Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

? מגבר לרכב Kicker KX650.4

Kuturga
שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפוש...

בעקרון KX סדרת כניסה

ZX סדרת ביניים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח בחשבון שהוא צרכן חשמל לא קטן בכלל..אני מעוניין לדעת באמת איזה רכיבים אתה רוצה להרכיב בשביל לקנות מגבר כזה זללן..

ג'ינו.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הZX היא סדרה יותר חדשה מהKX

ועד כמה שאני זוכר בKX ישנם מאווררים לקרור הרכיבים הפנימיים ובZX הקרור ללא מאווררים.חוץ מזה אין הבדל משמעותי או בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה-CVR שלך בא עם שני סלילים של 4 אום

הייתי הולך על סלסטרה FA475X.

אם ה-CVR שלך בא עם שני סלילים של 2 אום הייתי הולך על הרץ EP4X.

אולי בכלל שווה לך לשקול מגבר 2\4 ערוצים +מונולוק.

כמו למשל לייטנינג אודיו 600.4 +500.1

או JBL1004 +JBL3501

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך שיש לי אותו ולחברים שלי יש מגברים אחרים שרשום עליהם או יותר נכון הם אמורים להיות יותר חזקים כו גברים 1200 ו1800 ווט והם לא נותנים מה שהמגבר הזה נותן אני חברתי עליו שני רמקולים גי בי אל אחרורים מהסדרה מוגבלת 696 6*9 שנותנים 150 אר אם אס וקומפוננט של רוקפורד מיבוא אישי שנותנים 125 אר אם אס והוא כמעט א מתאמץ שחברתי מגבר מחבר שהוא אמור להיות יותר חזק (1800) הוא נכבה מהעומס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...