Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בדגמים החדשים של BURY - לא ידוע לי כרגע בדיוק הדגם - יוסי יוכל לספק את הפרטים

האחרונה שלהם בחו"ל היא CS5060 - זיהוי קולי מלא ומה לא אבל אני בסה"כ רציתי דיבורית טאצ' :-D

לגבי שאר השאלות - יוסי (לעדכונים ולסרטון - דף אחד אחורה)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דיבורית סופר, רק יקר קצת :?

אדי, תתחדש ותהנה, אחלה רכיבים, רעיונות פנטסתיות, 1.000.000$ עבודה, שרשור נפלא...

כיף לראות עבודות כאלו בארץ, במיוחד שזה 1/4 שעה מהבית שלי :wink:

יוסי עוד פעם, כל הכבוד! אין מילים

אני ממש רוצה לראות את עבודה, אבל תקופת מבחנים זה יותר חשוב :twisted:

אדי, אתה כאן לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדגר

תגדיר מה זה "אתה כאן" - אם אתה מתכוון שאני מתחבא כרגע מאחורי מקלדת ועכבר בראול וולנברג אז כן...

אם אתה מתכוון לזה שאני ראש העיני ולפעמים אני גם בבית אז כן

אם אתה מתכוון לזה שאני ממש עכשיו בECA - אז לא :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גבר, הכוונה שלי אם אתה בארץ :-D

פשוט אני ממש רוצה לראות את הפרויקט ואין לי אפשרות להגיע. עד מתי צפי שלהם להמשיך בפרויקט? אולי אני אקפוץ ליוסי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרוייקט ימשך בוודאי לתוך שבוע הבא יתכן ויקח עד השבועיים הבאים אבל לא חושב שיותר מזה.

בכל מקרה יתכן וכבר ביום שישי הזה איאלץ למשוך את הרכב מהסדנה למהלך סוף השבוע בכדי "להחיות" את הביט1 ללא אווירת לחץ של יום עבודה.

גם צריך להחליף מצבר ברכב ומתישהו לעשות ריפוד חדש למושבים שלו (האשה לוחצת לי דווקא זה לא מציק) ואני רוצה עוד לשים מגיני רוח לחלונות שלו לחורף הקרב ובא.

בקיצור עד שכל העניינים ברכב יושלמו לשלב הראשון שלהם עניין של שבועיים שלושה.

לאחר מכן יהיה עוד סטייג' שלם של כוון מערכת וכשיגיעו כל ההפתעות שהזמנתי מדיל-אקסטרים יהיה צריך גם לחבר את סורק הODB2 ולראות אם האייפון אכן מצליח לתת לי חיווים הישר מהמנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שאשתי עזרה לי לקום מהריצפה, אני אגיב

אני אתבע אותך, אדי, בבית משפט. אסור להראות דברים כאלה כ"כ לאט ובמנות קטנות כ"כ. אני פונה ללב שלך, תהיה בן-אדם ותעלה כמות יותר רצינית של תמונות. יש לי לב חלש, אני אמות לפני שכל העניין של ההתקנה יסתיים. וזה יהיה על מצפונך ועל מצפון של יוסי. שתי הבנות תשארנה יתומות, אשה אחת אלמנה ושני כלבים ללא הבעלים שלהם. :-) :-)

טוב אחרי שהתאמנתי בגישה פולנית, תגובה רצינית.

לא היה לי צל של ספק שזה הולך להיות פרוייקט מהמושקעים ומהיפים ביותר. אבל כל הקטע עם דיבורית והרכבה של פנל לBIT1 פשוט הרג אותי. יצא לי לעבוד עם פרספקס שחור מבריק - חומר מאוד קשה לעבודה.

תרשו לי, מנהלי הפורום המכובדים לפעול פעם אחת בניגוד לכללי הפורום ולכתוב:

כל הכבוד על השקעה !!! איזה יופי של התקנה!!! מצפה בקוצר רוח לראות את המערכת הסופית!

שאלה אחת ברשותך, איך הסאב הולך להיות מותקן? יש מצב לאיזה STEALTH BOX יפה?

Skoda Van+ '98 -> Citroen Berlingo '00 -> Citroen ZX '93 -> Suzuki Swift '91 -> Suzuki Jimny '09-> Daihatsu Terios '11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא התאמנת מספיק על גישה פולנית אם אתה מחפש מצפון ולב אצל פולני :)

לסאב גם כן ישנה תוכנית מגירה אבל לא מדובר על בניה כזו או אחרת

תיבה סטנדרטית אטומה אבל אולי יהיה בה איזה טוויסט קטן

תלוי בתקציב

אבל בעתיד הקצת יותר רחוק אני רוצה להעביר את הסאה הזה לתיבה פורטד שישים ליטר לפי המלצות היצרן

זה צריך להפיל לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי כמה כיף להמשיך ולראות את מעשי ידיך.

רק עצם העובדה שאתה חי לוקחת את התחום הזה צעד אולי שנים קדימה.

ECLIPSE7200MKII, L6L1V2, GENESIS DUAL MONO EXTREME, ARSENAL 10, SUNDOWN SAE1000D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עדכונים קטנים - ללא תמונות כרגע (סמלון יוחלף מחר לאחר ווידוא הריגה

:-P )

נרכש מצבר חדש לרכב ובקרוב יוחלף (תיכף אסביר למה).

הCARPC עבר עדכון תוכן והתקנה מחדש לדרייברים של מסך המגע והמגע עובד כרגע והכל תקין, מקלט GPS ודונגל רדיו עובדים.

הביט1 - הלך לעולמו :?

