Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה נקנה לפני כמה דקות כבל 0 גייג ופיוז של 200 אמפר ועוד כל מיני שטויות ואביזרים, אבי תודה שקפצת לבקר מירושלים ותודה על הציוד שהבאת איתך מהחנות, תמשיך להיות ככה מלך

IMG-20120508-WA0003.jpg

IMG-20120508-WA0004.jpg

IMG-20120508-WA0005.jpg

IMG-20120508-WA0006.jpg

IMG-20120508-WA0002.jpg

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים, אתם יכולים לרשום לי איזה חברות של חומר איטום לרכב קימים כיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינומט ןסקונד סקין זה מה שמשתמשים הארץ לרוב. ישנם עוד חומרים בארצות הברית ו רוסיה שמשתמשים בהם ולפחות אחד אמי מקיר STP. אבל כמו שאני מקיר את ישקאל,כולם יגידה רק dynamat or second skin. מה שלא יודעים-זבל ולא משנה אם במדינות הרבה יותר מפותחות מבחינת סאונד כן משתמשים בהם

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, אמרו לי שיש גם לרוקפורד, לא יודע עם זה נכון, יש עוד חומרי איטום שקימים בארץ שלנו ונגישים חוץ מאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינומט ןסקונד סקין זה מה שמשתמשים הארץ לרוב. ישנם עוד חומרים בארצות הברית ו רוסיה שמשתמשים בהם ולפחות אחד אמי מקיר STP. אבל כמו שאני מקיר את ישקאל,כולם יגידה רק dynamat or second skin. מה שלא יודעים-זבל ולא משנה אם במדינות הרבה יותר מפותחות מבחינת סאונד כן משתמשים בהם

קודם כל זה לא מה שרשמתי אם התכוונת אליי. פשוט שתיי החברות האלו נגישות ידועות יחסית בארץ זה לא אומר שהשאר זה זבל.

השאלה אם יבוא אישי של כמה באלקים כדאי כי זה שוקל המון עלות המשלוח תהיה בהתאם וכו.

אז אתה אומר שדיאנמט וסקנד סקין זה זבל ?

הצעה לי אלייך אם אתה מבין כל כך בחומרי איטום למען שילמדו עליהם תפתח אשכול מרוכז על החברות שיש עלות וכו.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שלרקופורד יש את הפאטמאט שהוא טוב וזול יחסית.

לDLS גם כן יש חומר משלהם אבל הוא לא מהמובילים שבחבורה.

יש לאלמנטל דיזיין גם כן חומר משלהם שנקרא EDEAD והוא גם טוב מאוד רק בעיה אחת - משלוח במחירים הזויים.

אכן STP מייצרים חומרים פשוט מעולים אבל אתה תיאלץ להיות דובר וקורא רוסית לשם הייבוא שלו עד כמה שאני מבין.

אלו הם העיקריים שאני מכיר לפחות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חס וחלילה אני יודע שדינאמט וסקנד סקין מעולים אני החלטתי לא להשקיע כל כך בחומר של האיטום כי כולם עושים את העבודה, אני רוצה לדעת בארץ מה יש, מחול אני בטח לא יביא כי זה לא משתלם,מישהו מכיר את החומר איטום של סטינגר ויכול לתת חוות דעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, יש STP בערץ! אני לא מתכוון לפגוע באף אחד. סלחה עם זה נשמה כך! לא פונה לאף אחד אישית,גם כי רני לא מכיר אנשים אישית. אבל זה מה שאהי רואה בפורום,כאשר מדברים על משהו שונה ממה שחודבים אחרים (אולי כי יש להם אינטרס כלשהו) אז קופצים אליך ישר ואומרים שאתה לא מבין ולא יודע. אני ראיתי את STP אצל חבר (סרגיי) וגם לי יש אותו בדלתות. עם משהו רוצה,אולי יבוא למפגש דרום עם דוגמית. לאת רין לי שום קשר למוכר ולא מכיר אותו בגלל,שניתי דרך חבר. יש לא עובי יותר מ dynamat וגם מאוד ידידותי לעבודה.

עריכה

http://www.stp-distribution.com/en/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה נהדר - טוב לדעת ואני אשמור את הקישור, אני כנראה ארצה להוסיף מתישהו שכבת בידוד שלהם (לא בוטילן) לדיפונים ולדופן הפנימית של כל דלת.

אני זוכר שגם ראיתי חומר בידוד של CACHE אצל חבר פורום מאוד מוערך שקנה ממני ציוד פעם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, יש STP בערץ! אני לא מתכוון לפגוע באף אחד. סלחה עם זה נשמה כך! לא פונה לאף אחד אישית,גם כי רני לא מכיר אנשים אישית. אבל זה מה שאהי רואה בפורום,כאשר מדברים על משהו שונה ממה שחודבים אחרים (אולי כי יש להם אינטרס כלשהו) אז קופצים אליך ישר ואומרים שאתה לא מבין ולא יודע. אני ראיתי את STP אצל חבר (סרגיי) וגם לי יש אותו בדלתות. עם משהו רוצה,אולי יבוא למפגש דרום עם דוגמית. לאת רין לי שום קשר למוכר ולא מכיר אותו בגלל,שניתי דרך חבר. יש לא עובי יותר מ dynamat וגם מאוד ידידותי לעבודה.

עריכה

http://www.stp-distribution.com/en/

מי היבואן בארץ ואיפה ניתן לקנות ולבדוק מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שמכר מחולון, נראה לי קוראים לו סמיון. אני לא מקיר אותו,אבל בטוח יש פה אבשים שיודעים מי זה

אני חושב שתמיד טוב כאשר יש אלטרנטיבות. היה לו SILVER ו GOLD. טובת גולד האובי לפי דעתי כמו 2 שכבות של dynamat,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי לך סקנד סקין {שכבר לא מיובא לארץ} דנמייט,סטינגר,CACHE,יש גם לפוקל משהו אני לא מכיר אישית את החומר,STP כמו שאמרו יש להם גם חומר מאוד עבה .

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה לאתר את היבואן, מי שמכיר אשמח לקבל פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמיון זה אחד האנשים שעבדו אצל סאונדסטורם הסדנת התקנות בחולון שכבר לא קיימת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...