Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, ANUTKK כתב:

Cube אינו עובד בהקלטה

זה מראה את משך זמן השיחה אבל לא שומעים כלום

אצלי בפיקסל 4XL עבד מצוין.

רק משיחות מהבלוטות' לא שמעו את הצד השני.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ANUTKKאני לא מכיר את המכשיר שלך, אבל בפיקסל 4XL שהיה לי, עם חייגן של גוגל מן הסתם, הוא עבד כמו שכתבתי.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי נמצא באילת ומתעקש לקנות לי טלפון חדש. אין לי מושג מה קורה בסצינת הסמארטפונים כרגע, הוא החליט שלעצמו הוא קונה Oneplus 9 (שרירותי לחלוטין). יש לי כרגע Xiaomi mi 6 כבר 4~ שנים שעובד אחלה as we speak (חי על עדכונים תדירים של LineageOS), חוץ מהמצלמה שלו שכבר עייפה לעומת מה שיש היום בשוק הוא מספיק לי לגמרי (גם השימוש רגיל לגמרי - וואטסאפ, גלישה וכו').

המלצות? לא אייפון ולא סמסונג, שזה משאיר אותנו עם Xiaomi 11T או אחד מה-Oneplusים (9/8T? נורד? מה ההבדלים בפועל?)

המכשירים שלי עובדים טוב גם בסוף חייהם בגלל שאני מתקין מערכות מקוסטמות אז פחות חשוב לי ש"ישרוד" הרבה זמן out of the box, מעבר לזה ממש קשה לי להתכוונן למה שאני *כן* רוצה כי כאמור אפילו על הMi 6 אין לי תלונות כרגע מלבד המצלמה. בעצם, מקסימום VFM מתאר את מה שאני מחפש די במדוייק.

(עריכה - בהמשך לנקודה הקודמת, חשוב גם שיהיה טלפון יותר "נפוץ" ככה שתהיה לו קהילת מפתחים שאשכרה יהיה אפשר להאריך לו את החיים עם רומים מקוסטמים ושלא אחרי שנתיים העמוד XDA שלו יהיה מת)

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 8T עדיף על פני ה 9/9פרו אם חיי סוללה זה מה שחשוב. מבחינת כל השאר, שיפורים ברגוע, גם בגזרת המצלמות (עם כל הכבוד לחאסלבלאט, השת"פ הוא ברמת הנייר בלבד). סדרת הנורד מסורסת מדי לטעמי. אם וואנפלוס אז 8T.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או מעולה, תודה! אז אבא שלי סגור עם ה-8T. ואולי גם אני. מה לגבי השיומי 11T (מול ה-8T)? מדובר באותו מחיר (כ-1,800 באילת) אבל מכשיר חדש בשנה, איך מחליטים ביניהם? אני יודע שלאבא שלי זה מצויין שה-Oneplus מגיע עם אוקסיג'ן בשביל עדכונים עתידיים (וגם אנדרואיד יחסית נקי ככה שאוכל לעזור לו אם צריך), השיומי לעומת זאת מגיע עם MIUI שאני אישית אעיף מייד ככה שזה לא מהווה שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השואהמי נופל מבחינתי על ממשק ועל תדירות עדכונים פחותה ואיטית משמעותית מאשר ב OP (שגם האטו קצב, אבל כבר החלה בטא סגורה לבעלי סדרת ה 8, מה שאומר שכנראה שעד סוף הרבעון הראשון של 2022 כלל בעלי ה 8/8T יקבלו את אנדרואיד 12, לטוב ולרע). ה 8T הוא בחירה מצויינת, בייחוד בהתחשב במחיר. המכשיר טיל בליסטי וכאמור עם חיי סוללה נפלאים (וטעינה מהירה).
אם אתה photography junkie אז המצלמות לא ממש מספקות את הסחורה, אבל גם לא קטסטרופליות מצד שני ; מבחינה זו הוא ממוקם סביר באמצע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בדיוק מה שחשבתי (לגבי הממשק ותדירות עדכונים). כאמור לי זה פחות רלוונטי כי כנראה בכל מקרה אתקין Lineage נקי שמוריד את התלות בעדכונים של החברה עצמה (פחות או יותר). מבחינת מצלמה צריך שהיא תהיה סבבה, לא משהו מפלצתי, אז נשמע מתאים. אבא שלי ברגעים אלו בסניף KSP רוכש את ה-8T (אם יהיה מלאי)

