Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא התרשמות

yitzhaki
שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה פירוש הדבר מתחברים אליו או שלא ? מי שלא מתחבר לרכב איטלקי :

או שרוב האנשים נידבקו/ התרגלו לעיצוב של מזדה 3 ומיצובישי לנסר לא יכולים לצאת מיזה וזקוקים לפסיכיאטר.

או שרוב האנשים נידבקו / התרגלו לאפקט " העדר" שכל מה שמעניין אותו זה השוק והמחירון של יצחק לוי .

- אין רכב יותר יפה מרכב איטלקי , ומי שחושב אחרת סובל משני הסיבות שצויינו מעלה או שאינו מבין בעיצוב מאומה.

- השאלה , כמה בן אדם אוהב את עצמו ורוצה בבוקר לנהוג בלנציה / אלפא כשהוא יודע בוודאות שמכוניות אלו לא

מחזיקות מחירון גבוהה כמו היפניות המגעילות שכבר ממש ממש נימאס לראות אותם .

- אני מקווה שהלנציות החדשות יהיו אמינות כמו האלפות , ובזה ניגמר הסיפור .

אתה מתחבר לעיצוב של פיאט רגאטה? אלפא 90? אלפא 6? פרארי מונדיאל? פיאט מולטיפלה (שאני דווקא התרגלתי אליו, אבל בכל זאת)?

האם זה שאני חושב שאלפא 90 או פרארי מונדיאל מכוערות מגדיר אותי כמו שכתבת לעיל? ואני לא חושב שאפשר להאשים אותי בחוסר אהבה לתוצרת איטליה...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתחבר לעיצוב של פיאט רגאטה? אלפא 90? אלפא 6? פרארי מונדיאל? פיאט מולטיפלה (שאני דווקא התרגלתי אליו, אבל בכל זאת)?

האם זה שאני חושב שאלפא 90 או פרארי מונדיאל מכוערות מגדיר אותי כמו שכתבת לעיל? ואני לא חושב שאפשר להאשים אותי בחוסר אהבה לתוצרת איטליה...

התכוונתי ברוב המקרים , ובמיוחד על החדשות .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
לקול הנשי הזה אני קורא מרינה.

שמע, היא איטלקיה אז כנראה שקוראים לה קרלוטה :)

לבעל הרכב, תתחדש! רכב מדהים בעל עיצוב מדהים.

הלנצ'יה דלתא החדשה, כמו הג'ולייטה של אלפא, סובלות מעיצוב יתר וגיבוב מיותר של פרטי עיצוב רבים.

לגבי הנדיבות של סמל"ת - לולא בוצע הטרייד אין, המכונית הזו היתה הופכת לאספנות עוד בטרם נימכרה..

לא פשוט למכור מכונית בסכום כזה, ועוד לא מוכרת בעליל, וזה המחיר אותו היו צריכים לשלם בעד ביצוע העיסקה.

מעבר לעובדה שעיצוב הוא עניין של טעם, דווקא הג'ולייטה והדלתא יותר הרמוניות מאשר המיטו לדוגמא.

למזלנו הן לא נראות כמו גולף.

נ.ב. את הטענה של גיבוב מיותר של פרטי עיצוב רבים ניתן לייחס דווקא לפוקוס החדשה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ללא ספק רכב מיוחד מאוד וייחודי. אין הרבה כאלה על הכביש ועוד לא יצא לי ליראות אותה במציאות. ללא ספק מכונית מאוד מרשימה ואלגנטית.

אני לרוב אוהב עיצוב של רכבים איטלקיים, אבל במקרה הזה אני לא מצליח להתחבר (אולי כי לא ראיתי אותה על הכביש). מפריעות לי פרופורציות של הרכב, חרטום ארוך אחרי הסרן הקדמי ומרחק קצר מאוד של הסרן האחורי מקצה הרכב. זה בולט כי יש לה בסיס גלגלים ארוך של 2.7 מטר, כמו לפסאט. אולי אני עדיין לא רגיל למרכב כזה שהוא שונה ומיוחד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי יומיים עם הדלתא:

מסקנות:

נוחה מאוד.

