Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה 1.4MPI במבצע שופרסל 77,777 ש"ח, כדאי?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דורקי, לא התכוונתי לאפורה - היא אכן הוחזרה בעסקה מסויימת בשל היותה בעייתית.

כוונתי הייתה לפביות שקדמו לה (צהובה, כחולה) ולעוד כמה רכבים דומים של חברים.

פלוקסטר, ל-1.2TSI הבסיסית (Ambiente עם 86 כ"ס) יש צמיגי 185/60/14.

ל-1.2TSI החזקה (Ambiente DSG עם 105 כ"ס) יש צמיגי 195/55/15.

MONO, מחירון מלא = מחירון משוקלל. מבחינתי.

אין שום לחץ למכור את הרכב - הוא הוצע למכירה בעקבות בעיות רפואיות שהחמירו, והוחלט שלמרות זאת,

הוא ימשיך עימנו עוד מספר חודשים (עד לחגיגות השנה על הכביש), ואז נדון מחדש בסוגייה (DSG, יטי, Whatever).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוראל,גם אצלי ירד כמו שירד אצלך (אלפייה לחודש בערך,אולי קצת פחות,לרכב בן קצת יותר מחצי שנה,שנרכש ב87 ושווה היום (עד המחירון של מרץ) 82.

קצת מעיק אבל חיים עם זה :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תנאי המימון - הם לא מציעים משהו מיוחד

מעבר ל7000 ש"ח ב10 תשלומים ללא ריבית בכ"א שופרסל, יש להם הסכם עם הבנקים להלוואה של פריים מינוס חצי בתמורה לשעבוד הרכב.

תוסיף לזה עוד כ200 ש"ח בעמלות שעבוד ושאר ירקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא ברורה לי ההתעסקות האובססיבית הזו במחירון, אתם מתנהגים כאילו הכסף הושקע בשוק ההון.

רכב זה מוצר צריכה לא השקעה פיננסית :?

במיוחד רכב בשנתו הראשונה על הכביש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא ברורה לי ההתעסקות האובססיבית הזו במחירון, אתם מתנהגים כאילו הכסף הושקע בשוק ההון.

ברוך השם שיש צדיק אחד בסדום.

כי עוד מעט יבואו כל אנשי מאזדה ויגידו האוטו שלי אמין ולא מאבד ערך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ביום שישי בסוכנות בי-ם ושם אמרו לי שאין נסיעת מבחן על הדגם הזה בגלל שמפסיקים לשווק אותו.

ולכן יש עליו מבצע

לגבי צריכת דלק נאמר לי שבפועל בנסיעה עירונית דגם הספורט צורך 1:10

חשבתי לקנות את דגם הספורט ב- 85000 במקום 98000 השאלה היא עד כמה תשפיע הפסקת השיווק על המחירון והסחירות בעתיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק

מה גם שאת הרכב הקודם החזקתי 15 שנה אז ככה שבסוף גם ככה כולם מגיעים ל10000 ש' שווי

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע, ד"א, עדיין לא נגמר. הוארך עד ה 4.3 כנראה בגלל ביקוש (או אי-ביקוש? לכו תדעו)

אני, בנתיים, כבר הזמנתי רכב. בתקווה שההונדה תימכר עד הדד-ליין לפרעון מלא. (סוף מרץ)

יש תקווה:-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם וגם לי החדש בפורום :wink:

שבועות אני קורא על הפאביה 1.2 TSI ובנתיים אני למד שניגמר המיבצע.

אני רוצה לרכוש פאביה חדשה למישפחתי הקטנה שגודלת (תינוק קטן והאישה מאיימת שעוד שנה יש כבר שניים). מכל המידע אני מאוד מתרשם מה מנוע החדש וביצועיו וחסכנותו.

לא מצליח למצוא מידע לגבי:

עלות טיפולים בפאביה (וגם אמינות כללית למרות שהמנוע חדש)

ביקורות באתרים אחרים מדברים על "נהיגה נוקשה" ורעשים מהמנוע - יש לכם מידע נוסף לגבי חסרונות אילו ???

אם באפשרותי להניח על השולחן כ 45K והשאר במימון (גרסאת הAmbiente ב 105 כ"ס נדמה לי סביב ה 99k) האם ניתן יהיה להוריד אותם במחיר?

למה למען השם נותנים רק שנתיים אחריות???

תודה רבהֿ

ג.ג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לענות לגבי רעש ומימון.

אין להם מימון ויש להם רק הסדר עם הבנקים להלוואה של פריים מינוס חצי

לגבי רעש - אני התרשמתי שהמנוע מאוד שקט מנסיעת המבחן. (בדגם של 1.2 TSI ספורט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sagy975, הzמנתי את ה1.4MPI לבסוף.

מה שהכריע את ההחלטה היה המחיר. עזבות'ך מנוע יותר ידידותי או איבזור עדיף או חישוקים יפים ושאר קישקושים. לא מעניין. אין את הכסף להשקיע. נקודה סוף פסוק.

יותר מ78K פשוט לא היה לי. אפילו לא שקל יותר וזאת הסיבה שלקחתי 1.4MPI ולא את המשודרגות.

תכלס? גם בלי החישוקים או הגג הלבן או ה"ווררררררווווווווום" של הטורבו אני אהנה ממנה :-)

goldenjay, קראתי ביקורת השוואתית בנטקאר כמדומני, ציינו שם שה1.2TSI קצת יותר שקט מ1.4MPI אך לא משמעותית.

בעיקר בגלל עבודה בסל"ד נמוך יותר רוב הזמן תודות לטורבו. בסל"ד דומה הם מפיקים את אותה כמות רעש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...