Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא התרשמות

yitzhaki
שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם ב159 הקול הוא נשי. בחדשה שינו אותו והיא נשמעת יותר אנושית, סליחה, פחות מלאכותית.

לגבי המסרונים, אצלי היא קוראת רק באנגלית, אני מניח שזה זהה בלנצ'יה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שינוי מרענן מול עדר הפוקוס-קורולה-3

תתחדש.

שילוב הצבעים מתאים מאוד לרכב.

האם ה"מרינה" קוראת SMS רק באנגלית?

אכן קוראת רק באנגלית אבל מאחר ורוב התקשורת שלי היא באנגלית לקח לי זמן להבין את זה.

אין ספק שמדובר ברכב מהמם!

זו הגירסא הרגילה או המאובזרת יותר?

מותר לישאול סביב איזה סדר גודל עלה התענוג?

מאיזה רכב עברת ללנצ'יה?

כבר הרבה זמן אני מחכה לראות כאן בפורום התרשמות מהלנצ'יה הזו.

זו הגרסא המאובזרת.

עברתי אליה מסקודה סופרב המפוארת גם כן. למרות שכביכול שני הרכבים מפוארים (ריפודי עור, גימור יוקרתי וכולי) ההרגשה בלנצ'יה הרבה יותר טובה. קשה לשים על זה את האצבע על למה זה אבל ההרגשה היא כאילו יושבים באולם מפואר.

אני עשיתי איתם עסקת טרייד אין, קיבלתי מחיר מחירון על הסקודה ו5000 ש"ח נוספים כהנחה ממחיר הלנצי'ה.

תודה רבה על הסקירה.

אבי שוקל בימים אלה רכישה של דלתה ועזרת לנו מאוד.

אני ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

תצרף לנו תמונות שממש רואים בהן מה קורה בתוך הרכב, אלה שצירפת ממש חשוכות.

אגב, המימדים החיצוניים לא כ"כ קטנים... זו אשליה אופטית.

אצלם בהזדמנות ואעלה תמונות.

לגבי הגודל, היא קצרה יותר מהסופרב או לפחות מרגישה כך מבחינת יכולת תמרון בחניה. בסקודה זה מאוד הפריע לי וזו אחת הסיבות המרכזיות שבגללן קניתי את הלנצ'יה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הגרסא המאובזרת.

עברתי אליה מסקודה סופרב המפוארת גם כן. למרות שכביכול שני הרכבים מפוארים (ריפודי עור, גימור יוקרתי וכולי) ההרגשה בלנצ'יה הרבה יותר טובה. קשה לשים על זה את האצבע על למה זה אבל ההרגשה היא כאילו יושבים באולם מפואר.

אני עשיתי איתם עסקת טרייד אין, קיבלתי מחיר מחירון על הסקודה ו5000 ש"ח נוספים כהנחה ממחיר הלנצי'ה.

מחירון על הסקודה והנחה נוספת נשמעים מעולה. מעודד לשמוע על טרייד אין בתנאים כאלה.

תתחדש ותהנה.

seat leon 1.8 tsi DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא אכן קצרה מהסופרב בכ- 30 ס"מ.

קיבלת דיל טוב - גם מחירון על רכב שלא פשוט לקבל עליו מחירון, וגם הנחה.

זה בעיקר מעיד על המחיר המופרז של הרכב הזה, אבל לאור המצב המורכב יחסית של היבואן עם סיום ייצור ה- 159, אני מניח שיהיו באמת הנחות נדיבות גם בעתיד קרוב.

יאללה תמונות פנים :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב , תתחדש וסע בזהירות :)

דבר שני , מבחינה עיצובית כן .. (כמובן הטעם האישי הנרכש שלי) זה האוטו בין המכוערים שראיתי .

לא יודע איך אנשים יכולים להתחבר למראה העיצובי הזה , מעין קומבינציה של בואינג עם צוללת על גלגלים שנפלה על חדרת העריכה באיזה סרט אימה דל תקציב .

אבל כל עוד אתה מרוצה - הכי חשוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנצ'יה דלתא החדשה, כמו הג'ולייטה של אלפא, סובלות מעיצוב יתר וגיבוב מיותר של פרטי עיצוב רבים.

לגבי הנדיבות של סמל"ת - לולא בוצע הטרייד אין, המכונית הזו היתה הופכת לאספנות עוד בטרם נימכרה..

לא פשוט למכור מכונית בסכום כזה, ועוד לא מוכרת בעליל, וזה המחיר אותו היו צריכים לשלם בעד ביצוע העיסקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב , תתחדש וסע בזהירות :)

דבר שני , מבחינה עיצובית כן .. (כמובן הטעם האישי הנרכש שלי) זה האוטו בין המכוערים שראיתי .

לא יודע איך אנשים יכולים להתחבר למראה העיצובי הזה , מעין קומבינציה של בואינג עם צוללת על גלגלים שנפלה על חדרת העריכה באיזה סרט אימה דל תקציב .

אבל כל עוד אתה מרוצה - הכי חשוב :)

אכן ענין של טעם. אני סבור שהאוטו מרהיב, מאוד מיוחד, אלגנטי ומרשים, אבל אפשר להבין גם את מי שחושב אחרת שהרי הוא בהחלט חריג עיצובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהעיצוב שלה מוזר. מתחברים אליו או שלא.

אישית אני מאוד אוהב אותו.

מה פירוש הדבר מתחברים אליו או שלא ? מי שלא מתחבר לרכב איטלקי :

או שרוב האנשים נידבקו/ התרגלו לעיצוב של מזדה 3 ומיצובישי לנסר לא יכולים לצאת מיזה וזקוקים לפסיכיאטר.

או שרוב האנשים נידבקו / התרגלו לאפקט " העדר" שכל מה שמעניין אותו זה השוק והמחירון של יצחק לוי .

- אין רכב יותר יפה מרכב איטלקי , ומי שחושב אחרת סובל משני הסיבות שצויינו מעלה או שאינו מבין בעיצוב מאומה.

- השאלה , כמה בן אדם אוהב את עצמו ורוצה בבוקר לנהוג בלנציה / אלפא כשהוא יודע בוודאות שמכוניות אלו לא

מחזיקות מחירון גבוהה כמו היפניות המגעילות שכבר ממש ממש נימאס לראות אותם .

- אני מקווה שהלנציות החדשות יהיו אמינות כמו האלפות , ובזה ניגמר הסיפור .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...