Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהכוונים הראשוניים הם לחודש הראשון אולי אפילו יותר

כווני הRTA שאני אעשה לאקולייזר והגיינים הסופיים יהיו רק אחרי שבוקר אחד או ערב אחד כעבור חודש אני אקבל את ההבעה :shock: אחרי שהרמקולים יפתחו

מה שמצחיק זה שהL4 כבר פתוחים והם הולכים לעשות את רוב העבודה אז יתכן ויהיה גם הגיון די טוב כן לכוון את התחום שלהם בRTA כבר מההתחלה בכדי לטפל בצרימות אפשריות.

אפרופו - מקורות יודעי דבר הודיעו לי שבפעם הבאה שאני בסדנא אני צריך לבוא עם כיסא בכדי לא ליפול מהרגליים... :)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יכול לסדר לך אחלה קביים :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד אז אני אסדר לכם משהו קצת אחר :-P

http://www.youtube.com/watch?v=vXjnEM_Kp_4&feature=channel

מקווה שתשרדו את זה :?

אני בדקה 2:36 פשוט הרמתי דגל לבן

וב4:08 כבר איבדתי יכולת דיבור.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אם דבר כזה אני אראה באמצע נהיגה אני אכנס במשהו לפני דקה 2:40

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יסלח לי יוסי , אבל זה SPEECHLESS !!!:shock:

בנוגע לאנטנה ומפורקת , הכנת מסך מתהפך ל CAR PC ? ככה שלא יראו אותו כשאתה מחוץ לרכב ...

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים לסוף שבוע - משהו מתוק לשבת

טוב... אחרי העבודה עברתי היום דרך הסדנא של יוסי - מה... איך... WOW!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

אין מה לאמר חוץ מ

Transformers - more than meets the eye

Transformers - robots in descise

Transformers!

Autobots - ROLLOUT

:-P

תשמעו - יוסי הוציא את הנשמה שלו על זה לדעתי, לא חלמתי שיום אחד אנחנו נראה התקנות ברמה של חו"ל כאן בארץ עד לפני כמה שנים, מעולם לא חשבתי שיהיה מדובר גם ברכב שלי.

כרגע אני אעלה כמה תמונות בהן ניתן לראות

מתאמי USB שקע A נקבע לשקע A נקבה

ושקע B זכר לשקע A נקבה

המתאמים נועדו בכדי להעביר בזריזות את הכבל USB שהכניסה שלו היא ליד הפאוור מייט מהביט1 למחשב עצמו - רוב הזמן אין לי שום צורך לבזבז שקע USB כל כך נוח על הביט1 ולכן אני רוצה לנתב את הכבל שלו למחשב ואז זה יהפוך שקע שאפשר להכניס בו כל דבר מצורב חיצוני ועד USB KEY או כל דבר אחר.

אתם תראו את התמונות של המנגנון שמוריד ומעלה את הדיבורית... כן כן! :twisted:

אבל אני מחכה שהסרטון שלי יועלה לYOUTUBE ואז אוכל לצרף אותו לכאן - שאלה

איך מצרפים סרטון??? איזה פורמט נתמך?

העדכון הבא יהיה השוס של ההתקנה אבל אני צריך עזרה באיך להעלות את הסרטון - לצערי מעולם לא קלטתי איך עושים זאת.

אבל הדבר הכי חשוב בעיניי - חתימת האומן!

כמו שאתם רואים יש שם חתימת ECA שהיא עדיין בעשייה והיא תהיה גם בפתח של הפתיחה שבוטלה בקונסולה העליונה וגם בתושבת של הDRC (וגם אח"כ בעוד מקום מפתיע שכרגע זה עדיין בתכנון...)

adapter.jpg

backmech.jpg

bottomac.jpg

eca1.jpg

eca.jpg

frontmech.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובוטריקים 3 - הסרט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן , אין מילים ! אתמול בסדנא של יוסי , ראיתי אחד על אחד באיזה היקפים מדובר , עדיין התמונות הן רק קצה הקרחון.

וגם לראות את המראה הדיבורית , אכן ,

Robots in disguise

תמיד חשבתי לעצמי כי תא האחסון הזה מעל פתחי המזגן במכוניות יפניות של תחילת / אמצע שנות ה 2000 הוא מיותר. (עובדה שהוא נעלם בדגמים חדשים יותר וטוב שכך )

שיעור מאלף באיך להפוך את התא הזה למשהו שימושי .

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעה יוסי.שהקהל כאן מזיל ריר ומצפה נואשות ,חדשות לבקרים,לראות עוד ועוד יצירות אומנות ואמנות מעשה ידייך המופלאות.(טפו,טפו,טפו!)

באין סבלנות,מעלים תמונות של מוצר שכמו תינוק עדיין בחיתוליו אבל עם הזמן יקבל את תשומת ליבך והדרכתך ועם קצת פיניש-יגיע לפגודה עליה עומדים רק האלופים באמת ויכנס לפנתיאון עולם כמוצר חדשני ומדהים שהקדים את זמננו אנו -בחשיבה,יצירתיות,איכות,וביצוע המוגמר הלכה למעשה .

שאפו!

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן

מה שאתם רואים כרגע זה עוד לפני השלב שבו המוצר מוכן להרכבה ברכב

אפרופו - שכחתי לציין לגבי הדיפונים - הם פשוט נראים מקוריים, קשה לקלוט על הדיפונים שבעצם יוסי חידש להם את הרשתות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...