Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופ גיר עונה 17 (יש תאריך!)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, כבר הרבה זמן אני מחפש כתוביות בעברית לסדרה.

אין כתוביות ואף אחד לא מוכן לתרגם.

הורדה לפרק פורסמה אתמול בתשע ועשרה בערב, תרגום באנגלית מצאתי היום ב 12 בבוקר. אחרי טיפה עריכות שלא לקחו יותר מ 5 דקות הוא היה סביר.

הכתוביות הם בין 850 לאלף פעמים בהם מופיע התרגום (כל פעם שאתם רואה תרגום על המסך), חלקם בעלי שורה אחת, שתי שורות ובבודדים שלושה שורות. ממוצע לשורה הוא 4 מילים.

אם יש כאן אנשים שיש להם את הידע לתרגם, את הזמן ואת הרצון הם מוזמנים להתנדב כאן, התרגום יחולק בהתאם לכמות המתנדבים. יותר מתרגמים = יותר קל למתרגמים = התרגום יצא יותר מהר = הצופים יהנו מתרגום מהיר בעברית = יותר טוב לכולם.

מה אתם מעדיפים

הורדה (אם אני לא ימצא הורדה ברשת אני יעלה בעצמי):

1.איזה גירסה אתם מעדיפים HDTV או 720p

2.מאיזה שרת אתם מעדיפים

במידה ויהיה מספיק ביקוש, אני יעלה לMegavideo עם תרגום בעברית כשיהיה מוכן (למי שיש בעיה עם ה 72 דקות יש דרך לעקוף אותה עם הדפדפן Firefox).

בגלל שהאנגלית שלי לא ברמה גבוהה, אני יתרגם את 100 הפעמים הראשונות (מהתחלת הסידרה) בהם מופיע התרגום.

מחכה לתגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב200 ש"ח לפרק אני אעשה את זה בכיף.

אני מתרגם כבר שנים.\

אל תתרגם שום דבר אם האנגלית שלך לא מושלמת.

כל הבדיחות צריכות לעבור בצורה טובה לעברית.

אם לא, זה לא כיף וזה יכול אפילו לעצבן אנשים כמוני, שגם קוראים וגם שומעים באותו זמן, ותרגום לא תואם פשוט מעצבן אותנו כי אנחנו יודעים שאפשר גם אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ברצינות כבר הרבה זמן לתרגם את הפרק של המסע לבית לחם.. אולי זו הזריקת עידוד שלי.

יש לי נסיון בעבר בתרגום של שר הטבעות באופן פרטי, לי ולקרוביי, כי לא הייתי מרוצה מהתרגום שיצא באותו זמן.

נעשה ניסיון, אתרגם את בית לחם ואם תהיה היענות אולי גם אעשה את העונה הנוכחית.

יוסי, לגבי הקשרים אתה צודק, אבל קיימים מקרים שקשה לתרגם הומור ותרבות בריטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב200 ש"ח לפרק אני אעשה את זה בכיף.

וואלה? אתה דורש יותר ממה שמקבלים המתרגמים של פרקי טופ גיר המשודרים בארץ.

וזה לא שהצעת המחיר שלך יקרה, להפך, זה די זול... :?

בתור אחד שעסק בתחום שנים לפרנסתו המדלדלת,

אין בעיה לתרגם את טופ גיר כך שיהיה מובן ומשעשע,

אבל להצליח לתרגם ב-א-מ-ת את משחקי המילים, מטבעות הלשון

ואת הבדיחות על המקומיים (שרק המקומיים מבינים) - זה דורש כישרון יוצא דופן.

למשל, כל הקטע עם -

Just going outside to Wax the Growler

פשוט בלתי אפשרי.

תרגום בחינם נראה תמיד כמו עבודה בחינם - ח** של עבודה.

