Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל אלה שממליצים בחום להסתובב עם מחבט, אקדח, או אלופי העולם בקראטה דאן 5 חגורה שחורה, יותר גרועים מהערס התורן שמציק להם בכביש.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שביט, מה היה קורה אם לאיש בסרטון לא היה אקדח? אפשר לתת לדמיון להתפרע.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה בעייתי מאד, איכשהו שאני מבין את FRV, ומצד שני מבין את ההשלכות שיכולות להיות לגישה כזו, מצד אחד אתה לא רוצה לצאת "לפלף" או אחד שפשוט שנותן שירקו עליו (זה כמו שמישהו יבוא אליך ברחוב ויתן לך יריקה / בוקס) מצד שני היום לכל איזה בן 17 יש איזה סכין בכיס ולך תדע עד כמה הבן אדם רציני או חמום מוח...

מצב בעייתי בהחלט, לצערי אני באופי שלי לא מסוגל לראות מישהו בועט לי ברכב / פוגע לי ברכוש מבלי להגיב, את התוצאות אי אפשר לדעת.

מצד שני יש לקחת בחשבון שכל אותם ה "מעלימי עין" והסופגים למיניהן תורמים חד משמעית לתופעה וגורמים לאותו ערס / עבריין צעצוע להמשיך לעשות את פועלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטונתי מלהתערב בדיון הפורה בין כל מנפחי השרירים פה, אבל לפני שאתם יוצאים מהרכב ממליץ לכולם לחשוב על מקרה הרצח של גדי ויכמן ושאר מקרים דומים שלצערנו לא חסר בארץ.

לעניות דעתי, רוב הסיכויים שמי שמתנהג בצורה פרועה ומסוכנת על הכביש (כמתואר בסרטון או בתיאור המקרה בפתח השרשור) אינו אדם נורמטיבי (למרות מה שבטח העו"ד שלו יגיד עליו), שכן אדם נורמטיבי לא היה מתנהג בצורה כזו. אי לכך אינני בטוח שלצאת מהרכב ע"מ להתעמת איתו יהיה צעד נבון...

במידה ובכל זאת בוחרים להתעמת איתו חשוב לזכור שאדם לא נורמטיבי מוכן "ללכת הרבה יותר רחוק" מאדם נורמטיבי, ולכן לא תהיה לו בעיה לשלוף סכין או מעשה דומה שאפילו לא יעלה על דעתו של אדם נורמטיבי, שכן אמות המידה שלו שונות בתכלית מאמות המידה המקובלות על אנשים נורמטיבים.

והכי חשוב כמובן זה לא לאיים סתם, אם בחרת לשלוף סכין/אקדח/אלה/כלי אחר לצורך הרתעה תהיה מוכן גם להשתמש בהם במידת הצורך (במידה והאיום לא יעבוד ולא ירתיע את הצד השני) וכמובן תהיה מוכן גם לשאת בהשלכות ובתוצאות המעשה. אני אישית לא מוכן לשאת בהשלכות של המעשה בגלל איזה ערס טמבל (ולא חסר) ועל כן אני בוחר לא לאיים סתם ונשאר לשבת ברכב, שכן שריטה לרכב הרבה פחות כואבת משריטה בעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...