Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרעות נהג שהסתיימה ב"סגירת חשבון" על הכביש.

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיעצור אותך שוטר שיראה שיש לך אלת בייסבול באוטו תדבר איתנו שוב..זה יכול להסתיים בליל ״תענוגות״ בתחנה. הכל לפי מצב רוחו

קונים גם כפפה וכדור והכל בסדר

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קונים גם כפפה וכדור והכל בסדר

בדיוק! :twisted:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השרשור, תגובות לכאן ולכאן.

אני רוצה לומר שתגובתו של פותח השרשור, וכמה אנשים כאן, פשוט פחדנית ומאכזבת.

כולנו אנשים נורמטיביים שלא ביקרו מימיהם בבתי מעצר, ולא רוצים להיות בסיטואציה. אבל כשאין ברירה, אז אין ברירה. במקרה שערס נדבק אליך מאחורה, מצפצף, חוסם, מהבהב, האפשרות הפשוטה היא כמובן לא להילחץ ממנו, ואם באמת אתה מעכב אותו, זוז הצידה שניה ותן לו ללכת לעזזאל.

במקרה שהוא עומד לידך, צופר, מקלל, או נוסע במהירות גבוהה לידך, פשוט תחייך. זה יעביר לו את העצבים.

אבל במקרה שהוא יוצא החוצה, ברמזור או לא יודע איפה - המשחק משתנה לגמרי!!

האופציה שנקט פותח השרשור - היא האופציה הגרועה ביותר. להישאר ברכב. זה מבהיר לערס המצוי שאתה מה שנקרא "לפלף", לא רוצה להתעסק עם אף אחד ורק רוצה להגיע בשלום למחוז חפצך... וזה מחזק אצלו את תחושת הביטחון שאפשר לעשות לך הכל, כי אתה לא תגיב, רק תברח יותר מהר!

אז דבר ראשון - ראית אותו יוצא מהאוטו, צא גם אתה מהאוטו. רוב הסיכויים שלא נפלת על אל קפונה או זאב רוזנשטיין. צא החוצה עם כל העצבים שבתוכך! צא כמו גבר! אם הוא יצא עם משהו, צא גם אתה עם משהו! תראה לו שאתה לא מפחד ממנו, זה בדיוק מה שהוא לא רוצה!

אל תשכח שהוא לא מכיר אותך - אתה יכול להיות במקרה גם אלוף העולם בקראטה. הכל יכול להיות!

לא יזיק אם תרכוש לעצמך אקדח עם גז מדמיע, משהו כזה:

http://www.zulashops.co.il/product.asp?productid=3970&CatCode=651

זה זול, זה נראה כמו אקדח, וזה מאוד מרתיע, וזה יורה גז מדמיע שמנטרל את התוקף לזמן רב, בו תוכל לבעוט בו סתם בשביל הכיף לפני שתמשיך...

הכי חשוב זה לא להיכנע לכל הערסים הקטנים שמשתוללים ברחובות, במיוחד ערבים - כי ככה אתה דופק את כל עם ישראל, שיפגשו עם הערס הזה בסיבוב הבא. הוא התרגל כבר שמפחדים ממנו!

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו אנשים נורמטיביים שלא ביקרו מימיהם בבתי מעצר, ולא רוצים להיות בסיטואציה. אבל כשאין ברירה, אז אין ברירה. במקרה שערס נדבק אליך מאחורה, מצפצף, חוסם, מהבהב, האפשרות הפשוטה היא כמובן לא להילחץ ממנו, ואם באמת אתה מעכב אותו, זוז הצידה שניה ותן לו ללכת לעזזאל.

במקרה שהוא עומד לידך, צופר, מקלל, או נוסע במהירות גבוהה לידך, פשוט תחייך. זה יעביר לו את העצבים.

האופציה שנקט פותח השרשור - היא האופציה הגרועה ביותר. להישאר ברכב. זה מבהיר לערס המצוי שאתה מה שנקרא "לפלף", לא רוצה להתעסק עם אף אחד ורק רוצה להגיע בשלום למחוז חפצך... וזה מחזק אצלו את תחושת הביטחון שאפשר לעשות לך הכל, כי אתה לא תגיב, רק תברח יותר מהר!

