Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אדי מה שאפשר זה רק לקנא... ולפרגן על הפרוייקט המדהים הזה.

קודם כל תתחדש על הרכב, דגם מצויין של טויוטה עם מנוע אמין וחזק, ולדעתי זו בחירה הרבה יותר טובה מהסונטה מבחינת אמינות, צריכת דלק, התנהגות על הכביש, שמירת ערך ועוד מיני ירקות.

יוסי מה אפשר להגיד שעוד לא נאמר, אתה כל פעם מפתיע עם רעיונות, עיצובים וביצועים חדשים ... ישר כח !

בהצלחה בהמשך הפרוייקט.

hu: eclipse cd5030

spk: hertz hi-enrgy hsk165

amp: audison lrx 4.1k

sub: hertz es200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון - נוסף = סמלון נוסף :-D:-P

וובכן הייתי במהלך היום בECA ותא המטען כבר רוקם עור וגידים

פלטת מגברים שמורכבת משלושה חלקים כאשר המגברים בעצם סגורים בתוך חלל הפתח של המושב האחורי ולא רואים כ-ל-ו-ם כשהפלטות סגורות

הפלטה הפנימית יותר תכלול עליה את המחשב ואת הביט 1

הפלטה האמצעית שנועדה להסתיר את החיווט ברצפה בין שתי הפלטות (כולל מקלט הרדיו שמוקם שם)

ולבסוף הפלטה החיצונית עליה ימוקם הלוויתן בצורה כזו שאוכל לכוון אותו וגם המונובלוק של סאן דאון.

ניתן לראות בתמונות את תהליך העבודה תוך כדי שהוא נוצר ואיך לאט לאט הסדר המופתי שמוכר לנו אצל יוסי מקבל צורה.

אבל למה יש תמונה של הקונסולה המרכזית? למה המכסה מנותק? :wink:

ראיתי את תהליך היצירה של הדבר הבא ברכב ואני אומר לכם - תתכוננו לרובוטריקים 3 :-D (רק בלי מייגן פוקס)

וגם משהו קטן לאייפון בהתהוות :wink:

נעבור למשהו שחיכיתם לו - תמונות בשתי נגלות נוספות

DSC_0083.JPG

DSC_0084.JPG

DSC_0087.JPG

DSC_0089.JPG

DSC_0090.JPG

DSC_0091.JPG

DSC_0092.JPG

DSC_0093.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן נגלה 2

DSC_0094.JPG

DSC_0095.JPG

DSC_0096.JPG

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא ראיתי שמתוכנן איורור לתא המטען, אני טועה?

ב. ראינו כבר שהמסך מקובע בקונסולה, מה הולך לצאת ולעלות מהתא שמעל יציאות האיורור?

ג. איכס. לא יפה. תעביר את הכל אליי כשיהיה גמור שלא תיאלץ לראות את זה בעצמך כל יום.

:lol:

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אני סומך על יוסי שהכל נלקח בחשבון - מה גם שעל כל דבר אנחנו נעבור פעם נוספת לוודא שהכל בסדר.

ב. כמו שאמרתי - יש מצב לרובוטריקים 3 אני מנסה לחתום על הסכם עם מייגן פוקס לתחילת צילומים :-D

ג. נשארו לי הקיקפאנלים של הרכב ליסינג - אתה מוזמן לשמור אותם :-P:-P:-P

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטטי . מתוכנן כמו שצריך ומה עוד אפשר לומר ..

פשוט עבודה של יוסי , ת-ע-נ-ו-ג !

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף נורות לעסק זה מה שאני הולך לעשות אצלי עם מתג שיהיה אור בכיוונים.

+ מאווררים.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אצלי יש פלטה שיוצרת מעין הפרדה בין התא מטען לכיסאות, והמגברים בניהם.

עכשיו.. הפלטה עשויה מ MDF 17 מ"מ ולצערי היא גורעת מהבאס להיתפזר ברכב באופן ממש מורגש (יש ב BMW את אותו הסיפור רק ששם הפלטה היא מברזל והיא מובנית)

קח את העיניין בחשבון!

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך נורות לכוונים יש היום המצאה מדהימה שנקראת אייפון - המסך שלו עושה שמייח :-P

מוטי - כשהפלטות מקופלות - לא רואים כלום...

יש מקום למעבר אוויר בצדדים של הפלטות לפי מה שאני זוכר - צריך לבדוק את זה

מנסיון עם הרכב ליסינג בו הרצפה היתה סגורה והיו פתחים אוורור קטנים בצדדים - אין שום בעיה.

הפלטות מעץ דק מאוד היות ורציתי לחסוך כמה שיותר במשקל.

אני לא מודאג לגבי מעבר הבאס ברכב - אני גם שוקל כצעד עתידי להעביר את הסאב הזה לתיבת פורטד צרה ורחבה - 60 ליטר לפי המלצות יצרן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ניסוי, שהכל יהיה מורכב תפעיל את המערכת שהפלטות במקומן, ואח"כ שהן מקופלות ותשתף אותי.

אצלי ההבדל מאוד שמיע ויש מעבר גדול של אויר יחסית, שהפלטה במקומה המגש נהיה רועש כי כל האויר עובר דרך החורים הריקים של הרמקולים. אבל איטום קטן והמון ספוג פתרו לי את הבעיה

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אצלי יש פלטה שיוצרת מעין הפרדה בין התא מטען לכיסאות, והמגברים בניהם.

עכשיו.. הפלטה עשויה מ MDF 17 מ"מ ולצערי היא גורעת מהבאס להיתפזר ברכב באופן ממש מורגש (יש ב BMW את אותו הסיפור רק ששם הפלטה היא מברזל והיא מובנית)

קח את העיניין בחשבון!

הערת לי את העיניים,ואני מחפש אצלי מה הסיבה לרעשים שלא היו קודם..

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך נורות לכוונים יש היום המצאה מדהימה שנקראת אייפון - המסך שלו עושה שמייח :-P

מוטי - כשהפלטות מקופלות - לא רואים כלום...

יש מקום למעבר אוויר בצדדים של הפלטות לפי מה שאני זוכר - צריך לבדוק את זה

מנסיון עם הרכב ליסינג בו הרצפה היתה סגורה והיו פתחים אוורור קטנים בצדדים - אין שום בעיה.

הפלטות מעץ דק מאוד היות ורציתי לחסוך כמה שיותר במשקל.

אני לא מודאג לגבי מעבר הבאס ברכב - אני גם שוקל כצעד עתידי להעביר את הסאב הזה לתיבת פורטד צרה ורחבה - 60 ליטר לפי המלצות יצרן...

לא דיברתי על המראה אלא על הלחץ על הכבלים (אלא אם כן אני בכלל מפספס בתמונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...