Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוסילוסקופ DSO201 ומה אפשר לעשות איתו - בלוג אוסי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא - זה לא RTA במובן של בדיקת תוצאת נגינה של רמקול וגם בעצם מדידת ה"חדר".

וכאן בדיוק מגיע השרשיר הבא שפתחתי - סאונד נטו 4.

אבל - הוא בהחלט כמו שאמרת מסוגל לתת לך את היכולת לבדוק שכל רמקול "מקבל" מקור מאוזן מלחתכילה ואתה יכול לוודא בצורה כזו שהפילטר שבנית אכן מבצע את העבודה שלו בנקודות שבחרת לחתוך בהן את האלמנטים.

עם RTA אתה תבדוק באמת איפה הרמקול שלך מתחיל להיות לא לינארי - אבל זה לא בהכרח אומר שזה לא בסדר, אבל ברגע שמתחילה נפילה רצינית באותו שמשודרים לכאורה באותו הספק - כנראה שכאן מגיעה הנקודה בה אתה תקבע לאלמנט שלך נקודת חיתוך ותעבור לאלמנט הבא.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני מכניס דבר כזה הביתה אשתי עושה לי ניתוח פלסטי עם מחבט בייבסול

:-)

נתחיל בקטן - נראה מה הלאה :-D

נו מה הבעיה ? תגיד לה שזה מכשיר א.ק.ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יודעת כבר לזהות מתי אני אמור לישון במלונה

:-D

אני לא רואה שום צורך להשתמש ביותר מהDSO הזה לצורך כווני המערכת ומדידת בניה של קרוסים פסיביים בשלב הנוכחי.

גם ככה הקשר בין מה שקורה בחוטים לבין מה שקורה אחרי הרמקול הוא פחות או יותר ההבדל בין ללמוד תיאוריה לנהיגה לבין נהיגה בחיים האמיתיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...