Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי... (עדכון שישי ואחרון להיום בהחלט - דפדפו דף אחד אחורה!!!)

למה אנחנו רואים אנטנה חשמלית מפורקת?

:twisted::twisted::twisted:

אני מנוע כרגע מלהעלות את המשך התמונות שקשורות לזה כי עדיין, כמו שציינתי, לא בטוח אם זה יהיה התוצר הסופי... :-D

CIMG6060 (Large).JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התמונות מדהימות ומדברות בעד עצמן.

רק שתי שאלות:

1. אתה הולך לחתוך את הגריל המקורי של הדיפון, לא כן ?

2. למה לא בחרת פרספקס או ציפוי מסוים בצבע או במרקם שישתלב טוב יותר עם הפלסטיקה ?

בכל אופן, אני נהנה לראות את השרשור הזה !

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומם -

אני מנסה לגייס את מייגן פוקס אחרי שהדיחו אותה מסט הצילומים של רובוטריקים 3 שכרגע נמצא בתהליכי יצירה... ראה תמונה...

סרול -

לא - הגרילים המקורים ניתנים לפירוק, יוסי פשוט מרפד אותם מחדש בכדי להקנות לרכב מראה קצת יותר חדשני וגם ליצור שילוב יותר טוב.

לגבי הפרספקס - אני אוהב את הגולמיות של החומר הזה כמו שהוא... לא צריך להוסיף לדעתי שום דבר - מינימליזם, זה למה בחרתי ביוסי מלחתכילה...

אפרופו - למסך עצמו אם תשים לב - זה בדיוק מה שבוצע - הפרספקס השחור שהוא המסגרת הפנימית נצבע בדיוק באותו הצבע בו נצבע הפאנל של הרדיו מחדש (רדיו בזל באנגלית) ושניהם גם קיבלו מרקם עם קצת גוון של שחור...

megan_fox_01.jpg

megan-fox.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שההתקנה יפה לא פחות... משתיהן אני נשאר SPEECHLESS :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב מאוד - קרוב מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי... :-D

אבל חברים - אני עוד ממש לא יודע אם זה מה שבאמת יצא לפועל, כי עוד לא ברור אם תנאי הרכב באמת יאפשרו את זה.

אז מה שאתם רואים עוד ממש לא סופי ולא סגור ויכול להיות שישתנה לגמרי כל המהות של הרעיון.

CIMG6089 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אדי ויוסי מה שלמכם ?

אני מקווה שיוסי מקבל אישורים ממכון התקנים על כל הפטנטים שהוא לא מפסיק ליזום :wink:

אני מאחל לשניכם בהצלחה

ומבסוט על העבודה ועל ההשקעה ששניכם נותנים על הטויוטה

סך הכל זה מקדם (ובגדול) את התפתחות הענף שעליו כולנו יושבים

גם אלו שמתפרנסים מכך וגם אלו שנהנים מכך כתחביב

בהצלחה רבה

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, אתה שומר לי השמעה ראשונה?

או שאני אכוון?:D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל להפעיל את הBIT ONE ולוודא שאכן החיבורים של הערוצים נכונים כלפי המגבר.

אחרי זה להפעיל את המערכת על ווליום חלש ולראות שאין רעשי הדלקה\כיבוי

אחרי זה לוודא שבאמת כל רמקול (בעזרת MUTE לכל שאר הערוצים) אכן מחובר לערוץ הנכון בלוויתן.

אחרי זה אני מתכוון לשדרג גרסא כנראה לביט1 ולDRC שלו

ורק אז אם הכל עובר בשלום - השמעת בכורה לפני כוונים של השהיית זמנים וכל שאר הירקות

אני הולך להתחיל את הסטאפ כאשר נקודות החיתוך הן

HPF 12DB לינקוויץ ב3.8K לטוויטרים

BPF 12DB לינקוויץ בין 300 ל 3.8K למידים

24DB BPF לינקוויץ מ50 עד 300 למידבאסים

כוון גיינים ראשוני...

סאב בשלב הזה מכובה - אני הולך לשחק כאן בתור התחלה עם המידבאסים בסלופ 12 או 24 וגם לנסות להפוך להם את הפאזה.

אחרי זה אני הולך לשחק עם הפאזות לטוויטרים ולמידים.

כשהסט הקדמי יהיה מאוזן כלפי עצמו אני מוסיף את הסאב בסלופים שינועו מ24 ל36 ל48 עם היפוכי פאזות עד שזה ישתלב לי עם הסט הקדמי.

לאחר מכן אני הולך להגדיר את הTC לכל הערוצים כולל הסאב

ואז אני הולך לשמור בדיוק את אותו הסטאפ רק עם נקודות חיתוך 5.5K ו7K ו9K בין הטוויטרים למידים...

ואז - כוון גיינים סופי

כוון RTA סופי

ואז השמעת בכורה :-P:-P:-P ואתה מקבל טלפון ישיר ממני - מה חשבת? ברור שאני מתקשר אליך!

את השדרוג של הביט1 אני הולך לעשות ישירות עם היבואן :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, למידבאסים תן 12DB סלופ בחלק התחתון ו24 בחלק העליון.

ככה תתחיל, וככה תן להם להפתח, מי כמוך יודע שאחרי החודש הראשון עם הדרייברים האלה הסאונד שלהם משתנה בכמה מונים:)

נראה לי שאני מצפה יותר ממך לשמוע את הטוויטר הזה בסביבה מתאימה:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...