Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופ גיר עונה 17 (יש תאריך!)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד פרק מעולה. את החלק של הרכבות הכי פחות אהבתי. התוצאות של ה GTR ברינג פשוט מדהימות.

מה גיימס מיי אומר על הרינג?

מה שמעניין זה הזמן של ה GTR על המסלול של טופגיר.

mr bean מצחיק ברמות היסטריות,חייבים להבין אותו בשביל להנות מהפרק הזה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הרג אותי מצחוק עם ההבעות בסוף. משהו מיוחד הבנאדם הזה.

ובכלליות פרק מוצלח- הניסן GTR זו מכונה מטריפה לחלוטין, פרויקט הרכבת היה דבר דבילי ומשעשע עד מאוד (אני כל פרק מחכה לרגע שהם יגידו "how hard can it be?", כל פעם זה מביא למשהו מוצלח אחר), והשלישיה משעשעת כמו תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני מאוד אהבתי את הפרק :)

הם עלו על משהו עם הקטע של הרכבות.

אולי רכבת שמבוססת על רכבים זה לא בדיוק הפיתרון, אבל לעשות למשל רכבת שאליה עולים עם הרכב שלנו ואפשר לשבת ולהירגע? מה רע?

או אולי משהו יותר מעניין, לקחת רכבים חדשים עם מערכות של שמירת נתיב ושמירת מרחק אוטומטיות (מרצדסים, סיטרואנים, לקסוס ואחרים) ולעשות להם נתיב מיוחד וסגור, במקביל לכביש הרגיל.

זה יאפשר לשבת ולקרוא עיתון במשך שעה, כשנוסעים מחיפה לתל אביב למשל, או לאילת.

תוך כמה שנים הרכבים האלו הופכים למאזדה 3 החדשה.

BOB!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסאן הזאת גרמה לי להזיל ריר על המקלדת ,כבר קניתי 2 מקלדות החודש הינעל.......... :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכבר היום בלילה. בכל אופן אני אישית מאוכזב יחסית מהפרקים האחרונים וגם מחלק לא קטן מעונה 16. אני מבין את הצורך (כנראה) בהתפזרות לדברים אחרים שלא ממש קשורים לרכבים נטו כי כנראה אין כרגע יותר מדי דברים חדשים לבדוק או מכוניות מעניינות לדבר עליהן, אבל עדיין, עדיף שיעשו פעם בשבועיים פרק נורמאלי שכולו מכוניות ולא שטויות כמו הרכב.

אני אישית מרגיש שזה ממש בזבוז זמן שלנו כצופים שנועד אך ורק למלא שעה. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גיימס מיי אומר על הרינג?

מה שמעניין זה הזמן של ה GTR על המסלול של טופגיר.

mr bean מצחיק ברמות היסטריות,חייבים להבין אותו בשביל להנות מהפרק הזה

התכוונתי לרינג של טופ גיר. לא שהתוצאה בנורבורגרינג לא מעניינת...

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4641 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...