Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שאתה רואה זה דיבורית מסוג בורי

הטלפון הנייד שיסתנכרן איתה זה האייפון שממנו נכתבת עכשיו ההודעה הזאת :)

עכשיו השאלה שאתה צריך באמת לשאול את עצמך זה מה כבר יוסי זומם לגבי המיקום של האייפון...

כן כן

עוד שוס קטן בדרך אליך :)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר מתעניין בתחתים(לפי מילון הפורום זאת לא נחשבת מילה גסה נכון?) האלו, מאיפה אתה מביא אותם:-P

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המילה שאתה מתכוון אליה היא "ישבנים" אם כבר...

ב. גוגל - גוגל תמונות

ואז ערכים כמו ג'ניפר לופז :-D, ג'ניפר טילי (חבל על הזמן!), קים קארדשיאן, ביונסה נוליס ועוד ועוד נשים שופעות ומלאות כל טוב או פשוט לרשום באנגלית

big ass bitch

bigass bitch

big assed bitch

bubble butt

וכל דבר אחר שעולה על רוחך

אבל הגברת מגודלת הישבן האמיתית היא זו שבסופו של דבר תהיה בסמלון שלי בסוף הפרוייקט :-P

מפאת כבוד - אותה אני לא אהרוס עם דגל פולין... :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבנים זה יותר מידי מנומס, לא מתאים לי8)

החיפוש התחיל באופן חוראני

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי אבל בבקשה - זה לא נושא השרשור, מכאן הלאה תמשיך בכוחות עצמך

הסמלונים נועדו רק בכדי ללוות את הפרוייקט ובעצם בכל פעם שיש לי עדכון אני מעדכן סמלון.

מקווה שכבר השבוע יהיו לי עוד עדכונים נוספים אבל רוב העבודות המתוכננות לשבוע הזה הן בעיקר עבודות תשתית - יותר לקראת סוף השבוע אני מאמין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי,

:lol::lol::lol::lol: ברכות על הפרוייקט המדהים !! מאחל לך המון אושר וסיפוק מהמערכת הזו.. :lol::lol::lol::lol:

אני במקומך הייתי מחכה קצת עם התושבת לאייפון. בזמן האחרון אני עובד מאוד צמוד לבחור בשם רייגן מסנטרה-פיוז ואני עוזר להם עם העברית והיישור לימין בגרסא החדשה של התוכנה שתצא כנראה בסוף דצמבר (3.2). והחדשות הן שיש פיתרון מעולה לדיבורית בלוטות'. פשוט עובד ! גם בעברית, מושך את כל ספר הטלפונים שלך למחשב, מחייג, מנתק, מקבל שיחה מזוהה עם תמונה ומה לא בעצם..

אם זה מעניין אותך, רק תעביר כבל ייעודי למיקרופון, אני בטוח שלא תתאכזב. הגרסא שעליה אנחנו עובדים עכשיו מהווה פיתרון הרבה יותר טוב מ RR לדעתי.

אגב, הפיתרון של BLUSOLEIL גם "גונב" אינטרנט מהטלפון הנייד שלך כאילו זה דבר מובן מאליו וזה עובד כל כך חלק שזה ממש משדרג את כל החוויה של ה CARPC. בקרוב אצל כולנו..

אם אפשר להעיר בקטנה, הפרספקס השחור נראה מצויין ומוסיף המון לרכב אבל אני הייתי מעדיף להסתיר את פאנל השליטה מעיניים רעות. חבל למשוך תשומת לב..

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי,

תגיד אתה ליוסי להעביר כבל מיקרופון - מציע לך לברוח מהר כי הוא כבר סגר את כל המעברים ברכב :-P:-P:-P

לא נורא - כבר הכל מייושם ברכב ואני מרוצה מזה כמו שזה וככה אני ממשיך.

אולי ברכב הבא :-D

אשתי אפרופו בדיוק דאגה היום למלא לי שמן מנוע במיכל של הווישרים (לא צוחק!!!) בקורולה 96... לך תדע - אולי בקצב הזה השדרוג של הרכב הזה גם יגיע :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון של עבודה בדרכים

היום עברתי אצל יוסי בכדי לעבור על החיבורים של כל החיווט בחלק הקדמי של הרכב

כמו שאפשר לראות הממיר מתח מ12 ל5 וולט שהולך לתת כוח עזר למפצל USB (שכרגע עבר על ידי בדיקת תקינות) מקובע לגוף הרכב בצורה יפה מאוד.

צילמתי עם האייפון (איכות לא משהו בכלל) את הדיפון של הדלת שתוכלו לראות - לא מדובר ברשת המקורית! - זה פשוט נראה טוב יותר וזה אלגנטי ומינימליסטי עד כמה שרק אפשר להגדיר את המילה מינימליזם - פשוט ויפה.

שלט ההגה כבר מורכב ונבחר מקום לעינית של השלט.

כאשר מה שאתם רואים עכשיו זו תחילת הדרך למיקום של תחנת העגינה של האייפון...

יוסי לקח חתיכת פרספקס שחור, כופף אותה לצורה של המשטח ואז התחיל לשייף... ולשייף ולשייף ולשייף וכל פעם בדיקה על עשירית המילימטר לראות אם מתאים... ושוב... לשייף, לשייף, לשייף - כשיצאתי הוא עדיין לא סיים לשייף :shock:

תהנו מכמה תמונות נוספות על הדרך

וכן - עוד רגע הסמלון גם כן יתחלף :-D (והפעם - בריאנה לאב)

converter.jpg

doorpanel.jpg

faceplate.jpg

whellremote.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי היום בבוקר גילית ששמן + אישה = המיכל של הווישרים :?

