Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני התחלת פרוייקט- RSI טורבו

colchao
שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי קליאו RSI ועלה בראשי רעיון לשים לה טורבו בדגישה נמוכה, לא משהו רציני אבל שיהיה כוח בטורים הנמוכים.

התכנון הוא רק להוסיף טורבו בלי אינטרקולר או להרים ראש (בינתיים... ).

לאחר התייעצות קלה נאמר לי שהבעיה הגדולה בפרוייקט תהיה הניהול מנוע. אני חשבתי שצ'יפ יעשה את העבודה אך הנושא שנוי במחלוקת...

האם ניתן לפתור את בעיית ניהול המנוע בקלות יחסית אם אני רוצה לשים טורבו STAGE 1?

זה חשוב לי לדעת לפני שאני מתחיל את הפרוייקט כדי לא להתקע באמצע...

תודה מראש,

ערן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ניראה לי ש סטיג'1 יעבוד לך טוב עם ציפ..

אבל מה שבטוח שאינטרקולר תהיה חייב ! האויר שיוצא מיטורבו הוא יותר מ 70 מעלות אתה יודע מה זה עושה למנוע בלי אינטרקולר ?!?! (חוצמזה שזה מוריד כח..)

בגדישה נמוכה בסך הכל צריך תוספק קטנה יחסית של דלק לעומת גדישות שמעלה 6-7 PSI

אתזה אפשר לעשות יפה מאוד עם צי'פ (גם איחור הצתה)

בכל מיקרה בימקום לחפש אנשים בארץ (שאולי יש אחד..) תחפש באינטרנט ותיקרא ותיתעמק בפרוייקטים כאלו לעומק כדי שתוכל לדעת בידיוק מה החלקים הנדרשים

ושאף אחד לא יגיד לך שזה בילתי אפשרי או שיש בעיה שאי אפשר להיתגבר עליה

בהצלחה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי והתעמקתי בפרוייקטים מחו"ל, הבעיה היא שכל הפקוייקטים שמצאתי היו על מנוע דגם 16V או WILLIAMS שהם שונים מאוד מהמנוע שלי.

עוד בעיה היא שבאף פרוייקט שמצאתי לא התקינו דגישה נמוכה. הם עשו שם המון דברים שאני לא חייב לעשות אם אני מעוניין בדגישה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...