Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האלפא האיטית והזולה בישראל

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי אחרי מקפצת הרייטינג ש[פנדוב הנכבד קיבל בפורום הוא קיבל פניה מסיינטיפיק אמריקן ומפרסם שם את מחקריו.

רק למה לשכוח את המקום ממנו באת?

הייתי רוצה, בפועל נאלצתי להסתפק בסיבוב הופעות לנוער במתנסים ובכתיבה בשבועון נוער נפוץ. עניתי שם על שאלות של בני נוער, למשל:אני בן 18 עם המון חצ'קונים, רוצה לצאת עם החתיכה של השיכבה. האם מישחת ולוסטאר תעשה את העבודה?

עניתי לו: ולוסטאר לא מה שחשבת, סביר שהמישחה הזו תעשה את העבודה עם החצקונים, אך לעיתים יש תופעות לואי.

ברוב המקרים אפשר לגשת לאבא ולבקש מימנו כדור קיא פורטה, יעשה את העבודה.

מנוי אחר, בן 23 שאל עד מתי להמשיך את המינוי על עיתון נוער. תשובתי:עד גיל 23 זה סביר לקרוא עתון נוער,זה סביר לרכוש ולוסטאר ועוד כמה דברים. אחר כך זה קצת משונה.

בלי קשר, אני מפנה אתכם למודעת מכירת דגמי האלפא רומאו ופיאט שלי, כאן בפורום אלטזאכן. קנו בהמוניכם. בכסף שארויח, כנראה ארכוש דגם ולוסטאר של אוטוארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כה לחי [פנדוב,כה לחי!

אהבתי את התגובה האחרונה בעניין שאלות ותשובות הקוראים.

באם מגיעות אליך עוד שאלות אשמח אם תשתף אותנו.

ד.א גם אני מחזיק באוסף גדול של דגמי מכוניות בגודל 1:18 ברוך הבא לשריטה :-)

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לשריטה :-)

פנדוב עמוק וזקן כמו הים, ולתחביביו אין התחלה ואין סוף...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודעת שחלקכם לא יאהב לקרוא את מה שאני הולכת לכתוב, ובכל זאת אני מאוד ממליצה להתרחק מרכבי אלפא!

ובמיוחד הישנים.

זה לא שאני סתם מקשקשת, אני עובדת באוויס שנים רבות ועוקבת בין היתר אחרי האתר הזה ורואה איך כל מיני חברים של ארגון אלפא בישראל עושים שימוש באתר הזה ובאתרים אחרים כבר כמה שנים בשביל לקדם את הארגון שלהם ולא באמת תורמים לאתרים השונים.

לצעירים שביניכם רק שתדעו שאוויס וחברות אחרות נמענות בדרך כלל מלקנות אלפות בגלל שכל מי שיש לו קצת ראש ומבין ברכבים יודע שאחזקת המכוניות הללו יקרה מידי והתמורה שהן נותנות לך פשוט לא שווה את זה אז אל תהיו פראיירים.

ולאלה ששואלים למה אני לא מזדהה, זה בגלל התגובה הבאה שלי בשרשור אחר.

דבר אחרון, אני לא מתכוונת לענות כאן לכל מיני תגובות תוקפניות, אז תחסכו את האנרגיה שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודעת שחלקכם לא יאהב לקרוא את מה שאני הולכת לכתוב, ובכל זאת אני מאוד ממליצה להתרחק מרכבי אלפא!

ובמיוחד הישנים.

זה לא שאני סתם מקשקשת, אני עובדת באוויס שנים רבות ועוקבת בין היתר אחרי האתר הזה ורואה איך כל מיני חברים של ארגון אלפא בישראל עושים שימוש באתר הזה ובאתרים אחרים כבר כמה שנים בשביל לקדם את הארגון שלהם ולא באמת תורמים לאתרים השונים.

לצעירים שביניכם רק שתדעו שאוויס וחברות אחרות נמענות בדרך כלל מלקנות אלפות בגלל שכל מי שיש לו קצת ראש ומבין ברכבים יודע שאחזקת המכוניות הללו יקרה מידי והתמורה שהן נותנות לך פשוט לא שווה את זה אז אל תהיו פראיירים.

דבר אחרון, אני לא מתכוונת לענות כאן לכל מיני תגובות תוקפניות, אז תחסכו את האנרגיה שלכם.

