Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופ גיר עונה 17 (יש תאריך!)

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העונה ה17 של טופ גיר מתחילה עוד קצת יותר משבועיים, ב26 לחודש.

Top Gear Back June 26th For A Six Episode Season

Posted June 7th, 2011 at 23:07 by Viper007Bond in Top Gear

The Applause Store, the company that handles tickets for Top Gear, has posted the filming dates for this summer’s season of Top Gear. Since episodes are filmed the Wednesday before they air, we can therefore deduce that the first episode will air on June 26th. That’s just 19 days away! Five more episodes will then air each Sunday after that, ending on July 31st.

ראו אותם מצלמים באיטליה, גרמניה ועוד כמה מקומות מעניינים.

היו שמועות שהולכים להחליף אחד מהמנחים אבל זה לא נכון (אז אל תתחילו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מקווה לראות העונה מבחן השוואתי גדול על כול המכוניות המיני,מעניין מה יגידו עליהם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד עונה עם 3 וחצי פרקים,נהיו מפונקים חבל על הזמן. בשביל מבחני רכב אמיתיים צריך לראות הילוך חמישי ואני לא סובל אותם.

vr6T gt35/40-sold

a3 1.8T 180-sold

ibiza fr stage 1-sold

540I m-tech 6MT-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהפעם יהיו יותר מבחנים ויותר רכבים ופחות טיולים שלוקחים פרק שלם ועם 3 מכוניות בסך הכל ..

How many of us ever know what it is to become the perfect version of ourselves

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להבין משהו, סליחה על הבורות מראש.

- כמה עונות היו לטופ גיר?

- כל כמה זמן מתחילה עונה חדשה? הרי אני זוכר שרק בחודש דצמבר או קרוב לו החלה עונה חדשה. האם בכל עונה יש מספר מצומצם של פרקים ואז עוברים לעונה הבאה?

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) 17 עונות כולל החדשה שתתחיל אוטוטו.

2) הם מתחילים עונה בכל.....עונה ;). עכשיו הם מתחילים ביוני בגלל הקיץ,והבאה תתחיל לקראת הסתיו-חורף\כריסמס.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי עונות של טופ גיר בשנה אחת וכך גם פיפט' גיר. פיפט' גיר פיצלו פרקים של 40 דקות לשני פרקים של 20. פיפט' זו עדיין תוכנית מאוד משעממת. כמה פעמים אפשר להתחנף לבריטי עשיר ולראות אם הוא מסוגל לעשות דריפט ב-sls או לעזור לו לבחור מכונית פאר וכו. מה גם שטיף נידל לא מה שהיה פעם.

טופ גיר מצויינים לדעתי. הם מדברים אליי בתור חולה הגה ולא בתור צרכן של רכב.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהפעם יהיו יותר מבחנים ויותר רכבים ופחות טיולים שלוקחים פרק שלם ועם 3 מכוניות בסך הכל ..

אני דווקא מעדיף להיפך.

הפרקים האלה יותר מעניינים, הם כמו סרט דוקומנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...