עדיף ללמוד אנגלית - גם נחסך הסבל של התרגום החינמי וגם נהנים יותר מהשפה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהסרטון על הלוטוס F1 הפרק היה ממש גרוע ומשמעם. ציפיתי שהם ישתפרו לעומת העונה הקודמת אבל כנראה שזה כבר לא יקרה..

בארץ ישנו גם מגרש של כלים צבאיים אשר יצאו משירות שכל אזרח יכול לקנות? בדומה למה שהראו בסוף הפרק.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין כבר בהתנדבות בדברים כאלו, אלא אם יש מישהו שאחראי באופן פורמאלי ומפקח.

וכן, המחיר שלי הוא זול מאוד כי

1) אין לי בעיה לראות שוב את כל הפרקים (יש לי את כולם במחשב).

2) רמת התרגום שלי באמת יוצאת מן הכלל (זה מה שהלקוחות שלי אומרים).

3) לכל תוכנית אחרת הייתי לוקח כמה אלפים.

4) אני מציע תרגום שמעביר בצורה כמעט מושלמת את הבדיחות ואפילו את הבדיחות שמבוססות על שפה, וכל אחד יכול להבין הרבה יותר מהפרק אם התרגום טוב.

5) עדיין לא מצאתי לזה תרגום אפילו סביר לתוכנית, כי ישנם מעט מאוד אנשים שמבינים גם במכוניות, גם את התרבות הבריטית, גם את ההומור המיוחד (והמשובח) של האידיוטים האלו וגם יש לו את הסבלנות באמת לשבת על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לתרגום בסיסי העיקר להבין, בדיחות ודברים שרק המקומיים מבינים אני לא באמת מצפה שתתרגמו.

אני מתכוון ללמוד אנגלית נורמאלית רק לא בא לי לראות את התוכנית בדיליי של שנתיים..

דרך אגב איך אתה למדת?

אני לא מאמין כבר בהתנדבות בדברים כאלו, אלא אם יש מישהו שאחראי באופן פורמאלי ומפקח.

וכן, המחיר שלי הוא זול מאוד כי

1) אין לי בעיה לראות שוב את כל הפרקים (יש לי את כולם במחשב).

2) רמת התרגום שלי באמת יוצאת מן הכלל (זה מה שהלקוחות שלי אומרים).

3) לכל תוכנית אחרת הייתי לוקח כמה אלפים.

4) אני מציע תרגום שמעביר בצורה כמעט מושלמת את הבדיחות ואפילו את הבדיחות שמבוססות על שפה, וכל אחד יכול להבין הרבה יותר מהפרק אם התרגום טוב.

5) עדיין לא מצאתי לזה תרגום אפילו סביר לתוכנית, כי ישנם מעט מאוד אנשים שמבינים גם במכוניות, גם את התרבות הבריטית, גם את ההומור המיוחד (והמשובח) של האידיוטים האלו וגם יש לו את הסבלנות באמת לשבת על זה.

אם הפרק יהיה משודר באיזה שהוא ערוץ המחיר שלך מוצדק, הוא לא ישודר בשום ערוץ בטלוויזיה, הוא ישודר במחשב שלי.

לא מבקשים ממך להשקיע על פיסוק, ניסוח ותרגום ההומור היחודי שלהם ברמה הכי גבוהה. מבקשים תירגום בסיסי, לתרגם את מה שרשום בתרגום באנגלית לעברית בלי לשנות פיסוק,בלי לגעת בטיימינג רק שיהיה אפשר להבין את הפרק לאלה שלא מבינים אנגלית בשפה גבוהה. אם אתה מעוניין לתרום טיפה מעצמך ולעזור לאנשים אתה מוזמן, לא חייבים תמיד לבוא בגישה "בעיה שלו" וללכת ראש בקיר עם החוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאפשר לעשות משהו כזה, וזה יכול להיות די משעשע.

רק שמישהו אחר יעשה את העניין של הזמנים ושאני אתעסק עם התרגום עצמו.

אם מישהו רוצה, שירים את הכפפה.

פרק אחד או שניים אפשר בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...