אז דבר ראשון - ראית אותו יוצא מהאוטו, צא גם אתה מהאוטו. רוב הסיכויים שלא נפלת על אל קפונה או זאב רוזנשטיין. צא החוצה עם כל העצבים שבתוכך! צא כמו גבר! אם הוא יצא עם משהו, צא גם אתה עם משהו! תראה לו שאתה לא מפחד ממנו, זה בדיוק מה שהוא לא רוצה!

אל תשכח שהוא לא מכיר אותך - אתה יכול להיות במקרה גם אלוף העולם בקראטה. הכל יכול להיות!

זה זול, זה נראה כמו אקדח, וזה מאוד מרתיע, וזה יורה גז מדמיע שמנטרל את התוקף לזמן רב, בו תוכל לבעוט בו סתם בשביל הכיף לפני שתמשיך...

הכי חשוב זה לא להיכנע לכל הערסים הקטנים שמשתוללים ברחובות, במיוחד ערבים - כי ככה אתה דופק את כל עם ישראל, שיפגשו עם הערס הזה בסיבוב הבא. הוא התרגל כבר שמפחדים ממנו!

רק אם היה לייק ... :)

גם לי יש סיפורים לצערי.

והנה אחד מהם ; נהג משאית חתך אותי בצורה מגעילה בירודת של כביש 1 אז עשיתי לו "אצבע משולשת " והוא שלח לי על האוטו בקבוק למזלו לא קרה כלום עצרנו בצד וברגע שהוא ראה מישהו ש 6 שנים בחדר כושר ומתאמן כבד הוא התניע מהר (חיכה לי כאילו במשאית) וטס, לא ראיתי סיבה להמשיך לרדוף אחריו אבל זה לא היה נגמר יפה אם הוא היה יורד. ד"א אני מחזיק ברכב גז פלפל ולכל מפגש כזה אני יורד איתו ליתר ביטחון.

עוד מקרה עצוב בדרך לפלמחים חתך אותי באכזריות נהג טרקטורון ילדון בן 20 21 וברמזור כשחברה שלי העירה לו הוא ירק עלייה בפנים יצאתי אליו הורדתי לו את הקסדה תוך כדיי הדחיפות וההפרדה מצד חברים שהיו איתי באוטו והשתמשתי בה כדיי לתקן לו את הראש(והראש תוקן באכזריות אני מבטיח לכם) כדיי שפעם הבאה יהיה ילד טוב ואני בטוח שהוא יהיה

אני שונא אלימות ומנסה להמנע ממצבים אבל ברגע שמישהו מבקש אני בפנים מרוקאי נשאר מרוקאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני באמת חושב שאתם עושים משהו לא נכון.

חמש שנים אני על הכביש, ומעולם לא קרה שהייתי צריך לפתור משהו באלימות. לא לי ולא לחברים.

אני חושב שהמילה הנכונה כאן היא אגו. אולי כבוד. מישהו עושה פוזות? שיהיה לו בכיף. אני מבטיח להתקשר לזק"א. מישהו עושה לכם פרצוף? תתנצלו. יכול להיות שלא שמתם לב למשהו.

לא נראה לי שיש הרבה מקרים שפרצוף רגוע ובטוח לא יקררו את המתלהם התורן.

ואם באמת נפלתם על אותם מעטים, תחשבו איך זה קורה דווקא לכם.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני באמת חושב שאתם עושים משהו לא נכון.

חמש שנים אני על הכביש, ומעולם לא קרה שהייתי צריך לפתור משהו באלימות. לא לי ולא לחברים.

אני חושב שהמילה הנכונה כאן היא אגו. אולי כבוד. מישהו עושה פוזות? שיהיה לו בכיף. אני מבטיח להתקשר לזק"א. מישהו עושה לכם פרצוף? תתנצלו. יכול להיות שלא שמתם לב למשהו.

לא נראה לי שיש הרבה מקרים שפרצוף רגוע ובטוח לא יקררו את המתלהם התורן.

ואם באמת נפלתם על אותם מעטים, תחשבו איך זה קורה דווקא לכם.

:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

frv

בתי הקברות, מלאים בכאלה שהיו גיבורים ובצעו את מה שאמרת. עדיף להיות שפן חי מאריה מת.

אם תצא גם אתה מהרכב, יש שלושה אפשריות (בסיסיות)

1. זה מולך הוא למעשה שפן בעור של אריה והוא יברח ממך עם זנב בן הרגלים.

2. זה מולך אריה אמיתי והוא יוכל אותך בלי מלח.

3. זה מולך שפן, אך מהבהלה וחוסר הברירה של הסיטואציה הוא ייגדל ביצים וייכנס בך.

כך שיש לך יותר סיכוי להפסיד מאשר להרוויח, עזוב אותך משטויות בבית מחכה לך המשפחה אימא, אבא, אישה או ילדים.

תעשה טובה לעצמך ובמיוחד להם סע ותחזור בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא הבנת אותי. אני מדבר על הסיטואציה שבן אדם יוצא אליך מהאוטו. מה תעשה, תשב באוטו ותחכה שהוא יבעט לך באוטו או בראש? מה נסגר?

אותי אי אפשר "לאכול בלי מלח" כל כך בקלות כי גם אני מתאמן במכון כושר, 17 שנה.

אבל גם כאלה שלא, רוב הסיכויים שהם יפלו על שפן שיברח עם הזנב בין הרגליים, כי קינג אמיתי לא עושה רוח. כלב נובח לא נושך.

ואם מישהו רוצה באמת לחזור לבית ולילדים, שיבצע את מה שכתבתי - באחריות. יש לי ניסיון עשיר, אבל לא אצטרף לפסטיבל מספרי הסיפורים כאן. בדרך כלל לא הייתי צריך לצאת מהאוטו, אבל גם כשיצאתי, זה בחיים לא נגמר רע מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו לעצמכם טובה ותקחו בערבון מוגבל את כל ההמלצות שניתנו לכם ע"י חלק מהמגיבים כאן.

FRV - אתה יכול גם להתאמן 50 שנה במכון כושר ולקבל דקירה אחת בלב שתגמור לך עם החיים, מעבר לזה.. עדיין לא הצלחתי להבין איך פיתוח שרירים קשור להגנה עצמית? אם אתה לא איזה מאסטר בקרב מגע או שיש לך אקדח הסיכויים שלך הם 50/50.

גיבורים יש רק בסרטים, במציאות עדיף להיות חכם מאשר צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל הבעיה היא שאני יודע שאני לא אלוף העולם בקראטה...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FRV - אתה יכול גם להתאמן 50 שנה במכון כושר ולקבל דקירה אחת בלב שתגמור לך עם החיים, מעבר לזה..

אוקיי, אז תמשיך לרעוד כמו עלה נידף מכל עברין צעצוע שמסתכל לכיוון שלך. ככה תתן להם עודף ביטחון עצמי והמצב בכבישים יהיה סבבה.

ואגב, אם הוא מנפץ לך את השמשה השמאלית, אל תשכח להגיש לו את השמשה הימנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז תמשיך לרעוד כמו עלה נידף מכל עברין צעצוע שמסתכל לכיוון שלך. ככה תתן להם עודף ביטחון עצמי והמצב בכבישים יהיה סבבה.

ואגב, אם הוא מנפץ לך את השמשה השמאלית, אל תשכח להגיש לו את השמשה הימנית.

אני גם יכול להיות גיבור ולהתלהם על גבי האינטרנט, זה רק עניין של זמן עד שיצא לך מהאוטו עבריין אמיתי שלא יהסס לדקור אותך למוות. חוץ מזה, היום ילדים בני 17 יותר מסוכנים מכל עבריין שריצה זמן בכלא.. אלא לא חושבים פעמיים וישר דוקרים מבלי להזיז עפעף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד משחק אותה גיבור.. יפה!

אני לא בטוח כמה גז מדמיע היה מחזיק מעמד בחום ברכב וכמה זה לרוונטי אלי.