מיתלים מעולים

מרווחת מאוד

כולם מסתכלים עליך

מפוארת ומיוחדת

מנוע מטוס

לסיכום אחלה רכב שבעולם נראה כמי שעולה פי 2 ממחירו

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מתלבט בענין רכישת רכב חדש, בין השאר לנצ'יה דלתא. אשמח לדעתך על הרכב עד כה. בעיקר בנושא אמינות.

תודה.

אני ממליץ לפתוח שרשור בעניין בפורום ייעוץ.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נסחפת בכלל :-)

כי הוא העיז לכתוב את זה על רכב שאינו מתוצרת VAG?

על מה ממה שהוא רשם אתה חולק ולמה? פרט, הסבר, הדגם ונמק! :)

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי תחושת הנסיעה אנמית, כי הרכב ממש לא נראה ו/או מרגיש כמו רכב של 340א ש"ח, בוודאי שלא מבפנים, כי המושבים לא מוצלחים לטעמי, וכו'. מה שכן, הרכב זריז. וזה בכלל בכלל לא קשור ליצרן. גם הגולף, לצורך העניין, או הפאסאט, לא מרגישות ולא נראות כמו A6. או 5. או E. אפילו לא כמו A4 או IS או 3. (C לא נחשבת בהיבטים האלה לטעמי האישי). גם העיצוב החיצוני הוא עניין אישי - לטעמי הוא בולבוסי. לצורך העניין (2), ה- 159 בחלק מדגמיה הרבה יותר מתאימה לתיאור המאהיל (מלשון האלהה).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לוויכוח הענקים (למרות שאני סבור שהאלגנטיות המיוחדת של הרכב מרשימה מבחינה מסויימת אפילו יותר מ-s class ומתחרותיה). עדיין, האם יש מי שסבור שבמחיר הזה (170 + בפועל) לרכב מנהלים יש אופציות יותר טובות? כמובן, לא מבחינת סחירות, אמינות, ואפילו לא מראה למאותגרי הטעם. רכב שיכול להיות מרווח מאוד (ע״י הזזת המושב), מהיר מאוד מאוד ביחס לסגמנט (יותר ממונדאו החזקה), אוטומטי לשם שינוי, מגיע כבר בגירסתו הבסיסית עם איבזור עשיר במיוחד (יותר מהמתחרות). עיצוב פנים מקורי ויוקרתי מאוד. אז נכון, כשמזיזים את המושב, הבגאז׳ קטן ביחס לגודלו. זה החסרון היחיד שמצאתי. אולי נעלם ממני משהו?

ולא, אני לא סוכן של סמל״ת. תתפלאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא מוכן לקבל תשובה ש״הנסיעה בה אנמית״ או ש״הצליל לא משכר״. הלו, חברים, צאו מהקונכייה. זה לא מה שחשוב לרוב האנשים, ובטח לא לרוכשים הפוטנציאליים. לא לכל רכב אמת המידה היא גולף gti :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני מתלבט בענין רכישת רכב חדש, בין השאר לנצ'יה דלתא. אשמח לדעתך על הרכב עד כה. בעיקר בנושא אמינות.

תודה.

אבא שלי קנה כזו לא מזמן אחרי שנדלק על הקו העיצובי של לנצ'יה בעקבות האפסילון שלי. קשה לאמר משהו על האמינות כי הרכב חדש לחלוטין ולא היו שום בעיות בינתיים. לגבי כל היתר, אבי מאוד מרוצה וטוען שזה הרכב הטוב ביותר שהיה לו. זה בא מאדם שככל שאני זוכר אחורה תמיד היתה לו מכונית גרמנית מפוארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, גם אני חושב שהיא מציעה הרבה ביחס למחיר, בעיקר הרבה מנוע. אבל אני לא חושב שהיא מציעה מה שמציע רכב שעולה כפול. ומותר שתהיינה דעות שונות. לטעמי, אגב, האינסיגניה עדיפה. זה הכל עניין של טעמים. לא התחברתי לרכב.

עריכה: ובאנמי אני לא מתכוון לצליל המנוע, אף שזה נכון, כי ברור שהיא לא ברת השוואה ל- GTI כרכב. זה התייחס יותר לתגובה של ניב, שמורגל ברכבי ספורט.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...