Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת שעון עד אלף ש"ח

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה איתם שלא משנה כמה טוב הם נראים, כמה הם איכותיים ואמינים, אני תמיד אראה את הכיתוב "קסיו" ואחשוב על ג'י שוק. :/

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה של קסיו באמת הייתה נראית לי מעניינת ובחנתי אותה כאופציה עוד לפני שפניתי לפורום.

אבל כמו שציינו פה שאר החברים, גם לי יש איזה בעיה עם הכיתוב של קסיו, הידיעה שהם מוכרים שעונים ב-50 שקל, והשעון מחשבון שעולה כשנזכרים בשעוני קסיו הותיקים, גורמים באמת לתחושת חלחלה.

בכל מקרה, אחרי מסע ארוך, שכלל שבועיים של מחקר באינטרנט, שאילת חברים, ובחינת כמה מוצגים. קניתי שעון חדש.

בסוף החלטתי ללכת על שעון של פרינס, למרות שהוא אולי מורכב בארץ, אני בטוח שהוא יראה לי את השעה הנכונה בשנים הקרובות.

למתעניינים:

השעון שקניתי הוא מדגם CHRONOMARINE - PROTECTOR 3

זאת התמונה של השעון:

59857133.jpg

כמובן שבמציאות הוא נראה קצת יותר מרשים.

השעון עמיד במים עד 300 מטר.

ציפוי זהב 3 מיקרון

זכוכית קריסטל ספיר.

תאריכון

סטופר עד 60 דקות.

אחריות לשנתיים על המנגנון ושנה על הציפוי.

אני חייב לציין שאני אדם שבוחן את הפרטים הכי קטנים, והשעון ממש מראה סממנים של תכנון קפדני, ובניה איכותית.

השעון עצמו עלה בחנות 990 (בנחה של 50% לעומת המחיר על התוית) והוספתי עוד 210 שקלים עבור רצועת מתכת בצבעים תואמים.

סה"כ 1200 שקלים עבור השעון ו-2 רצועות.

אני אישית מאוד מרוצה מהעסקה. זה מזכיר לי את העובדה שקניתי גלאקסי כשכולם מסביבי ניסו לשכנע אותי שאייפון עדיף.

וגם הפעם הייתי מוכן לוותר על האמינות ה"יפנית" של הסייקוים והסרטינות כדי לקבל יותר באותו הסכום.

בעוד 5 שנים לכל היותר, גם השעון הזה יצטרף אל אוסף השעונים שיש לי בארגז המצעים. אז פחות חשוב לי אם ימשיך לעבוד שם או לא. אבל בחמשת השנים האלה אני אוכל להחליף בין 2 רצועות, אני נהנה משעון שנראה טוב לטעמי, והוא לא יישרט אלא אם אני אחליק באוטובוס ואפול עם השעון בדיוק על טבעת יהלום של אחת הקשישות שם.

תודה רבה לכולכם על העזרה !

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה של קסיו באמת הייתה נראית לי מעניינת ובחנתי אותה כאופציה עוד לפני שפניתי לפורום.

אבל כמו שציינו פה שאר החברים, גם לי יש איזה בעיה עם הכיתוב של קסיו, הידיעה שהם מוכרים שעונים ב-50 שקל, והשעון מחשבון שעולה כשנזכרים בשעוני קסיו הותיקים, גורמים באמת לתחושת חלחלה.

בשביל פרופורציה אני אציין שרצועה של שעון שאצלי כרגע על היד עולה קצת יותר משעון פרינס במחירו המלא, וזה אינו שעון היחיד שיושב אצלי על היד או היקר ביותר. מתוך 12 שעונים שיש לי, 2 שעונים עם לוגו של קסיו. שניהם עלו לי פחות מ50 דולר כל אחד.

ועל שניהם אני אומר בלי להסס שהם הgrand complication של ההאוסף.

אל תזלזלו בקסיו וסייקו. הם קברו את התעשיה השוויצרית החולה של שנות ה70 ובגללם אנחנו רואים את הדברים היפים של היום.

נ.ב. תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה איני מזלזל באף אחת מהחברות הנ"ל.

פשוט העיצובים שלהם לא לטעמי. ובקשר לסייקו - אלה שכן לטעמי מוצעים למכירה במחירים שלא לטעמי.

עברו כמה שעוני קסיו באמתחתי, מבחינת הפעילות הרציפה אף אחד לא איכזב מעולם. מבחינת הנדסת האנוש ובחירת החומרים הייתי מצפה מקסיו ליותר..

בתקופת התיכון היה לי G-shock בצבע כחול שהרצועה שלו התפוררה לי פעמיים.

