Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא התרשמות

yitzhaki
שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בסדר, גם אני חושב שהיא מציעה הרבה ביחס למחיר, בעיקר הרבה מנוע. אבל אני לא חושב שהיא מציעה מה שמציע רכב שעולה כפול. ומותר שתהיינה דעות שונות. לטעמי, אגב, האינסיגניה עדיפה. זה הכל עניין של טעמים. לא התחברתי לרכב.

עריכה: ובאנמי אני לא מתכוון לצליל המנוע, אף שזה נכון, כי ברור שהיא לא ברת השוואה ל- GTI כרכב. זה התייחס יותר לתגובה של ניב, שמורגל ברכבי ספורט.

בתור רכב ספורטיבי ממש לא... הגה לא מתקשר, TURN IN חלש מאוד, רכה מדי.

בתור רכב מנהלים בלי יומרות ספורטיביות יופי של רכב

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב מקורי מאוד, מסובבת מבטים ברמזור. תמיד היה לי איזה שאיפה שיהיה לי לנצ'יה אחת בחיים. אולי יום אחד זה יקרה..

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אל תהרגו אותי, אז היא לא ברמה העיצובית של s class. התכוונתי שבחרטום המפוסל והמאוד אלגנטי יש משהו מיוחד שאין באף רכב. אם תרצו, בשפה עיצובית פילוסופית קצת יותר - בעוד רוב היצרנים היום מתמקדים בהנכחת אגרסיביות בעיצובים שלהם, הלנצ׳יה מציעה פרשנות מעודנת ו(שוב) אלגנטית יותר. לא ספורטיביות, לא אגרסיביות, ולא הרמוניה. אלגנטיות איטלקית יוקרתית. אם נניח שבמו ומרצדס מזכירות דוגמניות גרמניות בעלות פרופורציות וצבעים נכונים, היגואר את קייט מידלטון עם המחלצות, ואלפא רומיאו את מוניקה בלוצ׳י - אז הלנצ׳יה מזכירה איזו בלונדה איטלקית חיננית עם חליפה וצעיף מצועצעים וקימורים נדיבים.

לדעתי מדובר באחד הרכבים המכוערים ביותר שנמכרים כיום בישראל. בענין הזה יש לו תחרות קשה עם האפסילון, שהוא בכלל נראה זוועת עולם עם פורפורציות חסרות פורפורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה עושה עוול לדלתא. לכשעצמה היא לא נראית רע בכלל (אפילו די טוב). האפסילון פשוט זוועהץ

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה עושה עוול לדלתא. לכשעצמה היא לא נראית רע בכלל (אפילו די טוב). האפסילון פשוט זוועהץ[/qu

האפסילון בהחלט זוועה מוטורית

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ברכב אך יצא לי לשבת ולהרגיש אותו בסוכנות.

אני יכול להתיחס לעניין האיכות שלא היתה מספיקה לרכב במחיר כזה, הפלסטיק במרכז מזכיר רכבים זולים בהרבה.

חשבתי להחליף לאחת כזו אך ירידת ערך וחוסר ביקוש במדינה שסוגדת לאגדות יפניות מרתיע אותי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי עידן,אשמח לדעת מה ההבדלים בין הדגם היקר יותר לזול יותר ומה ההבדלים בין השנים השונות באותו תת דגם. למשל, למדתי בתחילת השרשור על מעבר לציפוי דשבורד מעור ב2012, לא ברור אם רק בדגם היקר. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינויים ב2012 מול 2011:

דגם גולד ("הזול")

1. דש בורד מעור כסטנדרט

2. גריל קדמי אגריסיבי יותר מעוצב לרוחב ולא לאורך

הבדלים בין דגם פלטינום לגולד:

1. גג זכוכית כפול (פנורמי) הנפתח בחלקו הקדמי במלואו

2. ריפוד עור מלא במקום עור משולב אלקנטרה

3. גימור עור מסביב לכל הקונסולה ולא רק על הדש בורד

4. מסך מקורי + חיישני רוורס מקוריים + דיבורית מקורית וכניסת USB בגימור בצבע שחור ולא כסוף

5. גאנט' בצביעה מיוחדת בשני צבעים

6. מסגרת גג+ קורות בצבע שחור- צביעת B-COLOR

7. יחידת תאורה נפרדת ליושבים מאחור

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...