Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש מדהים שאתה מבקש המלצות מחברי הפורום ובסוף קונה מוצרים שלא קשורים להמלצות , אם כך מדוע ההמלצות חשובות לך ?

סוג של פטיש ?

אני לא חושב שמישהו מחברי הפורום היקרים יכולים להגיד לי על מה לשים את הכסף שלי ובטח שבגלל שאחד אמר מוצר מסוים אז אני יקנה אותו, הפורום נועד לקבל המלצות ומידע ולגבי מה שלקחתי זה מה שאני אישית שמעתי ואהבתי מכל מה שהמליצו לי וזה מה שחשוב מה האוזן שלי אוהבת ומה שכן אני חייב לציין שהרבה עזרה וידע קיבלתי כאן מאנשים מקסימים שעוזרים לי גם מחוץ לפורום ומה שעצוב זה שיש 2 אנשים שלא אזכיר את שמם אבל טלפונית הם חיזקו את הדעה שלי לגבי הבוסטון והמליצו לי לרכוש את הסט וכששאלתי למה לא רשמתם את זה כאן בשרשור אז התשובה היתה לצערי שיהיה כאן ויכוח ענקי כי הפורום הזה הסבירו לי ניהיה יותר כמו חנות וצייד של אנשים שיש להם אינטרסים ומנסים בעזרת כל מיני חיילים לדחוף את הסחורה שלהם ושוב אני חוזר ואומר שזה מה שנאמר לי אז שאף אחד לאיקח את זה אישית ממני זה בכללי ולא מכוון לאף אחד למרות שאנ יכול להגיד שזה נכון לדעתי האישית ואת זה אני אומר בעקבות כמה הצאות שקפצו אליי לפרטי כשפתחתי את השרשור, בקיצור כמו שכבר אמרתי מי שלא רוצה להשתתף לא חייב והינה דוגמא טובה למה שאני אומר שים לב שכל עוד לא קניתי כלום כמה אנשים עזרו והשתתפו וניסו לשבח כל מיני חברות אבל ברגע שקניתי את הציוד שחשבתי לנכון ולא ממה שהמליצו אז פתאום בקושי אנשים עונים ומשתתפים וזה מראה רק דבר אחד מבחינתי, כמובן שגם יש פה אנשים שבאמת עוזרים ללא אינטרסים כמו אדי התותח ומור וקינג ועוד כמה אחרים שהם ללא אינטרסים ופשוט עונים לכל שאלה ונותנים את דעתם, בשורה תחתונה אני לא מכוון את מה שכתבתי לאף אחד כאן באופן אישי זה הדעה שלי בכללי לגבי הפורום

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים יקרים בשעה טובה גם נקנה פרוססור h701 עם הכבל המקורי ועם היחידת ראש שאין לי צורך בה והיא תימכר עכשיו אני בחיפושים אחר טיונר טוב ומצלמה ואשמח להצעות והמלצות

IMG-20120506-WA0002.jpg

IMG-20120506-WA0001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון ליחידת השליטה של הפרוססור? באמת לא אמור להיות לך בה צורך כי ה901 עד כמה שאני יודע הHU הזה אמור להיות מסוגל לשלוט בכל הפונקציות של הפרוססור בעצמו ללא יחידת השליטה.

אבל - לא הייתי הולך ומוכר אותה, לך תדע, מחר תרצה HU אחר לא של אלפיין -> טוב שתהיה לך את יחידת השליטה של הפרוססור.

יבוא יום ותרצה לשדרג את הפרוססור, למכור אותו ביחידת עם יחידת שליטה ייעודית יהיה קל יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי איזו מריבה אתה פותח כאן - תיבת פנדורה.

הH700 והH701 מדורגים נמוך יותר מביט 1

המחיר שלהם נע בין ה1.5K ל2K ביד 2, חדש כבר אין למצוא עד כמה שידוע לי.

אין לזה מחיר כבר כי מדובר בפרוססור שהופסק תהליך הייצור שלו.

סדרת הH900 של פיוניר מדורגת גבוה יותר מהביט 1

יש עוד פרוססור מאוד מעניין שיצא לא מזמן לשוק - הגרסא השלישית של ה3sixty של רוקפורד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אמרו את זה על הביט 1

וצדקו :-P:-P:-P

היום המוצר כבר יציב מאוד. לא יודע לגבי הH800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לקנות אותו מאפריל אבל קראתי כאן ובחול שהוא לא מוצלח כי יש לו באגים ולפעמים הוא נתקע או המסך נכבה ועוד כל מיני תופעות וגם באפריל שאלתי והיה ניראה שהם יודעים מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה bit oNE הבנתי שאחד הדפקות שלו זה שהוא עושה רעש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום רעש, לא יודע על מה אתם מדברים

:-P

- הגרסא הישנה שלו אכן היתה עושה רעש - הפרוטוקול שמעדכן ומסנכרן בין הביט1 לDRC שלו (יחידת שליטה) היה שמיע...

אחרי עדכון תכנה הבעיה הזו נעלמה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...