Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בנסיעה בעיר, הונדה סיוויק הצ'בק 2010

שיקי
שימו לב! השרשור הזה בן 427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב הונדה סיוויק האצ'בק ספורט שנת 2010 .מצד אחד הוא רכב מוצלח מבחינת העוצמה שלו הביצועים וחווית הנהיגה. אך מצד שני שאני נוסע בתוך העיר .יש לי רעש מטורף באוטו כאילו הכל משוחרר. אם משהו יכול לכוון אותי ולעזור לי אני יודה לו מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל בור בכביש על כל פס האטה רק בתוך העיר מחוץ לעיר האוטו שקט

לא מהירות גבוהה איך שאני מתחיל את הנסיעה אני מרגיש שאני נוסע ברכב מסחרי ישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נישמע אולי כבעיה במיתלים, קשה מאוד לדעת מאיפה.

אם יש לך מצלמת נחש אתה יכול להרכיב ולראות ברגע הרעש את התזוזה אבל זה ידרוש ממך הרבה סבלנות וניסוי ותהיה.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותו הרכב בדיוק ואני מבין על מה אתה מדבר. כל בור, כל פס האטה וכל בליטה על הכביש גורמים לרכב לרעוד ולהרעיש. לעומת זאת, בהונדה של קרוב משפחה משנת 2020 הרכב פחות רגיש לאותם מכשולים. יש מצב שזה בגלל שהמתלים ברכב 2010 כבר לא מה שהיו פעם, צריך להחליף תושבות וכולי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבדוק מאיפה מגיעה הבעיה ולא להחליף סתם,עם מצלמת נחש תוכל אולי לראות חופשים.

תנסה לנענע את הרכב שהוא עומד במספר איזורים אולי תצליח לאתר את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מאד מודה לך שאתה עוזר לי לא מובן מאליו אני פה פעם ראשונה 😄 והאמת שאין לי מצלמה כזאת

מה אני צריך להחליף חוץ מהתושבות?

לפני 9 דקות, Cerebral Cortex כתב:

יש לי את אותו הרכב בדיוק ואני מבין על מה אתה מדבר. כל בור, כל פס האטה וכל בליטה על הכביש גורמים לרכב לרעוד ולהרעיש. לעומת זאת, בהונדה של קרוב משפחה משנת 2020 הרכב פחות רגיש לאותם מכשולים. יש מצב שזה בגלל שהמתלים ברכב 2010 כבר לא מה שהיו פעם, צריך להחליף תושבות וכולי.

איזה עוד דברים צריך להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ להחליף דברים, קח איתך מישהו לנהיגה.

תן לו לחפש את הרעש בנסיעה איטית.

יכול להיות שיש רעש מריפודים פנימיים משוחררים, מפלסטיקה שבורה, מחלקים משוחררים מתחת למכסה המנוע או בתא המטען.

תנסו למקד את המיקום של הרעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה 500 שקל? כל מה שרשמת כולל עבודה?

מאיפה לך לדעת שזו הבעיה?

• מצחיק 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...