Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה חד פעמית ברכב שלא מבוטח עליי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה לדעת האם כנהג חדש+צעיר מותר לי לנהוג פעם אחת ברכב שמבוטח על אבא

אני ראיתי שהביטוחים הולכים לפי הפרטים של הנהג שנוהג ב"דרך קבע", שזה אומר אני מניח שאם נוהגים רק פעם אחת לא חשוב גיל/ותק/הסטוריה וכו'.

עכשיו אני לא מצליח להבין את זה מחיפושים באינטרנט, מותר לי לנהוג פעם אחת על הרכב ? (יש לו ביטוח חובה ומקיף על אבא שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לבדוק את זה ישירות מול חברת הביטוח שלי. ההימור שלי הוא שאינך מכוסה במידה וחלילה תתרחש תאונה באשמתך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נהג חדש/צעיר לא נכלל בפוליסת ביטוח של הרכב במקרה של תאונה חברת ביטוח תתנער מאחריות (בצדק) וכל ההוצאות הכספיות יפלו עליך ועל משפחתך.

אני חושב שיכולים גם לקבל איזה דו"ח על נהיגה ברכב ללא ביטוח חובה/תואם/תקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית אם אתה נוהג באופן מזדמן ביטוח החובה יכסה אותך אך ביטוח הרכוש לא יכסה אותך. עם זאת - אני מניח שאתה מתגורר עם הוריך ולכן יקשה עליך מאוד להוכיח שאתה נוהג באופן חד פעמי ולא דרך קבע, לכן הטוב ביותר - הסדר את כל הביטוחים (חובה ורכוש) ורק אז צא לדרך.

סע בזהירות ובהצלחה!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...