Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PROJECT BIGASS BITCH - ההתקנה החדשה שלי

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

טוב, היום זה יוצא לדרך.

ביום שישי לפני שבועיים בו התקיים מפגש דרום רכשתי רכב חדש - ליתר דיוק התחדשתי ברכב יד שניה.

הרכב הנבחר הינו (הינה) טויוטה אוונסיס שנת 2006

המטרה שלי בעקרון היתה לרכוש יונדאי סונטה היות ותקצבתי תקציב הרבה יותר נמוך אבל נפלה לידי מציאה וחרגתי מהתקציב קצת אבל זה שווה את הרכב.

הפרוייקט נקרא project bigass bitch היות ומדובר בתא מטען גדול ו... אי אפשר לסרב לישבן שכזה :-D

בחירת הרכב נבעה מהרצון שלי לבחור ברכב לתחום אחזקה של עד כעשור ולכן הרכב חייב להיות מפנק, נוח, חזק, אמין, זול יחסית לתחזוקה וגם שיהיה מספיק גדול בכדי להכיל בתוכו גם את השגעונות שלי וגם משפחה לכשנתרחב לאחת גדולה יותר.

היות ואני רוצה להחזיק את הרכב לטווח ארוך - נבחר מנוע עם נפח גדול יותר בהתאם.

--------------------------- שאלת השאלות --------- מי מתקין את המערכת ברכב?

וובכן - הפעם זה לא יהיה אני

אני רק אומר

E.C.A :twisted:

כמובן - בחרתי ביקיר ליבנו, האחד והיחיד - מלך ההתקנות הבלתי מעורער - יוסי, אלפיין.

--------------------------- הסיבה לבחור דווקא ביוסי ------------------------

בחרתי ביוסי לא מסיבה אלא מסיבות רבות וברורות:

1. נסיון אדיר בתחום.

2. חתימת אומן ייחודית ששומרת על מראה הרכב מקורי וצנוע - וזה הדבר הכי חשוב בעיניי.

3. ליוסי יש את הנסיון הכי גדול בהתקנת מערכות משולבות מחשב - CARPC.

4. האמינות של יוסי מוכחת מעבר לכל ספק.

5. היכולת של יוסי לעמוד בלוחות זמנים.

6. כי זה יוסי :-P

---------------- מה ההתקנה הולכת לכלול? --------------------------------

וובכן - הרכב נכנס לסדנת ECA כאשר יש בו קונסולה קדמית עם מכסה קפיצי שבור, כל שאר חלקי הרכב מקוריים.

1. קונסולה קדמית הולכת להבנות מחדש בשני חלקים - חלק אחד למסך חלק שני לאביזרים נלווים.

2. שילוב של דיבורית BT, שילוב של הפאוור מייט, שקע USB לביט 1 ובשאיפה - ניצור מקום למתקן את האייפון שלי.

3. בניית קיק פאנלים שיכללו בתוכם מידים וטוויטרים.

4. בניית הדיפונים מחדש.

5. עבודת בידוד שלוש שכבות בדלתות (באלק שלם).

6. בניית פלטות בתא המטען.

7. תוספת של ציוד מיגון לרכב כולל חיישני רוורס.

הגימור יהיה גימור בריפוד בהתאם לסלון הרכב.

מעבר לדברים הסטנדרטיים - אני נותן ליוסי יד חופשית ברכב וסומך עליו לחלוטין.

---------- מה יהיו הרכיבים להתקנה? -------------------

רמקולים:

1. וופרים L6

2. מידים L4

3. טוויטרים L1 PRO R2 - כן, הרינג רדיאטור כמו שיש לשגיא אריה :twisted:

4. סאב - SEAS SW300

מגברים:

1. ZED AUDIO LEVIATHAN

2. מונו SUNDOWN SAE-1000D

פרוססור + יחידת ראש - אודיסון BIT ONE וCARPC

אני רוצה בהזדמנות זו להודות לשני חברי פורום יקרים נוספים

אליקו ודני

לאליקו על הזמינות שלו עבורי לכל בקשה ובקשה.

לדני על כך שסבל אותי כשחיפשתי טוויטרים מחליפים ל L1 הרגילים - אני באופן מעשי אמרתי לדני "אני סגור על זה" והוא דווקא אמר לי לקחת את הזמן ולא להתרגש ואני פשוט שיגעתי את דני ובאמת בסוף גם לא רכשתי למרות שאמרתי "סגור" - זה מאוד לא אופייני לי אבל אני חייב לציין כאן שדני פשוט הדהים אותי ביחס שלו וביכולת שלו ללכת לטובת הלקוח אפילו אם בסוף זה יצא לרעתו.

