Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.4MPI במבצע שופרסל 77,777 ש"ח, כדאי?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממש לא יודע להחליט בין 1.4 רגיל ל 1.4 ספורט לבין 1.2TDI

המחירים 77.77 לעומת 85 לעומת 82 בהתאמה.

נראה כי סוכן המכירות לא באמת נותן לי מידע אמיתי לגבי ההבדלים והוא מנסה למכור מה שיש לו. (" אין לי רכב להדגמה אבל תבוא תתן מקדמה שאני אשמור לך רכב") - אבל איזה רכב? על מה ללכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני ממש לא יודע להחליט בין 1.4 רגיל ל 1.4 ספורט לבין 1.2TDI

המחירים 77.77 לעומת 85 לעומת 82 בהתאמה.

נראה כי סוכן המכירות לא באמת נותן לי מידע אמיתי לגבי ההבדלים והוא מנסה למכור מה שיש לו. (" אין לי רכב להדגמה אבל תבוא תתן מקדמה שאני אשמור לך רכב") - אבל איזה רכב? על מה ללכת?

גם אני באותה התלבטות...

הדגם הזול עולה 79 "על הכביש".

הספורט עוולה 86 "על הכביש" ומוסיף ג'נטים 16, גג שמש חשמלי מקורי, גג ומראות צבועות, מושבי ספורט, בקרת אקלים, פנסי ערפל, הגה מעור...

שניהם עם אותו מנוע 1.4 אטמוספרי.

מה להחליט...??!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני באותה ההתלבטות... רק שים לב שמבחינת צריכת דלק, יש יתרון של איזה 5 ק"מ לליטר לטובת ה TSI...

יש דגם ספורט ל 1.4 (לפחות לפי התקנון של המבצע), ודיברתי עם הסוכנות בת"א - זה 1111 ש' לרישוי ועוד 1090 למיגון (או להיפך, לא סגור על זה) - בכל אופן, תוספת של איזה 2000 ש' לכל הדגמים הנ"ל (1.4, 1.4 ספורט, 1.2 TSI). אני רק מקווה שהכרטיס של שופרסל יגיע בזמן :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, המיגון לא ניתן במתנה? או שרק המערכת ניתנת במתנה וההתקנה על חשבון הלקוח?

אולי הסוכן בכלל התכוון לתשלום החודשי לאיתוראן? גם אז, קראתי איפשהו שצ'מפיון מממנים את העלות הזו בשנה הראשונה. בכל מקרה, גם אם זו הכוונה זה עובר את האלפייה רק אחרי 3 שנים...

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג - כתבתי את מה שהוא אמר לי בטלפון... אני הבנתי שהכוונה זה קודנית או משהו בסגנון (אבל ממש לא בטוח, יכול להיות שהבנתי לא נכון). אני אקפוץ לשם היום ונראה מי נגד מי. מרוב התלבטויות וסחבת מהכיוון של לאומי קארד, בסוף אני אקנה את השברולט ספארק... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר בבלאגן:

מנועי MPI:

1.4MPI, רמת גימור אמביאנט, 86 כוחות סוס: 77,777ש"ח

1.4MPI, רמת גימור ספורט, 86 כוחות סוס: 85,000ש"ח

מנועי TSI:

1.2TSI, רמת גימור אמביאנט, 86 כוחות סוס: 82,900ש"ח

1.2TSI, רמת גימור ספורט, 105 כוחות סוס: 93,900ש"ח

1.2TSIּDSG, רמת גימור אמביאנט, 105 כוחות סוס: 95,900ש"ח

1.2TSI DSG, רמת גימור אלגנס, 105 כוחות סוס: 101,900ש"ח

1.2TSI DSG, רמת גימור ספורט, 105 כוחות סוס: 106,900ש"ח

המחירים הנ"ל אחרי הנחת מבצע שופרסל.

אנצל את ההזדמנות להודות לכל המגיבים שוב, ואחזור עם רשמים אחרי נסיעת המבחן.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.2TSI DSG, רמת גימור ספורט, 105 כוחות סוס: 106,900ש"ח

המחיר נדמה לי 107,900

לא לשכוח שניתן להוסיף גג מקורי במחיר של 4000 שקל במקום 6200

חזרתי היום מנסיעת מבחן בדגם הנ"ל, באמת אפשר לומר שהמנועים האלה עולם אחר

גם גימור הספורט והתומכים במושבים העניקו לנוחות כמה מעלות

בכל מקרה למי שהולך על הידניות ללכת לפי התקציב, בכל אחת מהבחירות לא תטעו, בסגמנט מחירים הללו אין מתחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לגבי חלון הגג, שים לב שבקטלוג של סקודה רשום שה1.4MPI מגיע איתו כסטנדרט מהמפעל, במחיר של 85K

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמחכה לכרטיס שופרסל שלו

לוקח שבוע עד להגעה פחות או יותר עם שליח עד הבית.

זה שזה לאומי כארד זה לא משנה. כל לקוחות הבנקים יכולים להרשם.

עד שהכרטיס לא ביד אין לכם אופציה להשתמש בוא(זה ברור)

ולוקח 5 ימים להפעיל אותו...

והכי חשוב

הרכב ירשם רק על שם בעל הכרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ירשם רק על שם בעל הכרטיס.

מה הסימוכין שלך? רשום בתקנון: רכב שיירכש במסגרת המבצע, יירשם על שם מחזיק הכרטיס בלבד, או על שם אחד מבני משפחתו מדרגה ראשונה בלבד (בן / בת זוג, בנים / בנות, הורים, אחים / אחיות).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסימוכין שלך? רשום בתקנון: רכב שיירכש במסגרת המבצע, יירשם על שם מחזיק הכרטיס בלבד, או על שם אחד מבני משפחתו מדרגה ראשונה בלבד (בן / בת זוג, בנים / בנות, הורים, אחים / אחיות).

צודק

טעות שלי

כנראה שלא הבנתי את הסוכן. כי אני שאלתי לגבי חברה שלי האם אפשר יהיה לרשום את הרכב על שמה אם יש לי כרטיס

והסוכן אמר שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מציע לך לחשוב אולי על צבע אחר, מנסיוני זה צבע שתופס אבק והלכלוך נראה בו בצורה בולטת וזה כל הזמן יעסיק אותך ויבאס אותך שהאוטו נראה מלוכלך. יש את התכלת המטאלי זהו לדעתי הצבע הכי יפה לפאביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...