הביט1 שלי הוא בעצם מהסדרה הראשונה (עוד לפני הסדרה הסדרתית הראשונה שיצאה בעצם בהפצה סדרתית - זה ממש מסדרת הפיילוט שלהם מיד לאחר האב טיפוס) אין בו אפילו שקע ייעודי לDRC כמו שיש בגרסאות החדשות יותר - מתברר...

בזמן נסיון הפעלה מחדש (איפוס להגדרות יצרן) הפסקתי את התהליך באמצע ומאז אני לא מסוגל יותר להתחבר למכשיר - לא מתקשר...

הDRC איבד 90 אחוז מהתצוגה שלו

ולכן החלטתי לתקן את הביט1 הזה בזמני החופשי וכרגע ללכת על פרוססור חדש למרות הרצון להמנע מהוצאה שכזו היות ומדובר על פרוססור חדש, גרסאת תוכנה וחומרה חדשות - כל מיני בעיות של פופ בהדלקה ובעיות של סנכרון תוכנה שהיו לי שם לא יהיו קיימות יותר.

מחר אני אמור לקבל את המכשיר החדש והמערכת אמורה לעבור אתחול ראשוני.

הכניסות הפעילות יהיו כניסה ראשית אנלוגית, כניסה אופטית וכניסת AUX אחת.

זהו זה - במהלך השבוע תתחיל העבודה על הקיק פאנלים מה שיתן את אות הסיום להתקנה הזו ולאחר מכן הרכב עוד יעבור ריפוד מושבים והתקנת מגני רוח לחלונות הקדמיים.

כשיהיו תמונות נוספות אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך.. :mad:

לא נעים וחבל שדבר כזה קורה דווקא לך. תתחדש על הרכש החדש.

אני לא חושב שזה סיפור כזה גדול לתקן את הפרוססור הקודם. כשעדכון ROM נדפק, ניתן במרבית המקרים לתקנו ע"י התחברות פיזית לרגליים של הצ'יפ לצרוב עליו את גרסת הFIRMWARE האחרונה. במקרה הכי גרוע, מלחימים צ'יפ ROM חדש במקומו. פנית ל AUDISON כבר ? ליבואן ?

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לתקן את הצ'יפ שנמצא על המכשיר הנוכחי אבל אני לא רוצה להשתמש במכשיר הזה על הרכב הזה.

הרמקולים בסט הקדמי יקרים לי מידי בכדי להסתכן ברעש פופ בהדלקה שיהרוס לי אותם.

אם אני אמתין עכשיו איזה חודש עד שהמכשיר יחזור מתיקון, ואחרי זה אם תהליך האתחול שוב לא יצליח ואני שוב אצטרך לתקן אותו... בקיצור - עדיף פרוססור חדש במצב כזה.

השקעתי כל כך הרבה על הרכב הזה עד עכשיו אז למה לא ללכת עד הסוף אם כבר החלטתי לעשות את זה?

בהזדמנות הזו אני אומר משהו לגבי יוסי -

במהלך נסיונות האתחול של המערכת והגדרות המחשב יוסי נאלץ לפתוח פעם אחרי פעם את הקונסולה המרכזית עד שסוף סוף הסתדרו לי כל החיבורים ועד שהצלחתי להבין אחרי כל נסיון מה היה לא בסדר - הסבלנות של יוסי מדהימה.

מה שעוד יותר מדהים זה הפדנטיות של הבן אדם שפשוט לא נכנע לבקשות שלי להשאיר לי את רוב המחברים של הכבלים נגישים מאחורי תא הכפפות ודווקא להשאיר אותם במקום שהם מהודקים בו וסגורים בו ובטוחים בו - הפדנטיות שלו פשוט מדהימה וצריך לעבוד איתו כדי להבין עד כמה.

בעל מקצוע נדיר!

במהלך השבוע יהיו עדכונים שיהפכו את השרשיר הזה למשהו ששווה לעקוב אחריו 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקו את הרעייה שלכם מול הסמלון שלי - אם אתם רואים כפול... :-D

לא סטנדרטי בכלל פשוט השבוע הזה יתכן והעבודה תגיע לסיומה על הרכב - לאחר מכן אני אעשה פרוייקט צילום והסרטה קצת יותר רציני והכל יועלה במכה אחת בשביל שלא יהיה צורך לרוץ על כ-ל השרשיר הזה בכדי להבין מה היה כאן.

ואפרופו - יוסי כל כך פדנט שאני חייב פשוט להביא לכם דוגמא

הגעתי לסדנא אתמול עם איזולירבנד משלי בצבע כחול כהה - רציתי בסה"כ לחזק כבל USB של המסך מגע שכבר לא היה לי נעים מזה שיוסי פתח וסגר שם את החלק 20 אלף פעם.

קיבלתי איסור מוחלט להשתמש באיזולירבנד :-D כי הצבע שלו הוא אחד שיוסי לא משתמש בו :lol:

עד כדי כך חברים - עד כדי כך

בחיים לא חשבתי שאני אראה דבר כזה בארץ - מ-ד-ה-י-ם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אגיד מרשים - אני עוד עלול להעליב :)

בקשר לסמלון - אני בדיוק הולך להבדק אצל האופטימטריסט.. אני באמת לא רואה טוב..

מה הוחלט לגבי הפרוססור? ביט1 חדש? MS8?

מדוע הוחלף המצבר?

כמה כבלים של USB העברת לאורך הרכב? (1 שמתחבר למפצל מוגבר? או שהעברת כמה יחידות ?)

מחכה לעדכונים וסמלונים חדשים.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...