Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.4MPI במבצע שופרסל 77,777 ש"ח, כדאי?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מדבר על הגירסה בעלת ה105 כ"ס אז אני יכול לדווח שאחרי 9000 קילומטר הצריכה הממוצעת לנסיעה משולבת עומדת בערך על 1 ל15, שמעתי על אנשים שמשיגים תוצאות הרבה יותר טובות ואפילו מגיעים בנסיעה בין עירונית לנתונים של 1 ל19.5-20, תלוי באופי הנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשיתי נסיעת מבחן עם הדגם של 1.2 בגימור ספורט ונשארתי עם הלסת פתוחה.

60 קמ"ש בהילוך שני ב1500-2000 סל"ד זו הרגשה שקשה לתאר במילים.

השאלה היא כמה הבדל יהיה בין הדגם בגימור ספורט לעומת הגימור הרגיל (אין מה לעשות, אין תקציב לספורט) . מדובר באותו מנוע של טורבו אבל יש לדגם ספורט יותר כח סוס.

במה העניין יתבטא בנהיגה? תאוצה מהירה יותר? מהירות מקסימלית גבוהה יותר?

האם זה צריך להיות פקטור משמעותי בבחירת הדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יכול לענות, כי יש לי את הדגם הבסיסי עם אותו מנוע בדיוק ועם אותו גיר ההבדל היחיד בין הדגמים הוא האבזור!!!

ברמת גימור ספורט מקבלים מושבי ספורט, חישוקי 16" עם מגנזיום, פנסי ערפל, עוד 2 כריות אוויר - כל זה בתוספת של 10000 ש"ח. ואפשרות להוסיף גג לבן/כסף.

אז אם כמוני פחות אכפת לך החיצוניות של הרכב ויותר הביצועים לך על הדגם הבסיסי אני קניתי בפחות מ - 100,000 ונהנה מכל רגע:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יכול לענות, כי יש לי את הדגם הבסיסי עם אותו מנוע בדיוק ועם אותו גיר ההבדל היחיד בין הדגמים הוא האבזור!!!

ברמת גימור ספורט מקבלים מושבי ספורט, חישוקי 16" עם מגנזיום, פנסי ערפל, עוד 2 כריות אוויר - כל זה בתוספת של 10000 ש"ח. ואפשרות להוסיף גג לבן/כסף.

אז אם כמוני פחות אכפת לך החיצוניות של הרכב ויותר הביצועים לך על הדגם הבסיסי אני קניתי בפחות מ - 100,000 ונהנה מכל רגע:-D

יש לך את הדגם של TSI 1.2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל לא שמתי לב שאתה מדבר על גיר ידני לי יש DSG ובאמת הידני הבסיסי הוא רק 86 כ"ס (ואין לי מושג למה זה?!) ולא 105.

אם אתה רוצה אז ל -ezuf יש כזו ונראה לי שהוא מבסוט ממנה אז תשאל אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי בגרסת ה105כ"ס אבל לדעתי לא אמורים להיות הבדלים שמיים וארץ.

חוץ מאבזור לא נראה לי שיש בכלל (חוץ מהכ"ס כמובן)

וכן אני מבסוט מאוד מהרכב (מהירידת ערך קצת פחות,אבל מה לעשות - קונים בזול > מוכרים בזול)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי בגרסת ה105כ"ס אבל לדעתי לא אמורים להיות הבדלים שמיים וארץ.

חוץ מאבזור לא נראה לי שיש בכלל (חוץ מהכ"ס כמובן)

וכן אני מבסוט מאוד מהרכב (מהירידת ערך קצת פחות,אבל מה לעשות - קונים בזול > מוכרים בזול)

אופיר, אין לי מושג מה המחירון שלך, אבל אצלנו (105 ידנית) ירד כ-5K (ב-7 חודשים), ואין לי בעיה עם זה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS המחירון זה רק המלצה , והוא לא עובד נכון אם הוא אומר להוריד רק 5 אלף שקל על אוטו משומש כבר 7 חודשים , ולמה ? כי בנאדם נורמלי מעדיף לשלם עוד 5K ולקבל אוטו חדש ישר מהחברה עם אחריות כמו שצריך וראש שקט ,ולא אוטו יד שניה שנסע כבר יותר מחצי שנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מחירון הוא רק המלצה - מסכים איתך לגמרי, זאת בדיוק הסיבה שבניגוד לכל הבולשיט ששומעים מאנשים כמוך, אני וחבריי שהחליפו פביות בחדשות - מכרו אותן מעל מחירון.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מבצע משתלם מאוד

לתקציב של 80K זו העיסקה הכי משתלמת בשוק היום, כמובן בהתאם לצרכים שלך: אם אתה צריך רכב עירוני בלבד אז אלטו\I10 מתאים

אם אתה צריך רכב שקצת יוצא מהעיר - הפאביה הכי משתלמת בסכום הזה

לגבי הTSI הידנית מול ה MPI - צריך להוסיף עוד 5,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-TSI יש צמיגים רחבים יותר. זה מה שזכור לי כרגע.

הממ.. רק עכשיו שמתי לב: לגרסאת ה-86 כ"ס של ה-TSI יש בדיוק אותם צמיגים כמו ל-1.4 (165/70 R14) ובשתיהן אין חישוקים קלים. כשכתבתי שה-TSI שוקלת יותר התכוונתי לגרסא הזו (86 כ"ס).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מחירון הוא רק המלצה - מסכים איתך לגמרי, זאת בדיוק הסיבה שבניגוד לכל הבולשיט ששומעים מאנשים כמוך, אני וחבריי שהחליפו פביות בחדשות - מכרו אותן מעל מחירון.

קצת משונה. אם מוכרים פאביה מעל מחירון והמחירון, כפי שהסברת, נטל רק 5K ממחירה של פאביה חדשה יחסית למכוניתך בת שבעת החודשים, ניתן להגיע למסקנה שפאביה היא כמו יין ישן, רק משתבחת עם הזמן וזה יפה אבל כפי שכתבתי בפתיח, מעט משונה.

ו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני הפאביה של אימא שלך הוחזרה ליבואן במסגרת הסדר פשרה כלשהו - וזאת בשל היותה לימונית משהו.

אני טועה או שפיספסתי משהו? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אתה דורש מחירון אם אפשר מעל?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=360848

אני גם לא מאמין שתקבל מחירון, תוריד איזה 3-5K ואולי תצליח למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...