ומכשסיימתי י"ג קניתי קסיו משולב אנלוגי ודיגיטלי ב230 שקל שהיו בו כל מיני פיצ'רים מגניבים וחסרי שימוש או תועלת (מראה את מצב הירח בלילה, ומחשב את המולד שלו, מראה את מצב הגאות והשפל בים מסויים לפי מיקום גיאוגרפי שמגדירים, מודד טמפרטורה ומציג גרף של השעות האחרונות - בחורף הוא מדד את הטמפ' בתוך המעיל שלי) לשעון הייתה זכוכית מאיכות ממש ירודה, כנראה סוג של פלסטיק כלשהו, וקסיו הגדילו לעשות כשהבליטו אותה מעט מעל מסגרת המתכת במקום ההפך, התוצאה הייתה שכל מפגש מקרי עם מעקה/גדר/ידית גרמו לשריטה בשעון - אחרי שנתיים וחצי שהשעון היה עלי כבר בקושי היה אפשר לראות בו את השעה.

נראה לי שבגלל זה היה חשוב לי כ"כ שבשעון החדש שלי יהיה קריסטל ספיר.

ואני חייב להוסיף שאני בהחלט מסכים עם כל מי שאמר כאן ששעונים של טיסו, סייקו וכו' עדיפים על שעונים של סאב אמבוס ופרינס. ובאמת שאין מה להשוות.

רק פרט קטן שחשוב להכניס למשוואה זה המחיר מול התמורה. ואם השאלה היא אם לקנות שעון של אמבוס ב 3.5K או לקנות שעון של טיסו באותו הסכום אז אין כאן בכלל שאלה - טיסו עדיף בהרבה.

אבל כשמדברים על 1000 שקל, אז זה כבר תקציב עם קאץ', שעונים עם קריסטל ספיר כמעט ולא נמצאים בסכום הזה. במיוחד שלא אצל חברה כמו סייקו, וגם העיצובים הנאים של שעוני החברה שמורים למי שרוכש את השעונים היותר יקרים.

במקרה הזה, המתמודד "הפחות איכותי" הציע לי מפרט שעולה בכל פרמטר על המפרטים של כל חברה אחרת בסכום הזה. מלבד המנגנון - שפחות מפריע לי אם יוצר ביפן (כמו שכתוב על השעון) או בסין או בשוויץ. ואני בטוח שהוא לא נופל באיכותו משל שעוני אופנה של חברות בין לאומיות כגון נאוטיקה/ארמאני/דיזל/ לקוסט שנמכרים בסכומים גבוהים בהרבה, ולדעתי לא איכותיים יותר מהשעונים שהוגדרו כאן כישראלים- סאב, אמבוס ופרינס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אם אתה מרוצה מהרכש החדש זה הכי חשוב.

מעבר לכך, הסייקו שקיבלתי במתנה נסחר בחנויות סביב 1.5K ש"ח, ככה שהוא לא יקר בהרבה ממה שהקצבת לעצמך. עדיין, מדובר בשעון מרשים ויפה, זה אני הדפוק שלא מצליח להתחבר אליו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מתאר, מעבר מהשעון שאתה עונד כיום, לסייקו ב 1.5K. דומה למעבר בין מרצדס שנת 2005 לקורולה חדשה מהחברה.

עריכה: אלעד, התבלבלתי בינך לבין Ahbarony.

אם מה שיש לך על היד גורם לך להרגיש טוב, אל תוריד אותו.

ותמיד נחמד שיש אפשרות לבחור שעון לפי מצב הרוח או להתאים אותו לסגנון הלבוש.

כך שאוסף של שעונים לא יכול להזיק, אלא אם ממש קשה לבחור בניהם.

ועדיין - 1.5K בלי האפשרות להחליף רצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ציין את קסיו וסייקו כמי שחיסלו את התעשיה השויצרית - למיטב זכרוני אלה היו סייקו וסיטיזן. את סייקו הכרתי לראשונה דווקא כיצרן שייצר את המנגנון במצלמת הקוניקה שקיבלתי לבר המצווה, ואכן מדובר ביצרן מצויין. עד כמה שאני זוכר את קאסיו הכרתי תחילה כיצרן מחשבוני כיס (סדרת ה-FX-82 לדורותיה, ולי יש במגירה FX-68 שקניתי ב-1977 והיה אז פאר המזעור), והיא הצטרפה לחגיגת השעונים יותר מאוחר, מה שלא מפחית מאיכות מוצריה.

לגבי המותגים ה"ישראליים" - יש כל מיני יבואני שעונים בעלי מותגי מדבקה - בדומה למוצרי חשמל. אני מניח שהנסיך מיובא מסין או אחת משכנותיה וממותג על ידי היבואן הישראלי.

מכל מקום - שעון הוא פריט אופנה ועניין של טעם ושימושיות. אישית אני אוהב שעונים הרבה יותר דקים ועדינים, אבל מסיבות של שימושיות מתפשר על פולאר שאינו גס מידי, ומשמש אותי בחדר הכושר, וגם משך שאר שעות היום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...