אבל זה כבר סיפור אחר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

קפצתי היום לביקור קצרצר ביותר לסדנת ECA אחרי שגילית בווידוי הריגה שהמפצל USB שרכשתי שווה ל...

והבאתי מפצל USB אחר שדרש עבודת התאמה קטנה (שיוף של המחבר)

ראיתי מה מתקדם עם התושבת של הפאוור מייט וזה פשוט מדהים -

נפתחו שם שני חורים לכפתורי רוקר שישלטו על שני חוטי REMOTE - אחד לביט1+מגברים והשני למחשב רכב.

יוסי כבר התאים שם כבל USB - שקע נקבה שמתאים בול!

וקיבע את הפאוור מייט עצמו למקומו.

פשוט עבודה מדהימה...

תסלחו על התמונות הלא איכותיות אבל זה נלקח מהאייפון ומאוד מיהרתי

למי שתהה לגבי איפה ואיך יוסי הולך למקם את האייפון ברכב :-D הנה קצת ניצוצות של התחלה...

וכן - עדכון סמלון, עדיין - בריאנה לאב... :-D

above.jpg

below.jpg

with.jpg

without.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף - וכן ממש בקרוב סמלון נוסף...

אתמול הייתי בECA ופעם נוספת העיניים שלי חגגו מהמראות שציפו לי ברכב לנוכח ההתקדמות של יוסי בעבודות עליו.

הקונסולה המרכזית כבר מורכבת - המסך נראה פשוט מדהים!

הקונסולה העליונה עם הדיבורית (תיכף ארחיב בהסברים עליה) והסמלון של ECA פשוט מטמטם.

החיפוי של ידית ההילוכים והDRC עם החריטה של ECA נראה סוף הדרך.

לוח הפיקוד של המגברים ביחד עם שקע הUSB וביחד עם הפאוור מייט - אין מילים בפי...

ואחרון אבל כל כך חביב - התושבת שיוסי בנה לאייפון - :twisted: אתם לא מבינים... אתם פשוט לא מבינים! צריך לראות כדי להאמין ולהבין.

אבל יש עדיין בעיות - אתמול הרמנו לראשונה את המערכת וראיתי שטעיתי בהגדרות של הערוצים בביט1 ולכן אני חייב לאתחל אותו מחדש.

תוך כדי תהליך האתחול שלא הצליח - איבדתי קשר לביט1 ושם נכון לעכשיו התייאשתי - המשך עליית המערכת יהיה ביום ראשון.

הDRC - התצוגה שלו נהרסה עם השנים כנראה משחיקה של המצבר ברכב הקודם וגם משחיקה של המצבר ברכב הנוכחי ואני אצטרך להחליף את הDRC מתישהו. אבל זה לא יעצור אותי כרגע.

והמסך מגע - אני צריך להתקין את הדרייברים שלו מחדש.

סה"כ נראה שכבר מתקרבים לדבר האחרון ברכב וזה הבניות של הקיק פאנלים וחיישני רוורס.

בכל מקרה - יותר מאוחר היום יועלה סרטון קצר שמראה ומדגים את הפעולה של הדיבורית - תתכונו - זה קטע מפגר :-D

קצת תמונות חברים ובאמת - חכו לערב...

DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0100.jpg

DSC_0102.jpg

DSC_0103.jpg

DSC_0104.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

מתברר שזה לקח לי הרבה פחות זמן להעלות את הסרטון הזה הפעם.

קצת הסברים על הדיבורית (אני קורא לזה די-בורי :-P )

לדיבורית יש שנים מצבים שאותם ניתן לבחור בעזרת מתג הפעלה מצד שמאל של ההגה -

1. מתג הפעלה כבוי - הדיבורית מופעלת משיחה נכנסת

כאשר נכנסת שיחה היא עולה, כאשר השיחה מסתיימת היא יורדת

זה מה שאתם הולכים לראות בסרטון.

2. כאשר מתג ההפעלה כבוי - הדיבורית עולה מהרגע בו הסוויץ' של הרכב הופעל ותרד ברגע שנסגור סוויץ'.

מעבר לכך - האייפון מתחבר לתחנת עגינה משלו שמטעינה אותו בין ידית בלם היד לבין ידית ההילוכים כאשר יש לי ראייה מלאה ונוחה של מסך האייפון גם כן.

מערכת הדיבורית אינה קשורה בשום צורה ואופן למערכת המחשב ברכב והסטריאו.

מה שרק נשאר לאמר זה תהנו. (למי שלא ראה עדיין - תמונה של הקונסולה המרכזית מוכנה עדכון אחד למעלה)

http://www.youtube.com/watch?v=CuygMp2czHc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

עוד משהו אחד קצר - הסרטון הזה מועלה עדיין כאשר הרכב בתהליך עבודה - בסיום הפרוייקט יועלו סרטים ליוטיוב של המוצר המוגמר ע"י יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תותח !!

זה בטח יימאס עליך מתישהו אבל הרעיון מגניב..

זה מספיק חזק בשביל להחזיק מעמד תחת לחיצות חזקות ? באיזו דיבורית מדובר ?

שאלה קצת רטורית ליוסי - האם היה ניתן ליישם דיבורית שכזו בקונסולה המרכזית (היכן שממוקם כרגע שלט ה NAVIGATOR) ולייצר מעין חלון פרספקס שחור שמסתיר אותה ונפתח כשנכנסת שיחה.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...