אז אני חוזר להשוואה בין ה-8T/11T (בשבילי) - אם מורידים מההשוואה את תדירות העדכונים והממשק שכאמור פחות רלוונטיים, איך בוחרים מבין שניהם? אין ל-11T שום יתרון מוחשי (על אף שהוא חדש בשנה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2021 בשעה 22:11, פבל כתב:

זה עכשיו, אחרי שהם התקפלו כי אנשים כמוני סבלו בשבילך!!!!!!!!!

האמת שגם פעם פעם היה אפשר להתקין, אבל בערך חודש לפני שקניתי את הגלקסי הם החליטו ש-Ummmm NOPE. והורידו את כל האפליקציות שלהם מהחנות למכשירים שהם לא פיקסל/נקסוס/אנדרואיד one (ואולי גם 1+).

או, או, או, Hear me out, אני (על גבי ה-Razer Phone2) שימשתי כבטא טסטר כדי שיאשרו למכשירים אחרים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת תם, אני משתמש מתון בטלפון הנייד, שוקל להחליף את הקיים ותוהה עד כמה בעייתי יהיה בטווח של שנתיים שלוש להסתובב עם טלפון שלא מקבל אנדרואיד 11?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Blaz00r כתב:

אז אני חוזר להשוואה בין ה-8T/11T (בשבילי) - אם מורידים מההשוואה את תדירות העדכונים והממשק שכאמור פחות רלוונטיים, איך בוחרים מבין שניהם? אין ל-11T שום יתרון מוחשי (על אף שהוא חדש בשנה)?

עונה לעצמי - מסתבר שלשיומי יש מעבד של MediaTek ול-Oneplus של Snapdragon. מה זה משנה? כי המעבדים של מדיהטק עושים בעיות לקהילת מפתחים (לא משתפים קודי מקור או משהו) והתמיכה של רומים מקוסטמים למעבדים האלו היא קלושה (לעומת Snapdragon שהפוך), שזה בדיוק ההפך ממה שחיפשתי. אז כרגע נוטה ל-8T אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון

*ב-11T Pro דווקא יש מעבד של Snapdragon, אבל משום מה הוא לא נמכר בארץ?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח נמכר

https://www.mi-il.co.il/product/xiaomi-11t-pro-256gb-5g-blue

מה שציינת זו לא הסיבה הראשונה (או השנייה או השלישית) שבגללה אני נמנע ממעבדים של MediaTek, כתבתי מתישהו בעמודים האחרונים את הסיבות האחרות למה כן להימנע.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי, אזל מהמלאי, ובחנויות באילת אפילו לא נכנס למלאי :-) כן ראיתי את השיח מהעמודים הקודמים, מבחינתי חוסר תמיכה ברומים מקוסטמים זה דיל ברייקר, בקיצור, הולך על ה-8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, spidrman כתב:

שאלת תם, אני משתמש מתון בטלפון הנייד, שוקל להחליף את הקיים ותוהה עד כמה בעייתי יהיה בטווח של שנתיים שלוש להסתובב עם טלפון שלא מקבל אנדרואיד 11?

השאלה לא הכי ברורה, אז השתדלתי...

לפי השמועות, החל מדצמבר יצאו למכשירי סמסונג עדכונים לאנדרואיד 12.

זה רק שמועות, אני לא יודע לגבי מכשירים מיצרנים אחרים.

נשאלות השאלות, מה המכשיר הנוכחי שלך? מה המצב שלו?

אתה חושש שמא האנדרואיד 11 לא יתאים לפונקציות עתידיות שיהיו קיימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...