חברים - קצת תמונות של הכלה

יוסי הולך לצלם את הפרוייקט תוך עדי עשייתו...

שאלות בבקשה

photo1.jpg

photo2.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 320
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיהיה בשעה טובה!

אני בקרוב אהיה שותף שלך בתחום הסאב עם Seas SW300 דנד"ש. גם מבית היוצר דני 8)

המערכת שלך עם לוויתן תישמע מדהים! מקווה לבוא למפגש לשמוע

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקח לדעתי לפחות שלושה שבועות לפני שאני אצייץ בכלל על המערכת לדעתי וגם אני טס לחו"ל בסוף החודש לשבוע (עבודה) אז אני בספק אם מדובר במפגשים הקרובים.

הסיבה אפרופו שבחרתי בסוף בL1 PRO R2 היא שלא רציתי לשבור את האופי של HAT ולכן גם החלטתי סופית לשדרג את הוופרים לL6.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי תתחדש ! אחלה רכיבים אירגנת לעצמך ;)

בנוגע לL1PRO R2 הקשר היחידי שלהם לHAT הוא רק השם.. זה אחד הטוויטרים הכי טובים ששמעתי , זה באמת רכיב שנשמע כמו שהוא נראה , ונראה לי שהוא יקלע לטעם "המורלי" שלך מאחר והטוויטר הזה הוא יותר "SMOOTH" מאשר בהיר ואגרסיבי.

ושוב תתחדש ויהיה מאוד מעניין לשמוע את הסט שלי בווריאציה אחרת.

דרך אגב לא ציינת אם הL6 שלך הוא הרגיל או SE ?

ואל תתקמצן על תמונות! :twisted:

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר נאמר לי שאני אבכה כשאשמע אותם - הלכתי כאן על הימור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטריק,

ברכב ליסינג... לא היה בידוד :-D

תמיד קיים אצלי הפחד הזה שזה לא יעיף אותי או שאני אתחיל לקבל תחושה שכאן זה כבר הסוף של התחביב הזה מבחינתי בין אם זה יהיה יותר טוב ממה שחשבתי או אם זה באמת יהיה בדיוק מה שציפיתי ולא יותר.

אני מבודד הפעם את הדלתות כי זה באמת רכב פרטי ושלי והכוונה שלי היא להחזיק אותו הרבה שנים ולהנות ממנו אז אני עושה את מה שאני יכול על ההתחלה ואם יהיו דברים קטנים אח"כ שארצה להוסיף (כמו למשל ODBII) אז זה כבר יהיה נתון לשיקול דעתי.

אני רק מקווה שהפעם אני אצליח סוף סוף לכוון את המערכת כמו שצריך על הפעם הראשונה מבלי להיות מסנוור מהאהבה שלי לרכיבים - זה קורה לי כל פעם - ואז אני מגיע למפגש, אני יודע שיכסחו אותי ואחרי זה אני יודע שאני סוף סוף אכוון את המערכת :?

נחיה ונראה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטריק,

ברכב ליסינג... לא היה בידוד :-D

אני רק מקווה שהפעם אני אצליח סוף סוף לכוון את המערכת כמו שצריך על הפעם הראשונה מבלי להיות מסנוור מהאהבה שלי לרכיבים - זה קורה לי כל פעם - ואז אני מגיע למפגש, אני יודע שיכסחו אותי ואחרי זה אני יודע שאני סוף סוף אכוון את המערכת :?

נחיה ונראה :?

אני יודע שלא היה בליסינג אמרת לי כשנפגשנו לכן רשמתי שהפעם התוצאה תהיה עוד יותר טובה כי אתה מתכנן בידוד מסיבי.

ולגבי הכיוונים ראיתי שאתה מתמצא בזה קצת:wink:

בכל מקרה אני מקווה שאנחנו עוד ניפגש ונשמע את התוצאה הסופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא קיבלתי את התמונות של הלפני תחילת עבודה וכבר שואלים מה יהיה הETA לסיום העבודה :-D

לצערי אני עובד בצורה מאוד אינטסיבית למרות זה שאני כותב כאן ואין לי כל כך אפשרות לגשת לסדנא השבוע הזה אבל יועלו בהמשך תמונות ממהלך העבודה.

צפי לסיום - כנראה לקראת סוף נובמבר - לא בטוח כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...