Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות חודשים ינואר - מרץ 2012, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 446
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן כן היא קצת שרופה מאחורה כנראה קצר :oops:

חן ספר קצת על הרכב.

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קצת פרטים על הרכב הצהוב(לא הספציפי, על הדגם)?

אינוצ'נטי מיני.

חברה איטלקית יחסית קטנה, שיצרה דגמים שונים של יצרנים אחרים (בהתחלה של אוסטין, ויותר מאוחר של פיאט) ברישיון.

הדגם הזה הוא בעצם מיני מיינר, עם עיצוב שונה לחלוטין של ברטונה. לדגם הרגיל היה מנוע 1.0 של מיני, ולדגם הספורטיבי DE-TOMASO היה מנוע 1275.

בשנת 1982 הוחלפו המנועים למנועים של דייהטסו, הדגם הרגיל קיבל מנוע 1.0 3 צילינדרים של שרייד, ודגם דה טומסו קיבל מנוע 1.0 של שרייד טורבו.

היה יבוא לארץ בשנים 1982-1984, ב 1982 עדיין הגיעו מכוניות עם מנועי מיני, 83-84 - דייהטסו.

הן נמכרו בכמויות לא גדולות, ונעלמו יחסית מהר מהכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבאר שבע, 3 כלים מעניינים לא רחוק אחד מהשני:

במוסך הראשון:

רנו פיוגו ( Fuego ) קופה אפורה, שנת 82 במצב דיי טוב, בעל הרכב אומר ש- "הוא לא מוכר, ומחפש חלקים לרכב"- קשה לי להאמין לזה, שווה לקפוץ ולדבר איתו.

במוסך השני:

1. סוסיתא טנדר לבנה, במצב בינוני, עם שתי שורות של כיסאות לאורך וגם גגון.

2. ג'יפ קרייזלר סי ג'יי, 5 ספרות, במצב בינוני מינוס, שנשארה ממנו שלדה והפח מסביב, ללא מנוע, גלגלים ושאר החלקים.

שני הרכבים עם לוחיות הזיהוי הישנות עם המספרים המרובעים, ז"א לא עברו טסט משנת 1990 אם אני לא טועה.

שאלתי את בעל הרכבים אם הוא מעוניין למכור, אז הוא אמר לי: "שלח לכאן את האנשים, ונדבר על מחיר".

לצערי אין לי תמונות עקב בעיית העברה למחשב.

מיקומי הרכבים ישלחו בפרטי. :arrow:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, אתה צודק!

אשמח על מידע נוסף לגבי הרכב (לא הספציפי, בכללי).

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מודעה ביד 2 של רכב או יותר נכון מה שנשאר ממנו שאני לא מזהה מישהו מזהה??

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=20&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=2500&untilPrice=2500&Info=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מודעה ביד 2 של רכב או יותר נכון מה שנשאר ממנו שאני לא מזהה מישהו מזהה??

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=20&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=2500&untilPrice=2500&Info=

כנראה שגם בעל הרכב לא מזהה......

זה גוגומוביל

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Goggomobil-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים לגבי אינטרנשיונל סקאוט:

יוצר בין 1960-1980 בארה"ב.

יוצר בתצורות:סגור 2דלתות ,טנדר וגג ברזנט עם דלתות פריקות.

מגוון המנועים היה:3.2 -4צלינדר,3.8 -6צלינדר,5ליטר-V8 בדגמים הראשונים היה מנוע 2.5 4צלינדר

ואילו רחמנא ליצלן מנוע דיזל מתוצרת יפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים לגבי אינטרנשיונל סקאוט:

יוצר בין 1960-1980 בארה"ב.

יוצר בתצורות:סגור 2דלתות ,טנדר וגג ברזנט עם דלתות פריקות.

מגוון המנועים היה:3.2 -4צלינדר,3.8 -6צלינדר,5ליטר-V8 בדגמים הראשונים היה מנוע 2.5 4צלינדר

ואילו רחמנא ליצלן מנוע דיזל מתוצרת יפן.

מדוע רחמנא ליצלן מנוע דיזל מתוצרת יפן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...