Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.4MPI במבצע שופרסל 77,777 ש"ח, כדאי?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היית מציע לך לחשוב אולי על צבע אחר, מנסיוני זה צבע שתופס אבק והלכלוך נראה בו בצורה בולטת וזה כל הזמן יעסיק אותך ויבאס אותך שהאוטו נראה מלוכלך. יש את התכלת המטאלי זהו לדעתי הצבע הכי יפה לפאביה.

התכלת היה וישאר צבע "זקן", בדיוק כמו הכסוף ושמפניה.

לפביה מחמיאים האדום, השחור, הכחול (Storm), האפור והירוק (Rally) - עם גג לבן :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכסוף והלבן הם בין הצבעים היחידים שלא רואים עליהם את הלכלוך ואת השריטות, בניגוד לצבע השחור והמעצבן בפאביה שלך.

גם אני הזמנתי ומחכה לכרטיס, אין הרבה צבעים במלאי לצערי (דגם הפשוט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי ומחכה לכרטיס, אין הרבה צבעים במלאי לצערי (דגם הפשוט).

אלו צבעים מוצעים בדגם של ה-78 אלף (כאלו שלא דורשים תוספת כסף)?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו צבעים מוצעים בדגם של ה-78 אלף (כאלו שלא דורשים תוספת כסף)?

בעיקרון כל הצבעים, אבל לי חשוב זמן אספקה מהיר (מה שיש במלאי) ולכן אין לי ממש בחירה... אז אני משנה את ההזמנה לספורט (יש שם את הצבע שרציתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי היום... :lol:

כחול כהה מיטלי עם גג ומראות כסופות, פשוט רכב מדהים. בגרסת ה"ספורט" שעולה על הכביש 86 אלף מקבלים רמת איבזור מטורפת שלא מוצאים גם ברכב מנהלים.

עסקה מצוינת לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי היום... :lol:

כחול כהה מיטלי עם גג ומראות כסופות, פשוט רכב מדהים. בגרסת ה"ספורט" שעולה על הכביש 86 אלף מקבלים רמת איבזור מטורפת שלא מוצאים גם ברכב מנהלים.

עסקה מצוינת לדעתי.

עמי, ראית איך זה נראה במציאות?

במידה ולא - כדאי מאוד שתראה. זה די מחריד עם הכחול (ומצויין עם השחור).

תתחדש ותהנה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכה קצת יותר גבוהה מפאביה 1.4MPI אמביאנט ידני, לדעתי רק גודל הצמיג בדגם הספורט משפיע לרעה על הצריכה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, "מר פאביונר" (אחי לימד אותי). גם אני חשבתי שהפאביה זקנה בעיצוב שלה, אבל אחרי שיצא לי לראות ברחוב שלי חונה פאביה חדשה דנדשה, בצבע כמו סגול חציל כהה עם גג לבן הרכב נראה מיוחד ומרשים.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיון כל פוסט ופוסט בטופיק הזה. אני מבין את ההתלהבות שלכם ואולי אצליח להלהיט את בני משפחתי ברכב הנ"ל.

אבל הייתי רוצה לשאות מה השכירות העתידית של פאביה 1.4 ופאביה 1.2 TSI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו היום בסוכנות סקודה.

התענינתי בצריכת הדלק של פאביה 1.2 TSI אוט' הסוכן אמר שהיא עושה 1-13/14 קצת הרבה לרכב עם מנוע 1.2. אלו באמת נתוני הצריכה שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו היום בסוכנות סקודה.

התענינתי בצריכת הדלק של פאביה 1.2 TSI אוט' הסוכן אמר שהיא עושה 1-13/14 קצת הרבה לרכב עם מנוע 1.2. אלו באמת נתוני הצריכה שלה?

חכה ש-ToMeR יענה, יש לו כזאת והוא מודד את צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...