

אחרי הכל, הוא לא שמר מרחק והרווח כולו שלך.

אני אומר ואולי נשמע סתם, אבל באמת הייתי עושה את זה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שחשבתי לעצמי, אבל אז אמרתי שא: לא בא לי להכניס את הרכב למוסך; ב: אני לא יודע איזה נזק עלול להיגרם ו-ג: אם הוא ערס מפגר כל כך, מה ימנע ממנו פשוט לשלוף סכין ולארגן ת'גוף שלי בצורה חדשה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף פשוט לצאת מהאוטו עם לום ומבט של כוונה להחדיר לו את הלום לראש, ולראות אותו בורח חזרה לאוטו עם טראומה לכל החיים?

הלוואי, אבל במדינה המפגרת הזאת יתעלמו מהניסיון לרצח שלו, ויתקעו אותך

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומם,

כמובן תלוי סיטואציה :

2 אופציות :

1. או שהייתי יורד עם הפטיש 5 KG בייד ונותן לו להשתין.

2.אני היית מצלם הכל בנייד ופונה למשטרה.

זבל של אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מקווה שיצליחו למשוך את המכה החוצה בלי לפוצץ את הצבע, וגם אם יתפוצץ זה לא כזה נורא, המחיר שנתנו לך נשמע הוגן.

נהגת בחכמה שהתרחקת ממנו ולא יצאת אליו. גם פטיש 5KG וגם לום ביד של אדם שפוי לא יעזרו נגד סכין ביד של מפגר חמום מח, אלא אם אתה איזה מומחה קרב מגע, וכנראה אתה לא.

איזה אנשים מסתובבים חופשי, פשוט לא להאמין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות. אכן צילמתי מהפלאפון את הרכב עם המספר.

כנראה בעתיד אוסיף ליד האפוד הזוהר גם לום מתקפל (יצא חרוז :lol:)

gozal- יש לי שפשוף קטן בטמבון מהאופניים מאחד הטיולים אולי אפשר להלביש עליו.

אני התקשרתי למשטרה והמוקדן בעצמו אמר לי שלא כדאי לי להיכנס לזה מהסיבה שאותו בחור יכול לבקש את הכתובת שלי ולעשות נזק יותר גדול לרכב או.. לי למשל.

עריכה: כנראה שהפרוייקט המיוחל של פלסטלינה לרכב ידחה מעט, ויגיע פרוייקט שאיבת הכנף בתקווה שהלקה לא תתפוצץ..

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהיית צריך לצאת אליו ולהתחיל מלואו קיק ולקנח עם מווושי. כלבים מקפלים זנב מהר מאוד כאשר מריחים שלא מפחדים מהם.

לפעמים מספיק מבט מלא כוונה ללכת עד הסוף שאומר שאתה משוגע יותר ממנו. לא חייבים להיות מומחי קרב מגע. פשוט צריך להיות ראשון ובלי דיבורים... בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות. אכן צילמתי מהפלאפון את הרכב עם המספר.

כנראה בעתיד אוסיף ליד האפוד הזוהר גם לום מתקפל (יצא חרוז :lol:)

gozal- יש לי שפשוף קטן בטמבון מהאופניים מאחד הטיולים אולי אפשר להלביש עליו.

אני התקשרתי למשטרה והמוקדן בעצמו אמר לי שלא כדאי לי להיכנס לזה מהסיבה שאותו בחור יכול לבקש את הכתובת שלי ולעשות נזק יותר גדול לרכב או.. לי למשל.

עריכה: כנראה שהפרוייקט המיוחל של פלסטלינה לרכב ידחה מעט, ויגיע פרוייקט שאיבת הכנף בתקווה שהלקה לא תתפוצץ..

אני מצטער להגיד זאת פשוט מצווה לעשות כאלה דברים, כלומר לגרום לבן אדם לשלם על המעשים שלו.

לפני 4 5 שנים, הייתה לנו סיוויק שמורה מאוד 2002 שמאוד אהבתי, בכל מקרה, יום אחד אני חוזר לאוטו ורואה שפשוף ירוק לאורך הפגוש האחורי שסביר להניח שקרה מאוטובוס אגד.

עשיתי חישובים, המצאתי סיפור קצת בדוי (תקראו לי זבל אין לי בעיה) והתלוננתי לאגד (שרוב הנהגים שלהם הם מביאים לי עצבים) ואחרי דין ודברים הגענו להסכם שהם עשו לי את זה תמורת 400 שקל.

את הצבע הורדתי עם פוליש. לכל הספקנים, יש לי צ'ק מצולם עד היום.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהיית צריך לצאת אליו ולהתחיל מלואו קיק ולקנח עם מווושי. כלבים מקפלים זנב מהר מאוד כאשר מריחים שלא מפחדים מהם.

לפעמים מספיק מבט מלא כוונה ללכת עד הסוף שאומר שאתה משוגע יותר ממנו. לא חייבים להיות מומחי קרב מגע. פשוט צריך להיות ראשון ובלי דיבורים... בשקט.

השיקול שלי היה להיות רגוע עד הסוף מהסיבה הפשוטה, הבחור נתן קיקים וחריקות ברקסים בכל רגע נתון ככה שאם אני הייתי נותן גם זאת הייתה יכולה להיות פתיחה של תגרה מצידי, והסוף כנראה לא היה מסתכם בכיפוף קל בכנף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...