Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקבל עצה בקשר לרכישת רכב יד שניה בתקציב של כ 35K

maxfibo
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש רכב יד שניה בתצקמיב של כ-35000 ש"ח.

אני מעוניין ברכב משפחתי, בטוח ואמין.

חשבתי לקנות וולוו S70 שנת 2000 או S60 2001.

האם תוכלו לעזור בנושא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא פירטת מה הצרכים.

2. אתה מודע לעלויות האחזקה של רכב כזה ? לע עדיף משהו יותר מיינסטרים עם אחזקה זולה במחיר הזה ?

יש חלופות בטוחות שזוללות פחות דלק ובכניסה למוסך משאירות את חשבון העו"ש בריא יותר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא פירטת מה הצרכים.

2. אתה מודע לעלויות האחזקה של רכב כזה ? לע עדיף משהו יותר מיינסטרים עם אחזקה זולה במחיר הזה ?

יש חלופות בטוחות שזוללות פחות דלק ובכניסה למוסך משאירות את חשבון העו"ש בריא יותר.

1. הצרכים הם: נסיעה בעיקר בתוך העיר + מספר בודד של םעמים בשבוע נסיעה בטווח 30 K.

2. אני מחפש מכונית בטוחה וגדולה.

3. אני מעדיף מכוניות ארופאיות.

4. מהי העלות של אחזקת מכונית כמו וולוו S70 שנת 2000 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסיון, אבל לדעתי יותר מרכב ארופאי 1600 סטנדרטי.

וולוו לא היה לי אבל סיטרואנים ופג'ו היו כמה (ליתר דיוק 6 ב השנים האחרונות) בנפחים שבין 1400 ל 2000 סמ"ק.

חוץ מטופלים שוטפים / בלאי לרוב לא היו בעיות. פעם אחת נכנסתי למוסך להחליף שסתומי לחץ בגיר באחד הרכבים בעלות של כ 2200 ש"ח וזהו. יתר הטיפולים כמו שכתבתי.

אגב אם זה מעניין אותך, יש לי שכן שמוכר מגאן מיד ראשונה פרטית שמורה ומטופלת משנת 2002 עם 93K ק"מ.

http://www.yad2.co.il/Cars/ViewImage.php?CatID=1&SubCatID=1&Expensive=&CarID=1659603

אם תרצה לדעת עוד פרטים אתה יכול לפנות במסר, לדעתי די עונה על הדרישות שלך.

רכב עם 5 כוכבי בטיחות, יצרוך בוודאות פחות דלק לנסיעות בתוך העיר מאשר הוולוו, אירפואית, אחזקה שוטפת בסיסית ולא יקרה.

בקשר לגודל, אם זה מספיק גדול , מה טוב. המחיר שלו בסביבות 29K ש"ח

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מנסיון, אבל לדעתי יותר מרכב ארופאי 1600 סטנדרטי.

וולוו לא היה לי אבל סיטרואנים ופג'ו היו כמה (ליתר דיוק 6 ב השנים האחרונות) בנפחים שבין 1400 ל 2000 סמ"ק.

חוץ מטופלים שוטפים / בלאי לרוב לא היו בעיות. פעם אחת נכנסתי למוסך להחליף שסתומי לחץ בגיר באחד הרכבים בעלות של כ 2200 ש"ח וזהו. יתר הטיפולים כמו שכתבתי.

אגב אם זה מעניין אותך, יש לי שכן שמוכר מגאן מיד ראשונה פרטית שמורה ומטופלת משנת 2002 עם 93K ק"מ.

http://www.yad2.co.il/Cars/ViewImage.php?CatID=1&SubCatID=1&Expensive=&CarID=1659603

אם תרצה לדעת עוד פרטים אתה יכול לפנות במסר, לדעתי די עונה על הדרישות שלך.

רכב עם 5 כוכבי בטיחות, יצרוך בוודאות פחות דלק לנסיעות בתוך העיר מאשר הוולוו, אירפואית, אחזקה שוטפת בסיסית ולא יקרה.

בקשר לגודל, אם זה מספיק גדול , מה טוב. המחיר שלו בסביבות 29K ש"ח

האם קיים רכב מנהלים צרפתי במסגרת התקציב שהזכרתי משהו כמו C5 ? האם מומלץ ?

אם כן, מה צריך לבדוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C5 ואחותו 406.

בתקציב שלך תקבל רכב משנתון יחסית נמוך, קשה עד בלתי אפשרי למצוא C5 או 406 שתוחזקו כראוי, רובם יהיו עם ק"מ גבוה, כי יועדו לנסיעות ארוכות (בכל זאת רכבם נוחים מאד עם תחזוקה שוטפת יחזית זולה).

מחלות של הרכבים :

שסתומי לחץ בגיר, תושבות מנוע (העליונה עולה מעל 1000 ש"ח במורשה) , משאבת דלק וזהו אם אני זוכר נכון.

שלא תבין מזה שהכל ייפול עליך, אם הרכב תוחזק כראוי לפני שקנית אותו, בשנתונים המדוברים בעל הרכב כבר היה צריך להחליף לפחות תושבת מנוע עליונה כי אחרי 5 - 6 שנים הגומי כבר קרוע.

ב C5 בנוסף יש מערכת הידרופנאומטית שיקרה לתחזוקה, אם תקפוץ לשנת 2005 המערכת של ה C5 עמידה יותר בלחצים, ולא ידוע לי על נזילות ברכבים מהדור הזה.

אם תמצא 406 צור איתי קשר, אני מחפש כבר חודש ומשהו עבור חבר טוב -) ...

יכול להיות שגם רנו לגונה תכנס בתקציב הזה, לא מכיר את הרכב.

מכל השלושה לדעתי ה 406 הכי אמין. אם תמצא אחת כזו עדיף מנוע 2000, ה 1800 נוטים לפתח סדקים בבלוק.

גם הפאסאט תכנס ב 35K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...