שוב, אם הייתי יוצא מהרכב לא הייתי יודע איך זה מסתיים. התגובה שלך מאוד ילדותית ומתלהמת ולכן מאיפה לי לדעת אם יש לו סכין או הוא אלוף קראטה? אי אפשר לדעת איך זה הסתיים,ככה שהאופציה הכי טובה בסיטואציה הזו היא להישאר ברכב תוך התחמקות. אין מה לעשות. כמו שאחד אמר כאן "עדיף להיות שפן חי מאריה מת." תפסיקו לכתוב כמה שאתם הייתם "סוגרים איתו חשבון ומה הייתם עושים לו" לכל המתאמנים למיניהם, אני לא שרירן ואפילו לא במכון כושר אני רוכב אופניים ככה שכוח אין לי ביחס למתאמן, וגם לא נראה מאיים כל כך.

רק אם היה לייק ... :)

גם לי יש סיפורים לצערי.

והנה אחד מהם ; נהג משאית חתך אותי בצורה מגעילה בירודת של כביש 1 אז עשיתי לו "אצבע משולשת " והוא שלח לי על האוטו בקבוק למזלו לא קרה כלום עצרנו בצד וברגע שהוא ראה מישהו ש 6 שנים בחדר כושר ומתאמן כבד הוא התניע מהר (חיכה לי כאילו במשאית) וטס, לא ראיתי סיבה להמשיך לרדוף אחריו אבל זה לא היה נגמר יפה אם הוא היה יורד. ד"א אני מחזיק ברכב גז פלפל ולכל מפגש כזה אני יורד איתו ליתר ביטחון.

עוד מקרה עצוב בדרך לפלמחים חתך אותי באכזריות נהג טרקטורון ילדון בן 20 21 וברמזור כשחברה שלי העירה לו הוא ירק עלייה בפנים יצאתי אליו הורדתי לו את הקסדה תוך כדיי הדחיפות וההפרדה מצד חברים שהיו איתי באוטו והשתמשתי בה כדיי לתקן לו את הראש(והראש תוקן באכזריות אני מבטיח לכם) כדיי שפעם הבאה יהיה ילד טוב ואני בטוח שהוא יהיה

אני שונא אלימות ומנסה להמנע ממצבים אבל ברגע שמישהו מבקש אני בפנים מרוקאי נשאר מרוקאי.

אני מציע לך לשמור את הסיפורים לעצמך בלבד. גם הנהג משאית חתך אותך וגם אתה עשיתה לו "דווקא" וככה זה מתחיל ומסתיים בכותרות יפות בעיתון שסופן במוות. צריך להיות חכם לא אידיוט, כי אידיוטים יש מלא בארץ ולא כל פעם צריך "לנפח שרירים" ולראות מי אתה כי אתה לא תורם לעסק. להגיד לך שהמקרא שלי "ליטף לי את האגו"? לא,אבל זה עדיף מאשר לא לדעת איך זה הסתיים.

frv

בתי הקברות, מלאים בכאלה שהיו גיבורים ובצעו את מה שאמרת. עדיף להיות שפן חי מאריה מת.

אם תצא גם אתה מהרכב, יש שלושה אפשריות (בסיסיות)

1. זה מולך הוא למעשה שפן בעור של אריה והוא יברח ממך עם זנב בן הרגלים.

2. זה מולך אריה אמיתי והוא יוכל אותך בלי מלח.

3. זה מולך שפן, אך מהבהלה וחוסר הברירה של הסיטואציה הוא ייגדל ביצים וייכנס בך.

כך שיש לך יותר סיכוי להפסיד מאשר להרוויח, עזוב אותך משטויות בבית מחכה לך המשפחה אימא, אבא, אישה או ילדים.

תעשה טובה לעצמך ובמיוחד להם סע ותחזור בשלום.

צודק 100% אין מה להוסיף.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד תפגוש גבר גבר כמוך שיש לו גם רשיון לאקדח ואז נראה איזה חכם אתה. תשמור את העצות שלך לCall of Duty או לGTA.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל מקרים כאלו שסידפרתם והמקרה הזה שראיתי במקרה ביוטיוב אני שוקל לקחת איתי את הנשק בימים האחרונים.

HU - Pioneer DEHP5950IB

Amp - HIFONICS Titan TX6406

Comp - ))) Morel Dotech Ovation 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...