Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רואה סיבה לחזור ל150, הגעת ל1000? יופי, תרד לאיזור 600-800 כדי לפלש את הלכה, תעלה ל1000, 1500, 2000 ובסוף פוליש (ובפוליש תן רבאק אם אתה עובד ידני, אני ממליץ לקנות מתאם ופד למברגה ולעשות עם זה, עולה 10 שקלים בעלי).
תעבוד בכיוונים מנוגדים כדי להגיע לפני שטח אחידים, אפשר אלכסונים מנוגדים אם הפנס מאד 'רוחבי'. חשוב מאד המון מים, חשוב מאד לשטוף כל הזמן את הפנס.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוב המקרים אין צורך בכלל להתחיל ב150 (גסה מאוד !) התחלה ב800  גם גסה ועד ל3000 נכונה ומספיקה ועובדת בצורה הטובה ביותר לאחר מכן פוליש עדין ואוטם צבע  והפנס מוכן ומבריק כחדש .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאין צורך להגיע ל-150 אבל אם עכשיו ה-150 שהוא עשה לא אחיד ומלא, אז להתחיל שוב מ-800 יכול להשאיר לו שריטות עמוקות של ה-150. לכן אמרתי שעדיף לאפס הכל מהתחלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי את כל התהליך מההתחלה,ללא דילוגים וקיצורי דרך.

נייר שיוף 120,400,600,1000,1200,2000

טיפה ,טיפה יותר טוב מלפני,אבל עדיין, זה ממש לא התוצאה שציפיתי לה

לא משנה,הרמתי ידיים

איזו קריעה זה השיופים האלה 🙂

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לוותר? אני מבין שזה קשה אבל זה אמור להצליח. מאות או אלפי אנשים עושים את זה ומצליחים אין סיבה שלא תצליח. 

אחרי ה-2000 כבר שמת כבר לכה? אולי הלכה הזו לא מתאימה? ממליצים על יכאט וורניש עם טרמפנטין מינרלי 50/50

אתה יכול להגיע לתוצאה כמעט כמו התוצאה של הלכה עם פוליש.. (שאלת מזה פוליש תראה בגוגל) אבל לא הייתי מסיים עם 2000 אלא עם 3000 ו-5000 ואז פוליש..

כשאתה משייף אתה שם מים וסבון? (הרבה)

עריכה אחרונה על ידי userx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, userx כתב:

למה לוותר? אני מבין שזה קשה אבל זה אמור להצליח. מאות או אלפי אנשים עושים את זה ומצליחים אין סיבה שלא תצליח. 

אחרי ה-2000 כבר שמת כבר לכה? אולי הלכה הזו לא מתאימה? ממליצים על יכאט וורניש עם טרמפנטין מינרלי 50/50

אתה יכול להגיע לתוצאה כמעט כמו התוצאה של הלכה עם פוליש.. (שאלת מזה פוליש תראה בגוגל) אבל לא הייתי מסיים עם 2000 אלא עם 3000 ו-5000 ואז פוליש..

כשאתה משייף אתה שם מים וסבון? (הרבה)

קניתי יאכט וורניש יעקוב

כן,סיימתי עם 2000

לא מצאתי מעל 2000

3 חנויות

עריכה אחרונה על ידי HEBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שסיימנו עם כל הליטושים , ושופכים מיים,כבר אמורים להבחין בשינוי "כאילו" זה עם לכה,עד שהמיים מתיבשים,לא ?

כי כשאני סיימתי ללטש עם ה2000 ושפעתי מיים כדי להסיר את השאריות והפנס היה רטוב,לא היה ניראה מבריק

יכול להיות שזה מבפנים לפנס ולכן זה לא צלח ?

עריכה אחרונה על ידי HEBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2021 בשעה 07:35, HEBO כתב:

ברגע שסיימנו עם כל הליטושים , ושופכים מיים,כבר אמורים להבחין בשינוי "כאילו" זה עם לכה,עד שהמיים מתיבשים,לא ?

כי כשאני סיימתי ללטש עם ה2000 ושפעתי מיים כדי להסיר את השאריות והפנס היה רטוב,לא היה ניראה מבריק

יכול להיות שזה מבפנים לפנס ולכן זה לא צלח ?

כן אמור להיות יותר מבריק אבל לא מבריק כמו עם הלכה. 

קשה להאמין שהבעיה בתוך הפנס. 

לגבי נייר מעל 2000 תזמין מעלי אקספרס. יש מצב שכמו שאמרו שאפשר בלי, ולסיים עם פוליש גס ועדין. אני פשוט תמיד ניסיתי עם 3000 אז לא יודע איך זה לעצור ב-2000. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לחדש את הפנסים אבל לא זורם לי העניין של הלקה, מרגיש לי כמו לעבוד על המערכת.

אני רוצה להגיע למצב מבריק בלי זה.

הזמנתי סט ניירות מאלי אקספרס וזה מגיע עד 7000. 

אם אשייף עד 5000 נגיד ולסיום אבצע פוליש ידני עם המשחת פוליש מהערכת חידוש פנסים של סונקס אני צפוי לקבל מראה שקוף ומבריק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, shachar187 כתב:

הגיע הזמן לחדש את הפנסים אבל לא זורם לי העניין של הלקה, מרגיש לי כמו לעבוד על המערכת.

אני רוצה להגיע למצב מבריק בלי זה.

הזמנתי סט ניירות מאלי אקספרס וזה מגיע עד 7000. 

אם אשייף עד 5000 נגיד ולסיום אבצע פוליש ידני עם המשחת פוליש מהערכת חידוש פנסים של סונקס אני צפוי לקבל מראה שקוף ומבריק?

אתה תקבל תוצאה טובה. אבל עם לכה זה יהיה יותר מבריק. אני מניח שגם בפנס מקורי יש סוג של ציפוי, הבעיה שלדעתי עד עכשיו אף אחד לא יודע מה הלכה הכי טובה. 

אומרים שבלי ציפוי אין לפנס הגנה וכנראה שתוך זמן קצר הוא יחזור להיות עכור. מצד שני אולי עם הציפוי שזה ממש מבריק אז אולי זה תופס עוד יותר את קרני השמש ולכן גם חוזר להיות עכור.  

צריך פשוט לנסות כנראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכה כחומר מגן אני אשים.

העניין שלא בא לי פנס חלבי ולהשתמש בלכה כחומר שיבריק אותו.

הזמנתי גם ערכה של m3 שמקבלת אחלה ביקורות.

מה שיגיע קודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...