Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

? מגבר לרכב Kicker KX650.4

Kuturga
שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אח שלו יש לי רוקפורד T600.4 זה מגבר מפציץ נראה לי שזה פי אלף יותר טוב ויותר חזק מהקיקר אני ממליץ בחום

יותר חזק הוא ממש לא, יכול להיות שהוא קצת יותר איכותי.

לפותח השרשור אני לא יודע איך ה-ZX אבל יש לי את ה-KX 650.4 הישן והוא מגבר חזק מאוד, ולגבי האיכות אם אתה שואל אותי לא צריך יותר איכות ממה שהמגבר הזה נותן, ל-KX יש גם מאוורר שעובד כמו רדיאטור זאת אומרת שהוא לא עובד קבוע אלה רק שהמגבר צריך קירור כדי לשמור על טמפרטורה קבוע שהמגבר צריך לעבוד.

בעקרון המגבר הזה בנוי ל-SPL לעוצמות מטורפות אבל האני משתמש איתו ל- SQ והוא מדהים.

אתה מוזמן לקבוע איתי ולשמוע את ה-KX, או להגיע למפגש צפון בנשר שבוע הבא ב- 22.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך שיש לי אותו ולחברים שלי יש מגברים אחרים שרשום עליהם או יותר נכון הם אמורים להיות יותר חזקים כו גברים 1200 ו1800 ווט והם לא נותנים מה שהמגבר הזה נותן אני חברתי עליו שני רמקולים גי בי אל אחרורים מהסדרה מוגבלת 696 6*9 שנותנים 150 אר אם אס וקומפוננט של רוקפורד מיבוא אישי שנותנים 125 אר אם אס והוא כמעט א מתאמץ שחברתי מגבר מחבר שהוא אמור להיות יותר חזק (1800) הוא נכבה מהעומס

הבנתי.

תעשה לי ולרמה של הפורום טובה ואל תגיב יותר על נושאים שאתה לא מבין בהם כלום, בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים נוסף של KX650.4 אני חייב לציין שזה מגבר עוצמתי מאוד ואם זאת נחשב איכותי. במידה ואתה מהדרום ורוצה לשמוע אתה מוזמן ליצור איתי קשר.

Clarion CZ500 | Infinity CS6500 | Kicker KX650.4 | JBL GTO 1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הZX היא סדרה יותר חדשה מהKX

ועד כמה שאני זוכר בKX ישנם מאווררים לקרור הרכיבים הפנימיים ובZX הקרור ללא מאווררים.חוץ מזה אין הבדל משמעותי או בכלל.

אכן - בנוסף לכך בסדרת הZX הוסיפו הגנות של כיבוי והדלקה שקטים - אני את הKX שהיה אצלי הייתי זקוק לשפר באופן ידני והוספתי למגבר מנגנון כיבוי שקט בכדי למנוע בעיה שגרמה לנזק לקרוס 4XS שהשתמשתי בו בזמנו.

מדובר במגברים נהדרים למחירם.

חזקים מאוד! הם חזקים הרבה מעבר למה שהם מוצהרים

מוצהר 125 וואט לערוץ ב4 אוהם מוציא בפועל מעל ה180...

מדובר במגברים שסה"כ לא מוסיפים אחוז עיוות גדול לצליל וגם שולטים יפה מאוד באלמנטים שמורכבים עליהם (הגברתי עליהם אילייט שלושה חלקים של מוראל - יותר מזה?)

אם זאת יש מגברים טובים יותר אולי אפילו טובים יותר בהרבה אבל מידת ההשקעה תהיה בהתאם וההבדל בפועל הוא שמיים וארץ רק אם אתה באמת "אודיופיל" ששם לב לכל פיפס ופופס.

אני מאוד אהבתי אותם בצירוף לאילייט ולא הרגשתי צורך לשדרג את ההגברה - עד ש...

עברתי להרים עליהם HAT (מידבאסים של האבוק) ואז עברתי ללוויתן של ZED... ומצאתי את עצמי בפלנטה אחרת :-D (על אותו הHU )

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לא כל מגבר מתאים לכל סט.