גברת ע ע, שלום

קראתי את דברייך בעיון יותר מפעם אחת. בפעם הראשונה שמתי לב לתוכן: יש אזהרה, יש טענה שאינך מקשקשת(בניגוד לאחרים, כמובן),יש רצינות-עובדת בגוף גדול,יש ידע מוסמך מיד שלישית,יש תקיפת האחר, איזכור הפראייר הבלתי נמנע, ולבסוף, כמובן,לאחר שתקפת-בקשה שלא יתקפו אותך חזרה, לגיטימי.

מה שכתבת זה כל כך ישראלי, כל כך שורשי ומיצג, כל כך פולני?

אז קראתי שוב, והפעם בכל רם, ושמתי לב למיבטא-אין ספק, זה כתוב במיבטא פולני.הדברים החלו לקרום עור וגידים כשקראתי בפעם השלישית-הפעם כבר הצלחתי לראות את דמות הכותבת. איזה הפתעה,זו את-גברת סליבנסקי, אמא של ויטק-החובש בצבא הגנה לישראל. את בטח זוכרת אותי, אני פנדוב מקומת הקרקע.חבר של בנצי שאמא שלו גידלה קרפיונים באמבטיה. הבן שלך,לפני שנהיה חובש חשוב,היה לוקח אותנו בטרנטה לגלידה מונטנה. זוכרת?

הוא גם סיפר לנו על אימרה של חבר שלו, הנרי פורד מגבעתיים,הפורד הזה טען שהוא מרים את הכובע בכל פעם שהוא רואה אלפא רומאו, אבל מה הוא מבין? הוא לא עובד בחברת השכרה גדולה. אגב, אם פורד היה יודע איך מכוניות מטופלות בחלק מחברות הליסינג בישראל(לא אויס, כמובן) ועדיין הן נוסעות, הוא לא היה מרים את הכובע , הוא היה אוכל את הכובע.

למרות זאת, את מתפרצת לדלת פתוחה: לא רק שאיני מעודד לאלפא, אפילו מדגמים מוקטנים של אלפא ופיאט, אני מנסה להיפטר בקישור הזהhttp://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=419934 מאחר ובעיית האמינות היא כה קשה, שהיא מחלחלת גם לדגמים. בכל אופן ברשותך אגלה כאן לסקרנים את פרוש שמך ע ע: עמליה עמליה, על שם שתי הסבתות.

שבת שלום לקוראים ובבקשה הגיבו, קצת משעמם לכתוב לעצמי.

נ.ב אני מכור למבחני רכב של מלכת הכביש בחסות אויס, קראתי שם מבחן לאלפא 159. רבים רצו לקנות בעקבותיו, ודאי אינך מתנערת מן המבחן כעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה לא להציק לעמליה עמליה, היא עושה עבודת קודש בשלמה סיקסט.

אני באותה הדעה לגבי אלפא, למרות שקראתי באיזו שהוא מקום שחל שיפור עצום בדגמים שלהם והאלפא החדשה לא שותה דלק כשהיא כבויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייס, אבל דונט פיד דה טרול.

מוחה בתוקף!!

גיליתי את השירשור הזה שלשום בלילה. עברתי על 10 עמודים ונהניתי.

פנדוב, התחלת במאמר מקיף ועכשיו מצליח להתעלות בתגובות האחרונות.

ישר כוח.

אבל, תנו כבוד למותג אלפא באשר גילו.

אני נוסע באקזוטית אחת. מוחה על עניין האמינות, אבל אם כן, צליל המנוע שווה הכול...:-D

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה למחקר (כמובן שהנתונים יכולים להשתנות ממקרה למקרה אך אני מקווה ש"רוח" המחקר ברורה):

איזה רכב שעמד יותר מ3 שנים בגשם ובשמש, לאחר תאונת שרשרת שהותירה את רישומיה על כל חלק פח רענן (משמע ללא חלודה), עם שברי חלונות, ללא כיסא ולוח שעונים, ללא חלקי מנוע שחסרים, ללא סמלים מקוריים שיד זריזה תלשה אותם, ניתן למכור as is, בכמה אלפים נאים ועדיין להצטער ולהרגיש רגשות חרטה?

(עמליה עמליה, את מוזמנת לענות ראשונה, יש להתרכז היטב התשובה בסוף העמוד).

*הצעת מחקר זו הוצגה במכוון בשרשור זה ולא בשרשור נפרד כאות הוקרה למייסד ה"מוסד האקדמי" של "קארספורום" הלא הוא כבוד הדיקן [פנדוב.

(אם הנושא ימצא ראוי מספיק, יתכן והוא ימצא עצמו בכותרת נפרדת, זאת מבלי לשכוח את "שורשיו").

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמיוחד הישנים.

איזה מזל שקניתי גולף עם תיבה מסוג DSG 7.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...