יש לי חבר אם מגברי Genesis stereo 100 והוא מחפש סט מידראנג וכל המידים שהוא בדק עד עכשיו של Hertz,ID,Scanspeak,Rockford,DLS, נשמעים בת שימוש ויש לו ציוד הייאנד יחידת ראש Clarion HX d2, וחוץ מהCDMים

של Morel שהיו לו עד עכשיו ואחד מהם נשרף והוא החליט לשדרג, אבל חוץ מהם שהם נשמעים אצלו פשוט מטורף כל השאר היה זוועה.

מה תגיד על זה ,וזה ציוד היי אנד יש לו כל RCA של 800 ש"ח.

נכון לא הגיוני? אבל זאת המציאות.

אני עברתי הרבה מגברים כמו אודיסון וכו עד שהחלטתי לקנות את הקיקר הזה ולבדוק אותו ממש לא האמנתי לתוצאה רציתי לפני שבדקתי את המגבר הזה לצרוך את הפוקל לזבל, אבל גיליתי שזה רמקול מהטובים ביותר שיש אם ציוד נכון.

לכן לפעמים שאנחנו שומעים סטאפים הרבה יותר פשוטים משלנו והם נשמעים טוב יותר זה כי הציוד הוא ציוד מתאים ונכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לא כל מגבר מתאים לכל סט.

יש לי חבר אם מגברי Genesis stereo 100 והוא מחפש סט מידראנג וכל המידים שהוא בדק עד עכשיו של Hertz,ID,Scanspeak,Rockford,DLS, נשמעים בת שימוש ויש לו ציוד הייאנד יחידת ראש Clarion HX d2, וחוץ מהCDMים

של Morel שהיו לו עד עכשיו ואחד מהם נשרף והוא החליט לשדרג, אבל חוץ מהם שהם נשמעים אצלו פשוט מטורף כל השאר היה זוועה.

מה תגיד על זה ,וזה ציוד היי אנד יש לו כל RCA של 800 ש"ח.

נכון לא הגיוני? אבל זאת המציאות, ותאמין לי שבחור שנים בתחום והוא יודע לכוון פיקס.

אני עברתי הרבה מגברים כמו אודיסון וכו עד שהחלטתי לקנות את הקיקר הזה ולבדוק אותו ממש לא האמנתי לתוצאה רציתי לפני שבדקתי את המגבר הזה לצרוך את הפוקל לזבל, אבל גיליתי שזה רמקול מהטובים ביותר שיש אם ציוד נכון.

לכן לפעמים שאנחנו שומעים סטאפים הרבה יותר פשוטים משלנו והם נשמעים טוב יותר זה כי הציוד הוא ציוד מתאים ונכון.

לפותח השרשור אני מוכן לפרק את המגבר שלי ולהתקין אותו אצלה ותבדוק אם זה הסאונד שאתה מחפש ואם הוא מתאים לך, עזרה יותר מיזה אני לא חושב שאפשר לתת לפני שזורקים כסף לפח.

תגיע למפגש צפון ב-22.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיע למיפגש כי אני מהדרום... הרבה אנשים המליצו לי את הקיקר הוא הכי מתאים לפי הרמס וגם הוא בסכום שלי 1500 ש''ח רק דבר אחד מתריד אותי שאמרו שהוא אוכל הרבה חשמל.. ואני אוהב לישמוע מוזיקה בלי שהאוטו מונע...

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לך ציוד ברמה זה לא ממש משנה קיקר או לא, לא כדאי לשמוע מוזיקה בעוצמה כשהאוטו לא מונע.

ודרך אגב אני מהדרום, יותר נכון שדרות אם יוצא לך להיות באזור אין לי בעיה להשמיע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה גבר... אבל אצלך הקיקר רק על הרמולים ואני רוצה לשים אותו על קומפוננט וסאב 400 רמס אני לא יודע אם הוא יסחוב את זה...

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפני שקניתי את המונו הוא החזיק קומפוננט ו CVR12 בגישור, זה סאב שידוע בנצילות הנמוכה שלו ושהוא זללן, האמת שב 8 אום המגבר הצליח להזיז אותו דיי יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...